Bana göre aldatıldım..

Ne fark eder demişsiniz dilerseniz konuya yazdığım tüm cevapları okuyabilirsiniz, zaten açıklamasını yazmıştım. Ben üyeyi savunmuyorum ancak sebeplerini bilmeden kimseyi yaftalamıyorum. Büyük ihtimalle evliliği hakkında yalan söyleyen bir adam ve kendini buna inandıran bir kadın söz konusudur. Ama olmaya de bilir, üyenin söyledikleri doğru ise adamın eşi haklı mı yani?
Haklı yâda değil adam dediği gibi de olsa evli bir erkek ile birliktelik yaşayamaz kimse . Adam isterse kadın istemese dahi boşanabilir 2 yıldır boşanmadı ise demekki istememiş. Üstelik boşanmak isterken kadın tecavüz mi etti adama da hamile kaldı.

Haklı yâda değil adam dediği gibi de olsa evli bir erkek ile birliktelik yaşayamaz kimse . Adam isterse kadın istemese dahi boşanabilir 2 yıldır boşanmadı ise demekki istememiş. Üstelik boşanmak isterken kadın tecavüz mi etti adama da hamile kaldı.

Üyeye yazdım zaten madem bitmiş evlilik üzerine ortaya çıktınız boşanmalarınızı beklemeniz daha doğru olurdu diye. Ben de belirttim eşlerden biri boşanmak istemese bile bunun bir süresi var, bir yerde elbet boşanma olacak, olmuyorsa kandırılıyrosunuz diye. Zaten sanırım konu şuradan çıktı, konu sahibinin eşinin doğum gününü kutladığı kadını suçlayan bir kesim vardı. Ki bence o kadın zerre suçu yok, evliyim dendiği anda konuşmayı kesmiş. Muhatap her zaman eş kişisi olmalı, neden sürekli 3. şahıslara yükleniliyor anlamıyorum. Konu sahibi de ban yemiş, konu sahte miydi onu düşünüyorum şu anda.

Cocugunuz var mi? Kabul edebilecekseniz bi sure takip edip devam ettirebilirsiniz Ama aldatmaya calismis yani aldatmis....

Anlıyorum çok acı bir durum. Affetsen bile küçültüp normalleştirmesin kimse olayı. Adam bariz bir şekilde aldatmış. Kızın da suçu yok devam etse adam da devam edecek. Bundan sonra da hep aklınızın bir kenarında bununla yaşarsınız unutulmaz böyle bir şey. Sizin bileceğiniz iş tabi ama sağlıklı olan ayrılık bence.

selam arkadaşlar ben neredeyse 6 yıllık evli olucam bu yaz eşimle birbirimizi liseden tanırız ilk aşk beraber ders calışırdık siz düşünün o zamandan bu zamana yani uzun yıllar birliktelikten sonra işimizi elimize alınca da evlendik cok severek hem de .
bir gün eşimin mail inde bir kıza çiçek gönderdiğini gördüm dünyam başıma yıkıldı gece vaktiydi eşimi uyandırdım evi yıktım dağıttım sabaha kadar ağlama krizi gecirdim boşanmayı o an kafama koymuştum çiçek gönderdiği notta güzel öğretmen doğum günün kutlu olsun yazıyordu dünyam başıma yıkıldı gercekten hiçbi sorunumuz yoktu ailesi yüzünden cok sorun yaşadık ama hepsini aşmıştık cok iyi anlaşırız evde güleriz eğleniriz dört dörtlük bir eştir ne kırar ne üzerdi her işime yardım eder değer verir hatta kendi kendime ne şanslıyım derdim hep hem eşimi cok severdim hem de her anlamda hayrandım ona neyse hani eşim de gercekten hiç bu zamana kadar böyle bi şeyine şahit olmamıştım o kadar yıldır tanıyorum eşim anlattı her şeyi kız bekar sanmış yazmış eşim de konuşmuş mesajlaşmışlar yani görev sırasında gittiği bi okulda tanışmışlar işten dolayı bir iki gün çalışmışlar o esnada numaralarını almışlar haberleşmek adına neyse sonra eşim anlattı her şeyi kız sormuş yanındaki kim diye eşim de karım demiş kız da konuşmayı kesmiş o arada da doğum günü varmış tam cicek göndermiş sonra eşim tabi kızın numarasını verdi nolur ara konuş aramızda hiçbi şey olmadı diye ertesi gün sırf merak ettiğim için aradım anlattı eşinizle aramda bir şey olmadı kendisi evli oldugunu söyleyince konuşmayı kestim hatta karını sevmiyor musun mutsuz musun niye konuştun benle diye sormuş eşim de karımı cok seviyorum öylesine yazdım demiş eşime soruyorum neden yaptın bunu diye bilmiyorum bir anlık gaflete düştüm hata ettim bilmem ne günlerce gözleri şişti ağlamaktan yemedi içmedi çiçekler yemekler kendini affettirmek için beni bırakırsan ölürüm falan ailemi aradım boşanma kararı için ailem kesinlikle karşı cıktı eşim için yapmaz öyle bi şey bi an hata etmiş ne olacak yakışıklı cocuk kızın hatası o yazmış bir daha yapmaz bilmem ne sonra ben affettim ama bu olayın üstünden aylar gecti hala aklıma geliyor gözlerim dolu dolu oluyor biz nasıl bu hale geldik diye o kadar büyük bi hayal kırıklığım oldu ki toparlanamıyorum eşimin yapmayacagından o kadar emindim ki psikolojim bozuldu.. ne yapmalıyım bu kadar emeği çöpe atmak içimden gelmiyor ama bir yandan da yol yakınken kendime düzen kurasım var bir yanımda inanıuor bir daha böyle bi şey olmaz diyor çünkü gercekten cok mutluyduk gercekten cok seviyorum onu en katlanamadığım şeyse onu başkasıyla paylaşmak siz olsanız ne yapardınız özellikle başına gelenler yazabilir mi cünkü insan başına gelmeyüince anlamıyor eskiden olsa başkası anlatsa boşan ya derdim kesin ..
Bunu biz yaşamadık boşan boşanma diyemeyiz. Sen yaşadın sen karar vereceksin ama yaşadığın şey aldatılmak bunu böyle bil bana göresi sana göresi yok. Evli bir adam başkasıyla merhaba nasılsın bile siteme tanımıyor veya yeni tanışıyor ise. Üstelik çiçek olacak şey mi? İlla yatmaları buluşmaları gerekmiyor. Başka bir kadına mesai harcaması senin çarlığın varken onla konuşması çok çirkin.. karar senin..

gerçekten herşeyi kendi ağzıyla anlatıpta ne kadar kendi değerini düşüren bi durum yaşadığının farkında bile olamayan bi zihniyet akıl tutulması resmen allah ıslah etsin...

X