Bana yardım edin ne yapacağım ben ?

cosmocan90

change of heart 🧡
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2020
225
283
Merhaba ülkemin asil ve güzel kadınları. Uzaktan uzağa takip ediyorum her şeyi, yazdıklarınızı.. Öncelikle batının incisi İzmirimize çok büyük geçmiş olsun. 🙏🏻
Benimki de dert mi bilmiyorum buradaki okuyan ablalar tecrübeli belki şu gıt beynime bir akıl verir diye konu açmak istedim. Her türlü eleştiriye açığım; nitekim kafamda analiz yapacağım 29 yaşındayım hatta bugün doğdum. 😁 Şükür işim gücüm yerinde kendi çabalarımla bir yerlere geldim 🙏🏻
Her zaman hırslı oldum ileri baktım. Lakin karşıma çıkan öküzlerde başarısız oldum. Ya ben çok duygusalım ya da taktik yapamıyorum.
9 aylık ilişkim ilk 5 ay harikaydı. İlk birlikteliğimi yaşadım, peşimde koştu 3 ay beraber yaşadık sonra kendi evimi açtım. O bende ben onda kaldık. (Ailemden uzaktayım 8 ay sonra başka bir şehre döneceğim görevim gereği)
Çevremde sevilen sayılan adaletli birisiyim. (Bunu sadece yorum yaparken dikkate alın diye yazmıyorum, belirtmek istedim içimden geldi 😬)
Hayatımda ilk kez birisiyle ileri düzeyde bir şey yaşadım, karı koca gibi işte.. değer gördüm sandım sevildim sandım. Her şey yaşandı.
Çok kişi etrafımda ama o çıktı karşıma o çemberime girdi. Aşık oldum herhalde ondan dolayı.
Kendisi evlenip ayrılmış, bir çocuğu var genç yaşta evlilik yaşamış. İkimizde 29 yaşındayız. Mesleğimiz elimizde her şey başta çok güzel giderken zamanla “onun Anne” konusu araya girdi.
Mesela bugün doğum günüm akşam sana geleceğim dedi. Benimde canım sıkıldı beklemekten ben dışarı çıktım. Mesaj attı eve geçince haber et dikkat et dedi sonra kıyametler koptu. Bana öncelik versin değil mi ? Tabiki çemkireceğim. Annem geldi diyorum sana diyor. 30 yaşında adam :işsiz: bu akşam “ilk kez şiddet gördüm” kendisinden. Kolumdan tuttu bırakmadı bırak diyorum sonra bana bağırdı. Rezillik çıkmasın diye sustum ben eve gideceğim dedim. Peşimi bir türlü bırakmıyor. Bırakmadı.. Son dönem soğudum ilgisizliğinden. Şimdi ailesi gelmiş. (Anne ve kız kardeşi baba vefat etmiş 3 yıl önce) Tuhaftır o güçlü adam gitti minnoş saçma bir korkak adam haline geldi. Annesi ve kız kardeşi geldi (kısa süreli görev gereği) çok korkuyor sanırım, ben kapının önüne geleceğim diye blöf yaptım bu akşam dışarıdayken bu delirdi anında marketin önüne çıkmış. Beni tehdit mi ediyorsun sen kimsin dedi şok oldum 🤷🏻‍♀️ Annesi öğrenmesin diye korkuyor ama bana hep cesur yönünü gösterdi tuhaf 🧐
Boşandıktan sonra ailesi buna ne para ne manevi hiçbir şey bırakmamış. O dönem yapayalnız kalmış. Eski eşinle barış vs. Demişler. Torun özledik vs. Özellikle dedesi çok zengin. Buda o saçmalıklar döneminde kumar borcu olmuş dedesi Ödemiş. Yeni yeni düzeliyor araları ailesiyle. Eski eşiyle 20 yaşında evlilik yapmış babadan kurtulmak için 4 yıl evli kalmış ayrılmış. Babası bunu hiç sevmemiş anlattığına göre. 2 kardeşler bir de kız kardeşi var. Evlendiği kadında10 yaş büyükmüş kendinden.
Ne bensiz ne benle oluyor. Sırf ona yakın olayım diye benim evimi kendi evinin bir sokak ötesine taşıdı. Kapımdan ayrılmadı.
Sevdik işte yanıldım bence..
Bitirmeyi düşünüyorum ve sizden akıl bekliyorum.
Bana son dönem çok ilgisiz. Başka kadın yok biliyorum.
Psikolojik sorunları son dönem arttı.
Benden iki kere para istedi verdim. Geri ödedi ama hayattan bezmiş bir adam karşımda..
Ne yapacağım bilmiyorum. Kaç defa konuşmayı denedim. Sustum. Yine kapımda.
Hatta anne ve kız kardeşi evde diye foto dahi attı bana inanayım diye. (5 ay kalacaklar, kız kardeşinin görevinden dolayı) Ne bu korku anlamıyorum. Dedesinin miras işleri var onun için mi susuyo. Eski eşiyle mi barışacak bilmiyorum ki annesi de çocuğu görmek için kadın izin vermeyince kavga etmişler. Yarında benim için doğumgünü partisi düzenleyecekmiş açıkçası umrumda değil soğudum. Ben soğudukça o daha bi saçmalıyor. Bugün bana “seni bir fena yaparım babanın yaptığından fena olur” dedi ki babam bana şiddet uygulamayan birisidir. Bende ittim onu bırak diyorum kolumdan tutuyor. Kaldırıma zorla oturtttu akşam. Yarın yüz yüze bitirmeyi düşünüyorum. Korkmuyorum ondan sırf bu akşam rezillik olmasın diye sustum çünkü. Oda anladı.
durum bu bana bir akıl verin.

İçim, beynim resmen kan ağlıyor 😭:cry::mad::KK12::KK42::KK42::KK42:
Edit : az önce arkadaşı aradı çok samimi bir arkadaşı. Saçma sapan bir soru sonra hal hatırımı sordu. Ay ne yapmaya çalışıyor bu şapşal ya. Bende gayet güzel ve ciddi ses tonu ile cevap verdim. Korkak.
 
Son düzenleme:

Tns0

🚩B.t.08.04🚩b.k.85🚩g.k.??🚩1h.k.65🚩2h.k.58
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2018
3.911
10.729
Yarinda rezillik cikarmayacagini dusunecek

Umarim basina birsey gelmeden ayrilirsin sag salim

1 gittikten sonra ayrilabilirsin

2 konusacagin ortamda yakin bir arkadasini bulundur polisi aramasi yada olaya mudahale etmesi icin


Ben guvenilir bulmadim
 

bikergirlaea

ALTIN ELBİSELİ ADAM
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2018
2.706
5.248
Bu kişinin psikolojik destek alması şart.Ne demek işi fiziksel şiddet boyutuna getirmek??Hadi bunları geçtim gitti bi umut tedavi oldu düzeltti kendini.Annesi ve kardeşinden korkan bi adam var karşınızda..Ve de boşanmış olsalar bile hala bir umut eski eşiyle barışması için zorlayan bir kayınvalide ve görümceniz olacak..Buna katlanabilecek misiniz?İstenmeyen gelin gibi bir şey olacaksınız.Ve bu annesinden kardeşinden korkan adam size sahip çıkamayacak arkanızda duramayacak.Ayrılmak istediğinizde şiddetin boyutunu arttıracak belki size zarar verecek..Çok ama çok sağlıksız bir durum bu.Bir şekilde kurtulmaya bakın.
 

Namaria

Ve Kefâ Billâhi Şehîdâ
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
7 Ocak 2014
6.307
17.662
32
Ayrilin ve yolunuza bakin.
kimsenin psikogu ya da annesi kardesi degilsiniz bir daha asla maddi destek vermeyin. Gencsiniz daha kendinize yazik edersiniz siddete meyli de var zaten. Görünen koy klavuz istemiyor.
 


Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :119 Kg. Şimdiki Kilom :85 Kg.

cosmocan90

change of heart 🧡
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2020
225
283
Yarinda rezillik cikarmayacagini dusunecek

Umarim basina birsey gelmeden ayrilirsin sag salim

1 gittikten sonra ayrilabilirsin

2 konusacagin ortamda yakin bir arkadasini bulundur polisi aramasi yada olaya mudahale etmesi icin


Ben guvenilir bulmadim
Benimle evlenecek misin diyorum yok diyor gidiyorum kolumdan tutuyor. Arkam güçlü bilmiyorum yapabilir mi ama ben nötr davranarak bitirmeyi düşünüyorum yavaş yavaş..
 

Tns0

🚩B.t.08.04🚩b.k.85🚩g.k.??🚩1h.k.65🚩2h.k.58
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2018
3.911
10.729
Benimle evlenecek misin diyorum yok diyor gidiyorum kolumdan tutuyor. Arkam güçlü bilmiyorum yapabilir mi ama ben nötr davranarak bitirmeyi düşünüyorum yavaş yavaş..
Neden evlenip evlenmeyecegini soruyorsun
Sevgili iken kolunu sıkan evlenince neler yapar butun sucta sana kalir
 

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
25.830
65.044
41
Anne konusu , doğum günü kutlaması bitti bitsin kısmını hiç anlamadım ama önemi de yok bence , bir kere kolunuzu sıkan , diğer sefer kolunuza vurur . Kendinize bunu yaptırmayın . Yol yakından dönün .
Aynen ben de bir çok yeri anlamadım.
Ama kol sıkan, zor kullanan adamdan uzak durun.
 

liriarwa

🖤
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2020
431
800
28
Çok karışık anlatmışsiniz. Ayrılmak isteme sebebini anlamadım. Şiddet mi? İlgisizliği mi? Ailesinin baskısı mi? Yoksa hepsi mi? Ayrıca annesi geldi diye o kadar panik olup marketin oraya gelmesi falan bana bi tuhaf geldi. Acaba gelen annesi değil de başkası olabilir mi? Eski eşiyle barışsın istiyorlarmis malum
 

cosmocan90

change of heart 🧡
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2020
225
283
mümkünse uzaklaştırma kararı çıkararak ayrılın kendisinden.
baba evinden kaçmak için 20 yaşında evlenmişmiş de, annesinden çekiniyorumuş da..
umarım bunlara kanacak kadar iyi
Bence kesin net olarak bitir
Omceki esinden neden ayrilmis
Kadın mağdur bence ve bundan nefret ediyor son dönem anladım. Kadına suç atıyor ama yok kadın kandırmış bunu, baba sevgisizliğinden evlenmiş, paragözmüş bla bla.. kapımda ağlayan beni koruyup kollayan adam bugün kolu sıkıp zorla ayağa kaldırınca gerçeğin o olmadığını anladım. Beni aşırı kıskanıyor böyle saçma sapan çevrenden sevildiğim için acısını böyle çıkarıyor.