BAŞARMAYA BU KADAR YAKLAŞMIŞKEN, ÇOK MU ZOR SİZCE 😔

Papatyaakadiin

E Y L Ü L
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
612
867
3-5 kişi olsa işiniz zor olurdu ama şu an bence alınma ihtimaliniz yüksek. 17kişinin 17si de torpilli değildir,, Mülakata giren kişi sayısı da oldukça az.
Değil mi, bende kendimi sürekli böyle telkin ediyorum

Papatyaakadiin

E Y L Ü L
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
612
867
Olay Erzurumda geçiyorsa ben umutsuz bakarım. Görüp görmediğim, duymadığım hiçbir şey kalmadi burada bu işlerle ilgili. Başka bir şehirdesinizdir umarim. Adil bir seçim yaparlarsa seçileceğinizi düşünüyorum.
Erzurum’da değilim. Umarım dediğiniz gibi olur 👍🏻

Papatyaakadiin

E Y L Ü L
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
612
867
Eşim 3 kez bekçilik başvurusu yapti 2 kez mulakattan döndü 1 kez de sinavi kazanamadi. Ama eşimin bir akrabasi ilk girişte kazandi ve bekçi oldu. Yani bende ilk kez torpilsiz birinin memur olabildigini gördüm. İnşallah sizde kazanirsiniz
İnşallah 🙏🏻 teşekkür ederim ☺️

Papatyaakadiin

E Y L Ü L
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
612
867
Torpili olmadığına adım gibi emin olduğum bir arkadaşım infaz koruma memurluğuna atandı. Mülakatınız iyi geçmiş gibi görünüyor hayırlısı olsun hakkınızda.
Amin inşallah bende öyle olurum 🥰

Papatyaakadiin

E Y L Ü L
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
612
867

Papatyaakadiin

E Y L Ü L
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
612
867

Papatyaakadiin

E Y L Ü L
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
612
867
Torpilsiz atanan çok fazla katip tanıdım, umudunuzu kaybetmeyin :)

Mülakatınız çok güzel geçmiş bence, umarım güzel haberlerinizi alırız :KK200:
Çok sevindim bunu duyduğuma. O kadar içimi karartmışlardı ki çünkü. Umarım dediğiniz gibi olur ❤️

Kamuran82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2018
628
1.301
38
İki şeyi çok doğru yazmışsıniz başarı en güzel intikamdir ve bir gün herşey çok güzel olacak inşallah o gün bugündür herşey gönlünüzce olsun işiniz olsun ayakta dimdik güçlü bir kadın olun hayatta siz elinizden geleni yapın gerisini Allah'a emanet edin o en iyisini biliyor hakkımızda bazen hayır görünende şer şer görünenden hayır vardır hakkınızda hayırlısı olsun

Melez35

Biz büyüdük ve kirlendi dünya...
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2017
381
323
Ben başka bir bakanlığın sınavına girmiştim. Ben de sizin gibi çok özenliydim, diğerleri de paspal paspal girmişti. Alınacaklarına ihtimal bile vermezdim ama onlar kazandı. Demek istediğim şu; kendini olmayacakmış gibi hazırla. İş ilanlarına başvurmaya devam et. Sonucunu da merakla bekleyeceğim.
O paspal gelenlerin hepsi torpilli,formaliteden girenler aslında... Mülakatlarda inanılmaz torpil dönüyor maalesef. 10 kadro varsa bunların aşağı yukarı 5 i bellidir.

Melez35

Biz büyüdük ve kirlendi dünya...
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2017
381
323
Bakın ne diycem size? Hikayemiz çok benziyor bizim.Başka bir bakanlığın mülakatına girmiştim ben. 4 ay sonucunda kazanamadığımı öğrendiğimde dünya başıma yıkıldı,hastalandım üzüntüden,10 gün yataktan çıkamadım ağlamaktan. Çünkü eşim de maalesef senden bişiy olmaz demişti bana bi keresinde ve çok zoruma gitmişti.( Sonra çok pişman oldu ama) 11 sene ev hanımıydım,işe yaramaz hissediyordum,psikloljik baskı bi yandan... Sözleşmeli kadro gelmedi diye hasta olan bana, Allah 5 ay sonra kadrolu memurluk nasip etti. Hem de kendi branşımdan... Şerdeki hayrı bilemiyoruz işte. Demem o ki; olmasa da üzülmeyin,Allah çok güzel kapılar açıyor gerçekten emek verene,isteyene... Siz sadece vazgeçmeyin. İnşallah hayırlsıyla atanır,kanatlanırsınız. Sevgiler.

slnkhrmn008

iyi düşün iyi olsun!
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2016
9.266
25.818
Torpilsiz atanmak mümkün tatlı canını sıkma lütfen 🌸 inşallah olacak gibi öyle hissettik hepimiz. Hayırlısıyla atanıp mutlu olmanı diliyorum.

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
26.441
69.089
42
Koluna çok geçmiş olsun.
Allah'ım gönlüne göre versin, güzel haberlerini almayı nasip etsin inşallah.
Dualarımdasın.

kimliksizkedi

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2021
437
720
21
Çok iyi yazmışsınız, tebrik ederim ben de cuma günü mülakata gireceğim :110: inşAllah ikimizde atanırız :KK200: yaşadığınız şeylere çok üzüldüm ama benim içinden sizin atanmış olduğunuz geçiyor, Allah hayırlısını versin:KK200: