Basen ve Bacak Eritmek Için "Leg Macig"

ben de leg magic sipariş ettim sonundaaa:KK8::KK8:bikaç güne gelirrr. ölçülerimi ay ay paylaşıcam. bakalım ne kadar işe yarıcaakkk:KK8::KK8:

bugün geldi sonunda leg magicim. bu akşam başlıyorum kızlarrr:KK76::KK76: başlamadan önce bacak ve basen ölçülerimi paylaşcam. her ay ölçülerimi paylaşmaya devam edicem. bu arada karatay diyeti de yapıyorum ek olarak :KK8::KK8:

nası gidio memnun musun canım ?
aleti kullanmak zor mu faydalı mı ?

leg magici hangi siteden ne kadara aldınız? kargo ücreti verdinizmi bnde alıcam da

leg magici hangi siteden ne kadara aldınız? kargo ücreti verdinizmi bnde alıcam da

şu anda en uygunu hepsiburada.com da diyebilirim araştırmalarıma göre nasıl kızlar memnun musunuz çok uzun süre gerekiyor mu bacakların şekle girmesi için benim basen ve bacak kalınlığı şikayetlerim var

şu anda en uygunu hepsiburada.com da diyebilirim araştırmalarıma göre nasıl kızlar memnun musunuz çok uzun süre gerekiyor mu bacakların şekle girmesi için benim basen ve bacak kalınlığı şikayetlerim var

ayy evet canım bende şikayetçiyim ama işe yarayan arkadaşlardan bi cevapta yok :KK43:

Kimse sıkılaşıp sıkılaşmadığını cm bazında yazmamış..
O kadar zorlamış, illaki bir sıkılaşma olmuştur diye tahmin ediyorum yaa.. :/
Keşke kullanan biri bir güzel aydınlatsa bizi.. :/

canım ben aldım kargo ücretiyle beraber 72.00 lira memnuum walla iş görüo benimki memnunum ben daha 1 hafta oldu gerçi ama yanında 15 dakikalık egzersiz cd sinide werdiler onunla beraber hergün yapıorum istersen eğer özelden sipariş numarasını werebilirim:1hug:
canim sen cok iyi bi fiyata almişsin
rica etsem siparis numarasini ozelden gonderir misin??

canım ne yaptınız aleti sipariş eden oldu mu bu süre ıcınde? kawy den ses yok özelden msjda atılmıyor. Ben halen beklemedeyım çünkü 72 tl gibi indirimli olan hiç bir yere denk gelmedım. Yeni alacak olanlar lütfen haberleşelim

Son düzenleme:
merhaba tüm yorumları okudum. Hep yeni aldım çok işe yarayacak gibi görülüyor kalçayı bacak aralarını iyi çalıştırıyor. Şurdan aldım fiyatı bu gibi yorumlar var. Lütfen alan kullanan arkadaşlar deneyimlerinide yazabilirler mi? gerçekten bir incelme oluyor mu? ne kadar zamandır kullanıyorlar ne kadar zamanda faydasını gördüler şu cm/bedenden bu cm/bedene düştüm gibi aydınlatışı bilgiler bekliyorum. Ben kondisyon bisikleti kullanmaya başladım. Sadece bacaklarım çalışıyor sanki popom öyle kalacakmış gibime geliyor. vereceğiniz yorumlara göre alabilirim. sevgiler

kimseden ses seda çıkmayınca ben kendi şahsi sitesinden sipariş ettim en azından 1 yıl garantisi var. Bugun yarın gelirmiş elime

Hala kullanıp sonuç alan yokmu bu aletle arkadaşlar :KK16:

Hala kullanıp sonuç alan yokmu bu aletle arkadaşlar :KK16:

Benimde var ama duzenli kullanmadim.2 dk dan sonra zorluyo bi devamini getiremedim.İc bacagi cok guzel calistiriyo.Duzenli kullanilirsa faydasi olacaktir muhakkak.

Kızlar bu aletı alıp memnun olan olmayan yazsın lutfen..ben zayıflamak ıstemıyorum 54 kıloyum sadece bacaklarım ve popom kilo alıp vermekten sarkık duruyor özellılle diz üstüm felan..selulıtımde var..ne dıyorsunuz kızlar içe yarıyormu sıklastırma yapıyormu bu alet

5 sene evvel almıştım düzenli kullanıp kalça basen bölgesini toparlamıştım. Şimdi ise yeniden başladım tahmin edersiniz ki fena durumdayım :KK1: diyetle beraber spora da başladım size sonuçlardan haber veririm :KK55:

X