Bana bi fikir verin Allah askina

hadinur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2013
663
181
34
Ya kizlar napacam Allah aşkına fikir verin içimde korkular kaygılar bu korkuları nasil aşicam yokmu bi yöntem bi bilginiz hipnoz baska bisey ne bilim ilaçta kullanamıyorum dogum yaptim sağlığım bozuldu iyice napiyim ben

Lohusa depresyonu geçiriyorsunuz sanırım psikiyatri doktoruna gidin onlar size uygun tedavi planlar psikolog desteği verirler

Ya kizlar napacam Allah aşkına fikir verin içimde korkular kaygılar bu korkuları nasil aşicam yokmu bi yöntem bi bilginiz hipnoz baska bisey ne bilim ilaçta kullanamıyorum dogum yaptim sağlığım bozuldu iyice napiyim ben
tedavi gör

Panik atağınız mı var?
Kaygı bozukluğu ya da?
Acil uzman yardımı lazım.
Hipnozluk bir durum değil.

Bunlar biraz yardımcı olabilir.
Ama uzman desteği önemli .
Araştırın lütfen.

İlaç neden kullanamıyorsunuz?

Emziriyorum diye düşünüyorsanız, siz iyi olmazsanız çocuğunuza gerçek anlamda faydanız olmaz ki.

Doktora gidin, tedavinizi olun muhakkak.

Panik atağınız mı var?
Kaygı bozukluğu ya da?
Acil uzman yardımı lazım.
Hipnozluk bir durum değil.

Bunlar biraz yardımcı olabilir.
Ama uzman desteği önemli .
Araştırın lütfen.

Kaygi bozuklugu var cnm emziriyorum ama nasil ilac kullanicam

İlaç neden kullanamıyorsunuz?

Emziriyorum diye düşünüyorsanız, siz iyi olmazsanız çocuğunuza gerçek anlamda faydanız olmaz ki.

Doktora gidin, tedavinizi olun muhakkak.
Ya dusune dusune kafayi yedim gibi Allah korusun hamileliktede kullanamadım sari kantaron icicem insallah iyi gelir

Yav sarı kantaron ne emziriyorsun diye ilaç içmiyorsun, ne biliyorsun sarı kantaronun zararı olmayacağını? Herkes işini yapsın bırak bi uzmana git ilacını tedavini bilen birine emanet et...

Ya dusune dusune kafayi yedim gibi Allah korusun hamileliktede kullanamadım sari kantaron icicem insallah iyi gelir

Ablacım sarı kantaron da kimyasallar içeren bir bitki, bu bitki depresyon ve uyku ilacı yapımında kullanılıyor. Bu şekilde bilinçsizce ve yanlış dozlarda kimyasal kullanıyorsunuz, hem size hem bebeğe zarar. Onun yerine bırakın dozu doktor ayarlasın. Kafaya gore kimyasal madde kullanmayin rica ederim.

Bırakın bunları, 5 yıldır depresyon hastasıymışsınız yukarda biri yazmış. Adamakıllı tedavi görün lütfen.

Ablacım sarı kantaron da kimyasallar içeren bir bitki, bu bitki depresyon ve uyku ilacı yapımında kullanılıyor. Bu şekilde bilinçsizce ve yanlış dozlarda kimyasal kullanıyorsunuz, hem size hem bebeğe zarar. Onun yerine bırakın dozu doktor ayarlasın. Kafaya gore kimyasal madde kullanmayin rica ederim.

Bırakın bunları, 5 yıldır depresyon hastasıymışsınız yukarda biri yazmış. Adamakıllı tedavi görün lütfen.
5 yıldır degilim duzelmistim 1 seneye yakındır yine var

Sorunum şu tam olarak insanlara haddinden fazla değer vermek sosyal fobi bunu tam olarak nasıl yenecek orası var bastan beri yeterli çabayı göstermedim bencede hata var düzeltmeden cocuk yaptim ne tam bir tedavi oldum ne ayrılıp gidebildim şimdide nasil çıkacak isin içinden diye düşünüyorum anlamiyorum kompleksi oldu resmen asagilik kompleksi esimin yaninda bile rahat değilim bunun nedenini bilmiyorum çocukluktan kalma tramva gibi bisey

X