bankada bebek hesabı

kafestekikiz

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2020
1.468
2.630
33
kızıma banka hesabı açtırmak istiyoruz her ay bi şeyler atmayı düşünüyoruz. bu konuda bilgisi olan varsa yazabilir mi? hangi bankadan kaç ay vadeli olması daha iyi? altın hesabı mı mantıklı döviz mi vs

İş bankasına bulaşmada ne hesabı açarsan aç derüm :)))

Uzun vadeli düşünüyorsanız altin hesabi iyi olur. Biz de çocuklara açtık altin hesabi. Onlara gelen paralar ve bizim eklediklerimizi atıyoruz hesaplarına.

niye öyle dedin
Kızımın kumbara hesabındaki para hem değerlenmedi boş birikim yapmış olduk farkedincs de kendi paramızı zorla aldık gibi birşey çok uğraştık hala daha içeride belirli bir miktar var. Teb kuveyt veya yapı krediyi araştır derim

nasıl yani çektirmiyorlar mı parayı
Kızımın kumbara hesabındaki para hem değerlenmedi boş birikim yapmış olduk farkedincs de kendi paramızı zorla aldık gibi birşey çok uğraştık hala daha içeride belirli bir miktar var. Teb kuveyt veya yapı krediyi araştır derim

nasıl yani çektirmiyorlar mı parayı
Biraz zorluyorlar biz kaç ay uğraştık diyorum ya içeride hala kaldı artık umursamadık.
Altın gram meselesi derzen iş bankasından hemen uygulamadan satın alan bi yakınım vardı alıp satardı.
Ama bence en iyi bankalar teb kuveyt derim

Biraz zorluyorlar biz kaç ay uğraştık diyorum ya içeride hala kaldı artık umursamadık.
Altın gram meselesi derzen iş bankasından hemen uygulamadan satın alan bi yakınım vardı alıp satardı.
Ama bence en iyi bankalar teb kuveyt derim
Kazanç açısından da biz kaç yıl biriktirelim dedik üç kuruş bile olmadı uzun vade de olsahdı birikecek diyoe birde . Teb e normal yatırım yapan arkadaş ayda bizden daha fazla kazanıyordu 😂

Ben açtım varis belirledim kendimi ancak 18 yasina kadar da şerh koydurdum sadece yatirilabilir para cekilemez seklinde

X