Baş parmağım çok çirkin

melikeys

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2021
38
6
21
Merhaba arkadaşlar baş parmağım küt elimi göstermeye utanıyorum sizce ne yapabilirim diğer parmaklarım

Son düzenleme:
Eli kolu olmayanlar ne yapmalı ? Biraz şükür etmek lazim . Pençe ele sahip bir oglum var parmaklarini senin gibi dümduz açamiyor bile ona bi önerin var mi daha 6 yasinda bide boyle ufak tefek seyleri dert etmeyin kendinize elhamdürillaah cok sükür eliniz kolunuz tam her guzelin bir kusuru var derler seninkide bu olsun. Bana kalsa kusur bile degil.

Bence utanmak yerine ... Parmagin olduguna sukret... Ayrica hicte cirkin gorunmuyor... Gayet guzeller
İlk defa biri beğendi psikolojim bozulacak seviyeye geldi. Ellerime çok bakım yapıyorum ama baş parmağım enine biraz geniş anlaşılan arkadaş çevremi değiştirmem gerekiyor teşekkür ederim.

Eli kolu olmayanlar ne yapmalı ? Biraz şükür etmek lazim . Pençe ele sahip bir oglum var parmaklarini senin gibi dümduz açamiyor bile ona bi önerin var mi daha 6 yasinda bide boyle ufak tefek seyleri dert etmeyin kendinize elhamdürillaah cok sükür eliniz kolunuz tam her guzelin bir kusuru var derler seninkide bu olsun. Bana kalsa kusur bile degil.
Elbet eli kolu olmayanların durumu daha kötü. Lâkin sürekli dalga konusu olmaya başlayınca psikolojik olarak etkileniyorsunuz.

İlk defa biri beğendi psikolojim bozulacak seviyeye geldi. Ellerime çok bakım yapıyorum ama baş parmağım enine biraz geniş anlaşılan arkadaş çevremi değiştirmem gerekiyor teşekkür ederim.
İnsanlari neden bu kadar takiyorsun... banada sunu yeme kilo yapar.. bunu yeme yaglanirsin ... Zaten toton buyuk diyenlere... Kiskanmayin yiyin sizinde olir diyorum.... Benim bedenim kimene ... Senin parmagindan arkadaslarina ne.... Ben seviyorum begeniyorum... De gec..

Merhaba arkadaşlar baş parmağım küt elimi göstermeye utanıyorum sizce ne yapabilirim diğer parmaklarımda bu sorun yok.
Valla tatlim..once basligi okudum basparmagim cirkin seklinde .....aciklamani okumamistim ama..sonra resimlere baktim..baktim ama..hicbirsey goremedim..sonra dedimm heralde geyik yapiyosun...sonra aciklama gozume carpti okudum..kut demissin..sonra tekrar actim..resmi..tabikide farklilik var..ama benim hic dikkatimi cekmedi..yani kutte olabilir..bas parmak kisada olabilir..uzunda olabilir..olabilirde olabilir..hic takilincak bi durum degilll..valla elinide hicc saklamaaaa..surekli elini gordugun icin senin gozune carpiyo anladigim kadsriyla..bos gereksiz bir takinti..

Çok şükür elin parmağın var, tutuyor. Benim de sağ elimin orta parmağının şekli bariz olarak değişiktir. Hiç takmadım bugüne dek. Allah‘ıma şükürler olsun sapasağlam. sen dalga geçenleri umursamamayı öğren.

ayrıca hiçbir kusur göremedim 🤷🏻‍♀️

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar baş parmağım küt elimi göstermeye utanıyorum sizce ne yapabilirim diğer parmaklarımda bu sorun yok.
Kız söylemesen anlamazdım bende bişey var sandım ya bişey yok ayrıca olsa ne olur insanlar kendilerine baksın benim de pek çok kusurum var beni seven böyle seviyor seni diyelim biri seviyor aaa bunun baş parmağı ötekilerden daha farklı asla sevemem mi diyecek mesela? Laf edenlere bi bak bakalım ne kadar kusurları vardır eminim

Kız söylemesen anlamazdım bende bişey var sandım ya bişey yok ayrıca olsa ne olur insanlar kendilerine baksın benim de pek çok kusurum var beni seven böyle seviyor seni diyelim biri seviyor aaa bunun baş parmağı ötekilerden daha farklı asla sevemem mi diyecek mesela? Laf edenlere bi bak bakalım ne kadar kusurları vardır eminim
Çok teşekkür ederim çevremi değiştirmem gerektiğini anladım ben de aslında pek takmazdım pek de anlaşılmıyor ama işte herkes kendisini kusursuz sanıyor

Çok teşekkür ederim çevremi değiştirmem gerektiğini anladım ben de aslında pek takmazdım pek de anlaşılmıyor ama işte herkes kendisini kusursuz sanıyor

benim parmağım seninkinden daha küt. Eskiden hep saklamaya çalışırdım çünkü dalga geçen çok oluyordu. Sonra o dalga geçenlerin kompleksli oldukları için başkalarında kusur arayan kişiler olduğunu anladım. Artık hiç saklamıyorum parmağımı. Biraz da yaş ilerleyince böyle şeylere takılmıyor insan. Daha yeni birisi birisi parmaklarını mı yedin dedi 😄 hiç sallamadım. Allah böyle yaratmış, çok şükür yaratmış işimizi görüyoruz gerisini boşver.

benim parmağım seninkinden daha küt. Eskiden hep saklamaya çalışırdım çünkü dalga geçen çok oluyordu. Sonra o dalga geçenlerin kompleksli oldukları için başkalarında kusur arayan kişiler olduğunu anladım. Artık hiç saklamıyorum parmağımı. Biraz da yaş ilerleyince böyle şeylere takılmıyor insan. Daha yeni birisi birisi parmaklarını mı yedin dedi 😄 hiç sallamadım. Allah böyle yaratmış, çok şükür yaratmış işimizi görüyoruz gerisini boşver.
Evet benimki sanırım çok aşırı küt değil çünkü fotoğraflara bakıyordum baya farklı tırnaklar var. Haklısınız tüm bedenimizi sevmeliyiz yapacak bir şey yok. Çok teşekkür ederim güzel kalbiniz için. ❤️❤️

X