Banada yardım edin ne olurr ANKARA etimesgut ve sincanda dugun salonu arıyorum

kader06

Guru
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2008
439
2
40
merhaba arkadaşlar sizden bir ricam var kafam çok karışık nişanlım polis eğitiminde ve marta izine gelecek bende o güne kadar bir araştırma yapmam lazım kimsemiz yok ilgilenecek bildiğiniz uygun güzel bir düğün salonu var mı etimesgut ve sincanda olacak buraya yakınız çünkü şimdiden teşekkürler.senağlama

eryaman göksuda var bir yer ismini hatırlayamadım
ama ..............
sincada ve etimesgutta da bır suru var ama göksuya bak sen ordakı cok güzel

canlarım oralara baktık cok ıstedıler 3,500 ve 4,00 bunu veremıyecegımz ıcın bıraz daha uygun yerlere bakıyoz ılgınız ıcın cok tesekkur ederım

canım merabalar bende nisanda evleniorum düğün salonum etimesgutta kayalık düğün salonu var ilkduyduğumda görmeden önyargıyla gitmiştim görünce gercekten otel salonları gibi nerdeyse.fiyatlarıda uygun istersen sana yardımcı olmaya calışırım.

canım kayalık dugun salonu tam nerede fıyatı, hızmetlerı hakkında bılgın varmı ablamın durmuşogullarında yapılmıştı 2006da daha hıcbırıne bakmadım etımesgutttakılere ınt fıkır alıyım arkadaslara soruyom yardımcı olursan cok sevınırım ududub

tatlım benim dediğim yerde durmuşoğulları netten bakabilirsin durmusoğullarının kayalık düğün salonuna ben begendim
bilmiorum sen bgenirmisin

tamam sımdı anlasıldı 2006 da ablamın orda yapılmıstı ama resmen soydular bızı hatta hersey bastan konuslumasına ragmen pastada bahsısı falan tekrar ıstenıldı hatta ablamın husıssı dugun masasına ozel yaptırdıgı cıcegı bıle hanı resım cekınılır ya sona dogru tam o sırada calmıslar bızım dalgınlıgımızdan faydalanılıp onun ıcın cok dıkkatlı ol tek bıze degıl mecburıyetten sırf yerı buyuk dıye bı ardasımda tutular onlarada aynı goruşteler resmen vurgun yerı dıyolar sız barı dıkkatlı olun pekı sıze kaca mal oldu o salon sakıncası yoksa yazarmısın sımdıden sana mutluluklar allah bır yastıkta kocatsın ıns ududub

Son düzenleme:
saray dugun salonu cok kotuydu bı akrabamızın kızı evlendı afedersın resmen wcnın kokusu yanı basımızda dugun bıtmesını sabırsızlıkla bekledık ve cıkarken tobe dedım bu salona bı daha gelırsem ama dıgerlerı guzelmış tes emiliacım

evet saray düğün salonu küçük okadar iyi değil ama şu Plevne mahallesindeki kiler (eski canerler) onun üstü güzel çoğu akrabamız orda evlendi beğeniyorum ben yani.Lale meydanı düğün salonuda güzel araştır canım onları sen bi.

ay kımse salona gıtmedımı buralarda ıyı kotu bı fıkır edınmek ıstıyom kızlar bı el atın şu işe

:teytey:
Sincanda Plevne mahallesinde Kiler alışveriş merkezi üstünde bir düğün salonu var..Sincan merkezde saray düğün salonu var...Yeraltı çarşısını hemen orda Lale meydanı Yağmur düğün salonu çok var araştırabilirsin,sonra Çiçek hastanesini orda belediye düğün salonu var Ekol düğün salonu var canım

SARAY DÜĞÜN SALONU, Sincan, Ankara

EKOL DÜĞÜN SALONU 0312 268 04 79 -ANKARA DÜGÜN SALONLARI

Araştır burdan canım

EMİLİA COK TES EDERIM SOYLEDIGIN YERLERE GITTIM VE BELEDIYE DUGUN SALONUNU TUTUM COK EDERIM YARDIMLARIN ICIN

harikalar diyarında nikah salonu var düğün içinde ayrı salonları var gidip bi bakın isterseniz fiyatlarıda çok uygun

X