Bas bas paraları mamaya

Sondor

♪♫ Kanatlarım var burnumda ♫♪
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2017
442
428
Sokaktan geldi cins kediyim sanıyor .:KK59:
Premium altı mama yemiyor :kk77:
Yaş mamayı patisiyle dürtüyor haspam

Bas bas paraları mamaya :işsiz:
Para bitti sen yine git ava

Önceden hep çekirge sıçan yerdin
Bir senede ne ara gurme oldun
Aristokrat kesildin de başıma haspam :KK12:

Mizah tabii ki , Kedime feda olsun o mamalar .
💖
😜

20221011_201110.jpg

Son düzenleme:
Kaç yillik uyesiniz ne alaka bu konu buraya?
Kaç senelik sokak kedime her zaman iyi mamalar veriyorum. Ne saçma bir bakış ya, kediyi para verip satin almayinca kaliteli mamaya da layik gormuyorlar. 😂😂😂😂

Kedimle şakalaşmayı seviyorum o benim için çok değerli.
Ben iş yaparken mırıldanarak bazı şarkıları kedime uyarlıyorum ,bu da onlardan biri .
Daha duygusal olanlar var tabii ama bu gün bu çıktı .(çünkü aldığım mamayı beğenmedi )

Sokaktan geldi cins kediyim sanıyor .:KK59:
Premium altı mama yemiyor :kk77:
Yaş mamayı patisiyle dürtüyor haspam

Önceden hep çekirge sıçan yerdin
Bir senede ne ara gurme oldun
Aristokrat kesildin de başıma haspam :KK12:

Mizah tabii ki , Kedime feda olsun o mamalar .
💖
😜

Eki Görüntüle 3170392
Benimde biri sokaktan biri köyden geldi ikisine de stok yaptım yaş mamaları hatta indirime girdikçe ve param yettikçe alıyorum zaten sık yedirmekte iyi değil. Kendimde evde yaş mama hazırlıyorum bazen :) Hiç aklımın ucundan cins kedi almak geçmedi geçmezde aksine daha çok insana ihtiyaç duyacak sağlık sorunu olan ( kör, topal ) gibi kedileri sahiplenmeyi daha çok isterim. Migrosu takip edin :KK70:

Maşallah afiyet olsun 😊 benimki de sokak kedisi hiç ucuz mama vermedim kendim yemem yediririm gerekirse, evlat hepsi ❤
Sağlığı için iyi mama alıyorum .Kedim iki yaşında,kırsalda yabani büyümüş ,avcı ,kendi başına hayatta kalmış bir kedi . Ona saygı da duyuyorum bu yüzden . Güçlü ve çok bağımsız bir karakteri var. Aslında sokak kedisi de değil, feral cat (yabanileşmiş evcil kediydi) .İnsandan kaçan ,mamayı kapıp uzakta yiyen bir kediyi ev kedisi olmaya ikna etmek için bayağı uğraştım . Ama şimdi çok mutlu ve güvende .

Son düzenleme:
Benimde bir adet şişko scotish bir adet tekirimsi halk arasında sokak kedisi ama gerçekte kendisi calicodur 3 renkli.

Kaliteli mama yerler ekonomimizin deyim yerindeyse içine etsede benim canlarım onlar hele yaramaz 3 renkli benim stres topum biraz kendisini yogururum gelir yanıma yatar bütün kötü enerjimi alır eşek sıpası.

Asıl sorun mama fiyatları bu yükselen piyasada gercekten yetişemeyen cok kedi sahibi birsürü canı kurtarmaya çalışan insanlar var Allah yardımcıları olsun kötü günlerini göstermesin Allahta yetişmemizi herzaman nasip etsin😌

Eklentiler

• IMG-20220814-WA0014.jpeg
    IMG-20220814-WA0014.jpeg
    131,6 KB · Görüntüleme: 46
  • 20220703_190621.jpg
    20220703_190621.jpg
    108,1 KB · Görüntüleme: 46
  • 20220603_073834.jpg
    20220603_073834.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 52
X