Banyo sorunu

Kayınvalide ile yaşamak kendi tercihim.Tek oğlu ve genç yaşta eşini kaybetmiş.Gurbette hep yalnız kalmış zaten.Yasida bayağı var ve tansiyon hastası.Ayri yaşayalım demeye gönlüm razı gelmedi.Tabiki zor yanları var ama karşılıklı anlayış oldumu birşeylerin üstesinden geliniyor.Benim sorduğum soruyu yanlış anladınız sanırım.Ben beraber yaşamayı şikayet etmedim, banyoyla alakalı sıkıntımın ne kadar doğru olduğunu sordum ,belki kendi içimde çok büyütüyorumdur diye.Ama aldığım cevaplar hep kayinvalidemle yasamamla ilgili olmuş.

Sorularada toplu cevap vereyim.Nerede yaşıyorsun ev nasıl çıkmaz sırtını devlete yaslarsaniz çalışmazsaniz çıkmaz gibi sacma sorular gelmiş.Fransa da yaşıyorum .Eşimde sabah 7 de evden çıkıyor akşam 7 ye kadar çalışıyor.Sırtımız devlete dayalı değil yani merak etmeyin.Ev çıkmama nedenide biz ebeveyn banyolu yada dublex ev istiyoruz o yüzden çıkmıyor.Yani kayınvalidemle ayrılmak için basvurmadim evlere.

Kayınvalide ile yaşamak kendi tercihim.Tek oğlu ve genç yaşta eşini kaybetmiş.Gurbette hep yalnız kalmış zaten.Yasida bayağı var ve tansiyon hastası.Ayri yaşayalım demeye gönlüm razı gelmedi.Tabiki zor yanları var ama karşılıklı anlayış oldumu birşeylerin üstesinden geliniyor.Benim sorduğum soruyu yanlış anladınız sanırım.Ben beraber yaşamayı şikayet etmedim, banyoyla alakalı sıkıntımın ne kadar doğru olduğunu sordum ,belki kendi içimde çok büyütüyorumdur diye.Ama aldığım cevaplar hep kayinvalidemle yasamamla ilgili olmuş.

Sorularada toplu cevap vereyim.Nerede yaşıyorsun ev nasıl çıkmaz sırtını devlete yaslarsaniz çalışmazsaniz çıkmaz gibi sacma sorular gelmiş.Fransa da yaşıyorum .Eşimde sabah 7 de evden çıkıyor akşam 7 ye kadar çalışıyor.Sırtımız devlete dayalı değil yani merak etmeyin.Ev çıkmama nedenide biz ebeveyn banyolu yada dublex ev istiyoruz o yüzden çıkmıyor.Yani kayınvalidemle ayrılmak için basvurmadim evlere.
Konuyu yazarken çok açık yazamamışsınız çünkü 9 yıllık evlilikte yeni rahatsız olmuşsunuz ve bunun nedenini konu içinde yazmışsınız. Doğal olarak cevap verenler de ilk yazıya göre cevap verdi.
Ben konunuzda şunu anladım. Siz bu gusul olayını çok dikkate almıyordunuz vakti zamanınızda şimdi bu konuda daha hassassınız. Bu yüzden duşa giriş sayınız arttı. Kv tavırlarından bu durumdan rahatsız olduğunu fark ettiniz.
Çok takılacak ve büyütecek bir durum yok bence. Açıkça söylerse cevabını verirsiniz

Duvardan teyemmüm alıyoruz deseydin
Yaaa çok mantıklı nasıl aklıma gelmez 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 birinde de eşim sabaha kadar TV izledik dedi de kendiniz film çevirmediniz de başkasını mı izlediniz dedi . Eşimde bu sefer biz aynı anda bi sürü iş yapabiliyoruz demesin mi ben kıpkırmızı oldum kpnin bu durum hoşuna gitti baya güldü adam oğullarının fantazilerini dinlemek istiyor gibi resmen 🙄 🤣🤣🤣🤣
Demek ki yapan varmış. Ben şok :skandal:
Ya daha neler duydu bnm kulaklar bir bilsen artık şok olmuyorum o yüzden 🤣🤣🤣🤣🤣

X