Bana makyaj Yakismiyor,Paspal gezen Var mi Benim Gibi

Bir iki Dort

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2018
406
290
Garip gelecek ama bana makyaj yakismiyor.Ben oyle dusunuyorum.Rimel surmeyi cok seviyorum kirpiklerim uzun surunce daha hos oluyor.bir de hafif bir ruj surup geciyorum.
Herkes makyaj yap diyor bana ama ben sevmiyorum.Guzel ve şık giyinmeyi seviyorum elbise ve ayakkabi tutkunuyum,:KK200:ama makyaj a ilg im sıfır .Arkadaslarima yaptiriyorum bazen cunku kendim guzel yapamiyorum.Onlar guzel oldun diyorlar.Ben hele ki goz makyajini hic sevmiyorum.Arkadaslarim bambaska oluyor makyajla hakketen cok yakisiyor bazilarina. Beni ise daha kotu gosteriuor.
Keske makyajla daha guzel olabilseydim ben de. Boyle var mi benim gibi hisseden.?yuzumu temizleyince rahayliyorum sanki.Ama makyaj yapmak lazim ise giderken .Zaten herkes de yap diyor.Acaba bakimsiz mi duruyorum diye de dusunuyorum bazen:KK43:26 yasindayim ozel gunler haric cok suslu olmayi becerememisimdir hic.:kahve:

Garip gelecek ama bana makyaj yakismiyor.Ben oyle dusunuyorum.Rimel surmeyi cok seviyorum kirpiklerim uzun surunce daha hos oluyor.bir de hafif bir ruj surup geciyorum.
Herkes makyaj yap diyor bana ama ben sevmiyorum.Guzel ve şık giyinmeyi seviyorum elbise ve ayakkabi tutkunuyum,:KK200:ama makyaj a ilg im sıfır .Arkadaslarima yaptiriyorum bazen cunku kendim guzel yapamiyorum.Onlar guzel oldun diyorlar.Ben hele ki goz makyajini hic sevmiyorum.Arkadaslarim bambaska oluyor makyajla hakketen cok yakisiyor bazilarina. Beni ise daha kotu gosteriuor.
Keske makyajla daha guzel olabilseydim ben de. Boyle var mi benim gibi hisseden.?yuzumu temizleyince rahayliyorum sanki.Ama makyaj yapmak lazim ise giderken .Zaten herkes de yap diyor.Acaba bakimsiz mi duruyorum diye de dusunuyorum bazen:KK43:26 yasindayim ozel gunler haric cok suslu olmayi becerememisimdir hic.:kahve:
Yakışmıyorsa yapma olayları neden bu kadar karmaşık hale getiriyorsunuz :spor:

Kendimi cirkin hissermeye basladim.Cunku herkes hatta erkek patronum "biraz isveli olun,makyaj filan yapin,boyle evde kalacaksiniz "dedi. :KK48:Sahiden cok mu bakimsiz gorunuyorum demeye basladim.
Kız bence senin şuan ki problemin makyajın sana yakışmaması değil de patronunun senin işvene cilvene ve makyajına karışıyor olması. Bence konuyu değiştirip bir derdim var bölümüne patronumun makyajım ve cilvemle ilgili yorumları olarak değiştirmelisin:olamaz:

Makyaj yapmayan insanlar paspal mı oluyormuş. Hiç makyaj yapmıyorum düğünden düğüne anca kendimi paspal görmüyorum :KK66:
Herkes makyaj yapacak diye birşey yok
Aslinda ben de yapmak istemiyorum.Dogallik gibisi yok.Ama annem cok uzerime geliyor,makyaj yapmadigimi soyluyor eksik buluyor beni hep.Etrafimdakiler de hep full makyaj.Ve cok hos hanimlar hepsi.Ben acaba basit mi gorunuyorum diye dusunmeye baslamistim.Ama siz de oyle diyorsaniz makyaj yapmasam da olur demek ki ,tesekkurler:KK66:

Aslinda ben de yapmak istemiyorum.Dogallik gibisi yok.Ama annem cok uzerime geliyor,makyaj yapmadigimi soyluyor eksik buluyor beni hep.Etrafimdakiler de hep full makyaj.Ve cok hos hanimlar hepsi.Ben acaba basit mi gorunuyorum diye dusunmeye baslamistim.Ama siz de oyle diyorsaniz makyaj yapmasam da olur demek ki ,tesekkurler:KK66:
Ahahahha komedisin ya :dddd tek derdin makyaj yapsam mı yapmasam mı mı yaniii:KK53: ne kadar mutlusun

Bazı kadınların yapısında makyaj istegi yok bence :KK48:
Mesela benim,
Makyaj yapınca güzel oluyorum evet ama gel görki makyaj yapmayı sevmiyorum,
Üşengeçliktenmi neydense sonra kim ugraşacak çıkarmayla :KK45:
Zaten herhalde yüzüm alışkın olmadıgı içinde yaptıgım zaman bi agırlık çöküyor,
Hele far, eyeliner falan süreyim başım agrıyor resmen o_O
Bakımlı olmakta güzel birşey aslında ama ben kendime çare bulamadım :işsiz:

Mesela benim,
Kız sen avatarındaki makyajı yapsan ortalık yıkılır sanki :21:

Mesela benim,
Ben de oyle.Kendimi emin ellere teslim etsem onlar benim yuzumu evire cevire sac makyaj hepisni halletse ben takilsam rahat rahat:KK49:

Ben de hiç hoşlanmıyorum.Bazen gece çıktığımızda yapıyorum.O fondöten bitiriyor beni bütün gece sanki yüzümde kat kat boya var nefes alamıyormuş gibi.Yıkayınca rahatlıyorum.

Doğallık gibisi var mı ayrıca hepsi kimyasal bunların faydası size.

X