Bana takik is arkadasi

Grubun başı ikinci müdürdü 😊şikayet ettim daha üst yöneticiye konustu inkar ettiler , üsteledikçe daha çok coştular 2 yönetici olunca aynı fikirde değilseniz malesef böyle problem oluyor. Göndermek istediğim personeleri ama bize taktı dediler ve gönderemedim ne yapsam olmadı ama onlar çok güzel yaptılar uğraşmama gerek kalmadı😊😊😊
Insallah bunlar da çok güzel kendilerini ifşa etsinler demek müdür de olsak yine olabilecek böyleleri

Aynen iş hayatında olur böyle şeyler diyip konuyu kapatıyorlar😊
Bize ağzımızı bile actirmiyorlar şikayetinizi dile bile getiremiyoruz eğer sen teksen onlar gurupsa zaten sen haklı olduğun halde suçlusun gozlerinde bir ust yonetici ikna etmek icin kesinlikle ondan daha üst olan birine aratman lazım olsa alt mevkideki seni asla ve asla haklı görmez ve lafini sikayetini dinlemezler bile

Bir bayan müdür vardı karşı odasında çalışan memurlar onun hakkında duymasından hiç endişe etmeden dalga geçerler hakkında konuşurlardı kadın bunları duyardı duyardı hep Sonra artik sinirlenince kapısını vurarak kapatırdı ama bir süre sonra yine canımmmm diyerek o kişilerle konuşurdu devam ederdi konuşmaya sen benim hakkımda şöyle böyle konuşuyorsun demezdi herhalde yılların birikimi
Insanlar öyle ki artik böyle şeyleri gore gore yüzde astar kalmıyor bizde de kalmicak anlasilan
Hep aklıma geldikçe o kadını örnek alırım bende bu kadın gibi olabilmeliyim yani politik olabilmeliyim derim
benim memurlarım öyle bir şey yapsalar camdan aşağı atacağımı bildikleri için değil dalga geçmek adımla hitap edemezler. Ben onlara saygı gösteriyorum laubalı olmuyorum , onlar da bana

Bize ağzımızı bile actirmiyorlar şikayetinizi dile bile getiremiyoruz eğer sen teksen onlar gurupsa zaten sen haklı olduğun halde suçlusun gozlerinde bir ust yonetici ikna etmek icin kesinlikle ondan daha üst olan birine aratman lazım olsa alt mevkideki seni asla ve asla haklı görmez ve lafini sikayetini dinlemezler bile
“Kaliteli insan işiyle boş insan kişiyle uğraşır “ 😊canınızı değmeğecek insanlar için sıkmayın

benim memurlarım öyle bir şey yapsalar camdan aşağı atacağımı bildikleri için değil dalga geçmek adımla hitap edemezler. Ben onlara saygı gösteriyorum laubalı olmuyorum , onlar da bana
Yani eli masalı olunca öyle olur diğer bayan müdür de eli masalı sayılırdı ama aynen böyle durumları da olmuştu ben yeni başlamıştım daha pisecegimiz çok şey var demekki böyle insanları da yenmeyi öğrenicez 2 senedir sabrediyorum zaten demek ki bende de çelik gibi sinirler var iki elim kanda olsa ordaki 8 yıllık emeğimi bırakıp ta gitmem zaten o pislikler için ama müdür olsam benimde elim masalı olurdu yetki herşeydir umarım bende bu yetkiyi alırım şunları bir postalayim da 😁😁😁

Yani eli masalı olunca öyle olur diğer bayan müdür de eli masalı sayılırdı ama aynen böyle durumları da olmuştu ben yeni başlamıştım daha pisecegimiz çok şey var demekki böyle insanları da yenmeyi öğrenicez 2 senedir sabrediyorum zaten demek ki bende de çelik gibi sinirler var iki elim kanda olsa ordaki 8 yıllık emeğimi bırakıp ta gitmem zaten o pislikler için ama müdür olsam benimde elim masalı olurdu yetki herşeydir umarım bende bu yetkiyi alırım şunları bir postalayim da 😁😁😁
ben en başından hep mesafeli oldum, asla öyle canımlı cicimli konuşmam, siz li konuşurum hep, hiç bağırmadım bağırmam da , benden önceki kadın hep bağırırmış ama hiç otorite kuramamış , çekinirler benden çünkü mesafeliyim ve saygısızlığı dedikoduyu kabul etmeyeceğimi bilirler. Daha yeni müdür yardımcısıyım ben ama müdürden çok benden çok çekinirler.

Himm valla iyi yapmışsınız
Bu akşam sayfama hep müdürler gelmiş ne güzel bende sefim sınavla oldum insallah müdürlük yetkisi de alırım iste o zaman onlara göstereceğim ben

Himm valla iyi yapmışsınız
Bu akşam sayfama hep müdürler gelmiş ne güzel bende sefim sınavla oldum insallah müdürlük yetkisi de alırım iste o zaman onlara göstereceğim ben
olursunuz inşallah. Ben müdür yardımcısı olunca kendimi memur yerine koydum ben memurken hangi yöneticime saygı duyuyordum kimden çekiniyordum? bilgisi yetersiz, laubali, bağıran çağırana saygı duymam ben mesela . Benimle araya çizgi çizen ama çalışkan ve saygılı olduğumda arkamda duracağını bildiğim insanı severim. Yetkiyi kötü kullanmamak lazım. Uyarı yaparken yapıcı konuşurum dediklerimi yaparlarsa arkalarında olacağımı bilirler ama baştan savma iş yaparlarsa önce benim karşılarında olacağımı bilirler. Yaşları benden çok küçük olsa da hanımlı , beyli konuşurum hep. Ben de çok yeniyim yöneticilikte tabii ama iş hayatında tecrübeliyim.

olursunuz inşallah. Ben müdür yardımcısı olunca kendimi memur yerine koydum ben memurken hangi yöneticime saygı duyuyordum kimden çekiniyordum? bilgisi yetersiz, laubali, bağıran çağırana saygı duymam ben mesela . Benimle araya çizgi çizen ama çalışkan ve saygılı olduğumda arkamda duracağını bildiğim insanı severim. Yetkiyi kötü kullanmamak lazım. Uyarı yaparken yapıcı konuşurum dediklerimi yaparlarsa arkalarında olacağımı bilirler ama baştan savma iş yaparlarsa önce benim karşılarında olacağımı bilirler. Yaşları benden çok küçük olsa da hanımlı , beyli konuşurum hep. Ben de çok yeniyim yöneticilikte tabii ama iş hayatında tecrübeliyim.
Evet doğrudur haklısınız

Bu arada breath filmi çok kötü ama basladim izlemeye misafir kiz evin babasını etkiledi ilk once kötü bir film

Mrb. Is yerinde bir kiz var bana uzun süredir takip sürekli çevremdeki insanlara beni kotuluyor insanlarla aramda hicbir sıkıntı yokken birden o kız ile arkadaşlık kurmaya o kızın tarafına çekiliyorlar o kızla aramın kötü olduğunu bilmelerine rağmen artik benim hakkımda ne diyorsa hiç bilemiyorum çevremdeki insanlarda birden değişim görüyorum soramıyorum da cunku birden onkiza öyle sadik oluyorlar ki aklım hayalim şaşıyor cunku sorsam hemen yetistirecegini de biliyorum o kisinin
Kız iş ortamında itibarımı sarsmaya resmen beni bitirmeye çalışıyor bezip ordan kaçayım istiyor
O insanlara da hayret ediyorum yedirdim icirdim ne yedimse yanlarında hep paylaştım iş konusunda yardımcı oldum hep kızın nasıl bu insanlari yanına cektigini anlayamıyorum
Kızda araştırdığım kadar narsistik kişilik bozukluğu var kendine bir kurban seçer ve o kişiyi bitiresiye uğraşır
Oralı olmamaya calisiyorum ama aklımada takılmıyor değil
Is yerinde işimi yapar kimseye karismam kimseyle munakasaya girmemeye calisirim işimi yapar evime giderim böyle biriyim
Ama kiz hasta gerçekten hasta ve etrafına da çok insan çekiyor biraz disiligini de kullaniyor onu fark ettim evli bekar herkes yanında ben öyle bir yapıda degilim zaten evliyim bekarkende öyle değildim ne bileyim hafif mesrep derler ya öyle
Ne yapmalı bana zarar vermeye takıntılı bu kisi
Var oylelerı evettt .Hiç umursamayın .Gprmexdrn gelın zor ama yolunuza bakım .Her yerde var onlardan

Hayatımda iki farklı dönemde iki farklı kadın bunu yapmıştı. Hala ne anlattı da insanlar bir günde değişti diyorum. Genelde baskıyla ben senin yanındaydım, ben sana yardım ettim, o değil gibi sadakatle alakali sözler sanırım.
Ben herkesin rastgele bir arada olduğu zaman o kişileri bir güzel rezil etmiştim, o insanlara da rest çekmiştim.
Sonra ona yalakalık yapanlar zamanla teker teker benimle barışmaya çalıştılar. Kendilerini aklamaya falan.

X