bana neden böyle tepki veriliyor

Mdnacrayz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2015
1.337
380
27
ben zor beğenen biriyim (zevkim iyi yada kötü olabilir bunu kastdetmiyorum) mesela bir etek olsun içime sinene kadar ararım mesela yanımda annem yada arkadaşım olsun fikirlerini sorduğumda yada etek nasıl diye sorduğumda sen nasıl olsa zor beğeniyosun diyip konuyu kapatıyorlar bana sadece bana dayatma yapmak yerine fikirlerini sormayı istiyorum sizce ne yapmalıyım

benim annemde oyle hicbiseyi begenmez öyleki senelerdir önden dügmeli hirka ariyor:KK45: altarnatif cok buyuksehirdeyiz ..kac hediyeden men ettim onu mesela nasil begenmez deyip almadigim cok oldu..kendisi hala hirka arayisinda:KK45:

ben zor beğenen biriyim (zevkim iyi yada kötü olabilir bunu kastdetmiyorum) mesela bir etek olsun içime sinene kadar ararım mesela yanımda annem yada arkadaşım olsun fikirlerini sorduğumda yada etek nasıl diye sorduğumda sen nasıl olsa zor beğeniyosun diyip konuyu kapatıyorlar bana sadece bana dayatma yapmak yerine fikirlerini sormayı istiyorum sizce ne yapmalıyım

Benim kuzenim de öyle. Beraber biseyler almaya gittigimizde artik cok sinirleniyorum ve cok sıkılıyorum. Ya tek basina cik ya da süründürme insanlari o kadar. Önceden ne almak istedigine karar ver ona gore git. Cunku cok sinir bozucu senin iki saat biseyi begenmemen.

Bir etek almak için kırk kez düşünen, inceleyen, bırakan, geri dönüp tekrar bakan, 80 kez güzel mi diye soran insanlarla ben de alışverişe çıkmamayı ve fikir vermemeyi tercih ediyorum genelde. Alışverişe yalnız çıkın.
bi eteğe dönüp dönüp bakmam sadece mağaza mağaza dolaşırım en son düşünüp karar veririm yani dediğiniz gibi biri değilim

Ben de cok zor begenirim. Bir keresinde yengemle kot pantolon alisverisine cikmistim, ergendim o zamanlar. Kadina butun ilcedeki dukkanlari gezdirdim, sonunda ya bir tane aldim, ya da begenemeden eve dondum, hatirlamiyorum. Kadincagiz tovbe etmisti benimle alisverise cikmaya. Benimle alisveris iskencedir, ben de farkinda oldugum icin kimseyle alisverise gitmeyi sevmem. Zaten alisverisi de sevmem, mecbur kalirsam yaparim, onu da yalniz yaparim. Gerci simdi eskisi kadar asiri secici degilim, ama yine de ortalama bir insandan cok daha seciciyim... Fikrini sordugum kimseden size verilen yaniti almadim tabii ki. Siz insanlara gel diye israr ediyorsaniz, o kadar yorup eve eli bos donuyorsaniz bunalmis olabilirler. Bu bana bu tur bir tepki gibi geldi. Alisverise yalniz gidin.

benim annemde oyle hicbiseyi begenmez öyleki senelerdir önden dügmeli hirka ariyor:KK45: altarnatif cok buyuksehirdeyiz ..kac hediyeden men ettim onu mesela nasil begenmez deyip almadigim cok oldu..kendisi hala hirka arayisinda:KK45:
kıyamam ya:olamaz:

bi eteğe dönüp dönüp bakmam sadece mağaza mağaza dolaşırım en son düşünüp karar veririm yani dediğiniz gibi biri değilim

Her türlüsü zor. Belki mağaza mağaza dolaşmayı sevmiyorlardır.
Belli ki iyi bir alışveriş arkadaşı değilsiniz, zorlamayın insanları.

Birseyi begenirsin dener alirsin 100 kisiye sorup populer cevap aramaya gerek yok baskalarinin fikride onemli degil.

Saatlerce basit seyler icin geziyorsaniz insanlar istemiyordur sizinle gezmeyi.

Ben de cok zor begenirim. Bir keresinde yengemle kot pantolon alisverisine cikmistim, ergendim o zamanlar. Kadina butun ilcedeki dukkanlari gezdirdim, sonunda ya bir tane aldim, ya da begenemeden eve dondum, hatirlamiyorum. Kadincagiz tovbe etmisti benimle alisverise cikmaya. Benimle alisveris iskencedir, ben de farkinda oldugum icin kimseyle alisverise gitmeyi sevmem. Zaten alisverisi de sevmem, mecbur kalirsam yaparim, onu da yalniz yaparim. Gerci simdi eskisi kadar asiri secici degilim, ama yine de ortalama bir insandan cok daha seciciyim... Fikrini sordugum kimseden size verilen yaniti almadim tabii ki. Siz insanlara gel diye israr ediyorsaniz, o kadar yorup eve eli bos donuyorsaniz bunalmis olabilirler. Bu bana bu tur bir tepki gibi geldi. Alisverise yalniz gidin.
öyle değil ya ben alışverişi severim ne istediğimi bildiğim için zaten dolaşırım onca yeri eli boşda dönmem yani benim takıldığım nokta size fikir belirtiyorlar bana belirtmiyorlar konuyu kapatıp geçiyorlar ben gel diye ısrar da etmiyorum ki kendileri geliyor

Her tüiyrlüsü zor. Belki mağaza mağaza dolaşmayı sevmiyorlardır.
Belli ki iyi bir alışveriş arkadaşı değilsiniz, zorlamayın insanları.
iyide mesela en yakın arkadaşım saatlerce bekletir beni bi mağaza da gıkım çıkmaz benmi batıyorum anlamadım ki ben üzerine varmam zaten illa söyle diye ama bi yödende üzülürüm ya fikirlerini söyleyip dayatma yapıyorlar ben dayatma yaptınız dedim diye kızıyorlar bundan cevap vermiyorlar

Birseyi begenirsin dener alirsin 100 kisiye sorup populer cevap aramaya gerek yok baskalarinin fikride onemli degil.

Saatlerce basit seyler icin geziyorsaniz insanlar istemiyordur sizinle gezmeyi.
ama ben onlar için aynısını yapıyorum

İlk girdiğim mağazada gözüme çarpan eteğin bedeni varsa alırım. Ki dün öyle yaptım zaten.
Hiç öyle araştırmam aynı yerden iki üç parça bile alabilirim
Kim gezcek dükkan dükkan

X