Basarisiz tup bebek sonrasi dogal yolla hamile kalanlar

mysterygirl

Nirvana
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2007
16
12
Merhaba ilk tup bebek denememiz basarisiz sonuclandi. Ben pkoluyum rahim filminde tupler acik gozukmustu. Histeroskopide de kucuk polipler vardi onlar temizlenmisti. Yine de tutmadi.esimde spermle alakali herhangi bir sıkinti yok hareket morfoloji sayi her sey normal. Acaba ovulasyon testleriyle 1-2 ay denesem mi diye dusunuyorum. Tup bebek sonrasi dogal hamile kalanlar yardimci olabilir mi

6 defa basarisiz tup bebekden sonra dogal hamile kaldim ..sabret dua et hep iste rabbimden..asla vazgecme...esimin sperm sayisi yok denecek kadar azdi tedavisiz imkansiz diyen doktorlara inat geldi oğlum..ben herseye, her olumsuz tedaviye rağmen ovulasyon testiyle kendimi hep takip ettim sende devam et o gunleri degerlendirmeyi bırakma

Merhaba canım. Başarısız tüp bebekten sonra mı hamile kaldın ? Benimde yumurta toplamam sonucu başarısız oldu hiç embriyo oluşmadı . Doktorum vitamin yazdı sıkıntınız yok üç ay kendiniz deneyin dedi. İnşallah benimde mucizem olur.
Evlendikten 5 ay sonra hamile kalmıştım ne yazık ki kalbi durdu. O kürtajdan sonra 3 yıl bir daha hamile kalamadim. Tüp bebek denedik düşük over rezervi sebebinden. Olumsuz sonuclandi. Bir ay sonra ikizlere hamile kaldım ☺️ benim embriyolarda orta kalite dediler fakat cozunurken bozulmuş bir tanesi kalmıştı onu transfer ettiler. Ben inanıyorum sizin de olacak

Evlendikten 5 ay sonra hamile kalmıştım ne yazık ki kalbi durdu. O kürtajdan sonra 3 yıl bir daha hamile kalamadim. Tüp bebek denedik düşük over rezervi sebebinden. Olumsuz sonuclandi. Bir ay sonra ikizlere hamile kaldım ☺️ benim embriyolarda orta kalite dediler fakat cozunurken bozulmuş bir tanesi kalmıştı onu transfer ettiler. Ben inanıyorum sizin de olacak
Amin Allah razı olsun. Öyle zorki gerçekten çıkmazda gibiyim. Tüp bebekle hemen olacaktı sanki öyle düşünüyorduk hep. Allah büyük ol diyince kendiliğinden olur teslimiyetim ona 🥹

Merhaba hanmlar. Acil fikrinize yardımınıza ihtiyacim var.ben ekim ayinda tuo bebek tedavjsi gördüm 12 ekimde transfer oldu. Transferimn 10 gunu kanama gördüm adet kanamasi gibi 5 gun sürdü yinde de tahlul yaptık degerim 10 cikti sonra 2 gun arayla 5 kez tekrarladık 10-14-20-26-30-52 . Kimyasaldı gebelikti.Ve en son 3 kasımda tekrar kan verdim deger aniden 00.1 e düştü yanu artık sıfırlandi ve ilaclari da o gun kestik. Sonra o hafta 2 kez iliski oldu. Ben kanamayi 18 ekimde gördüm bugun 19 gunum gecmis mu oldu yoksa bu durum normal mi.. benm normal kendi adet tarihimde her ayin 23 ü hamilelik olabilir mi ? 2 gubdur goguslerimde agri var ve şiddetli bas agrim ve beyaz bi akintim var idrarim da koyulaştı yuzum yanaklarm boyunum alev alev. Gebekim ihitmali olabilir mi ?

6 defa basarisiz tup bebekden sonra dogal hamile kaldim ..sabret dua et hep iste rabbimden..asla vazgecme...esimin sperm sayisi yok denecek kadar azdi tedavisiz imkansiz diyen doktorlara inat geldi oğlum..ben herseye, her olumsuz tedaviye rağmen ovulasyon testiyle kendimi hep takip ettim sende devam et o gunleri degerlendirmeyi bırakma
Aynı durumu yaşıyorum Allah aşkına yardım edin çok korkuyorum. Tup sonrası doğal oluşan gebelikte düşük vb ilaç kullandınız mı?
Benim hafif kan pıhtılaşması var sabah corasprin aksam oksapar vuruluyordum
Progestan iğne göbekten vuruluyordum
Doğal olunca yaptınız mu bunları yine?

Aynı durumu yaşıyorum Allah aşkına yardım edin çok korkuyorum. Tup sonrası doğal oluşan gebelikte düşük vb ilaç kullandınız mı?
Benim hafif kan pıhtılaşması var sabah corasprin aksam oksapar vuruluyordum
Progestan iğne göbekten vuruluyordum
Doğal olunca yaptınız mu bunları yine?
Evet bende de pıhtilasma sorunu vardi..hamile olduvumu ögrenir öğrenmez başladim.. doguma 1 gun kalana kadar kan sulandirici kullandim..folikasitte 6 aya kadar kullandirdi doktorum b12 vitami ile birlikte...kan sulandiriciui hatta dogumdan sonra 40 gun daha kullandim..
Korkmayin butun olumsuzluklara ragmen sag saglim ve com saglikli bi oglum oldu...rabbim istehen herkese nasip etsin

X