Barzani 'evet' çalışmalarına başladı!

gulay_gulay

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2009
3.971
6.145
  • Barzani 'evet' çalışmalarına başladı
  • Barzani, Başkanlık sistemi için 'evet' çalışmalarına başladı...

Mardin’in Midyat ilçesinde bir araya gelen KDP Birlik İnsayatifi, il ve ilçe başkanları, 16 Nisan’da yapılacak referandum kararını açıkladı. Basın açıklaması KDP Birlik İnsiyatifi Sözcüsü Ahmet Acar okudu.

94 yıllık Cumhuriyet tarihinde vaseyetçi ve statükocu sistemin ürettiği kronikleşmiş sorunların çözüme kavuşturulması için 18 maddelik anayasa paketinin halkoyuna sunulmak üzere kabul edildiğin hatırlatan Acar, KDP olarak referandumda “Evet” oyu kullanacaklarını belirtti.

kdp-den-referandum-aciklamasi-0840.jpg

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/barzani-evet-calismalarina-basladi-158952h.htm

Saraylim

Vazgec gonul.. Vazgec sesini duyan yok
Pro Üye
21 Ocak 2012
7.064
19.695
Barzani ne alaka yav? Yoksa bizden gizli Mardin'i Kurdistan'a ve Barzani yonetimine mi verdiler?

penceremden

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2012
3.959
4.375
Barzani hayır derse şaşırırdım.Görünen köy klavuz istemez.Ben Bop Başkanıyım diyen kişi için çalışmayacakta kimin için çalışacak.Irakı hallettiler Suriyeyi hallettiler bir Türkiye kaldı.

Gözümüze soka soka Kürdistan bayrağını bile astırdılar .

ZeyMurEl

Hamdım, pişiyorum, yanmaya daha çok var...
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2015
4.656
14.579
Şaka mı bu yaaa??

PKK hayır diyordu hani? :KK70: :KK70:

Barzani Kürdistan için mücadele eden yeri gelince PKK'ya full destek veren bir adam değil miydi ya? Adam olmayan devletin başında değil mi?

Bence Kemal Kılıçdaroğlu artık çıkıp gururla PKK evet diyor, Kürdistan hayali kuranlar evet diyor o yüzden "HAYIR" diye propaganda yapmalısın bir an evvel. Başkanlık, eyalet sistemi, Kürdistan geliyor gümbür gümbür...

nameaver

Nirvana
Pro Üye
11 Mart 2016
11.394
51.563
Bir Ege kalmış almadıkları:KK53: Barı Akdenizi birakaydiniz imansizlar:olamaz: Ben bir sey anlamadım kadının dediklerinden ama yurtdışı hava durumu diye anlatsa İstanbul'u kesin söylerdi . Zaten inanmıyorum hdpnin hayır diyeceğine. Evet en çok ayrılıkçı gruplara yarar.
Yayınlanan meteoroloji haritasından Erzurum, Sivas, Ağrı, Van, Malatya, Hatay, Mersin 'Kürdistan' sınırları içinde yer alıyor.
Yani çok da bişey kalmamış.
Bayrağı dalgalandırmak boşuna değilmiş yani

caytabagi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2016
3.752
10.147
28
Yayınlanan meteoroloji haritasından Erzurum, Sivas, Ağrı, Van, Malatya, Hatay, Mersin 'Kürdistan' sınırları içinde yer alıyor.
Yani çok da bişey kalmamış.
Bayrağı dalgalandırmak boşuna değilmiş yani
Terör bitecek diye boşuna demiyormus adamlar. Federal yönetim, özerklik gelince gerek kalmayacak tabii teröre.:bicak: İyi işte akpli vatanseverlerimiz de 'Imı ınlırın yırındı bız ılsık bız dı ıstırdık kırdıstın ' diyorlardi. Diğer grup da memnun bunlar da oh mis gibi iş. Bunların dedeleri ataları değil demekki Kurtuluş savaşına katılanlar . Naylondan milliyetçilik yapıyorlardı ne zamandır,fosladi En Büyük TÜRKİYE

office

Ben sizden değilim...
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
9 Eylül 2007
21.508
67.169
Hollanda ,Almanya bunlar fasafiso işler
Ülkenin doğusu elden gitmiş kimsenin umurunda değil.
Senin bugün köşklerde ağırladın adam yarın başkan olacağın memleket bırakmayacak.

yani bir tane yerde yok bunun haberi delireceğim.. Türbenin olduğu yerde zibilyon tane Amerikan askerinin işi ne?