Basenlerim ayri bir dünya hicbir sey yakışmıyor

fiziğinle barışık olmayı öğreneceksin tabi eğer kilo fazlan yoksa ve sadece basenlerin varsa:KK43: kemik yapısından kaynaklanıyor çünkü ve yapacak bişey olmuyor bende de var aynı sorun ona göre giyinmeye falan çalışıyorum tabi kilo fazlamda var ama verdikçe sadece azaldı ama kemi olduğu için basen her türlğ var yani yapı meselesi eskiye göre daha az dursada onlar benimle napayım ama spor yaptığım için sanki daha hoş geliyor bana yada ben kendimi kandırıyor olabilirm:KK70:

Valla canım yapı oysa ne spor ne diyet işe yaramıyor. Kendimden biliyorum, inceliyor biraz ama yine kalıyor. Bir de benim alt bacaklar da kalın sütun ya öyle üzülüyorum ki sorma :KK42:

fiziğinle barışık olmayı öğreneceksin tabi eğer kilo fazlan yoksa ve sadece basenlerin varsa:KK43: kemik yapısından kaynaklanıyor çünkü ve yapacak bişey olmuyor bende de var aynı sorun ona göre giyinmeye falan çalışıyorum tabi kilo fazlamda var ama verdikçe sadece azaldı ama kemi olduğu için basen her türlğ var yani yapı meselesi eskiye göre daha az dursada onlar benimle napayım ama spor yaptığım için sanki daha hoş geliyor bana yada ben kendimi kandırıyor olabilirm:KK70:
canim kemik yapısı derken neyi kastediyosun anlamadim evet kilo fazlam var 1 70 boy ve 66 kiloyum ve basen bolgesini Sıktığımda yag geliyor o yuzden anlamiyorum kemik yapisiyla mi alakali

bi ara 65 kiloydum 5 kilo verdim basenler yine bağımsız cumhuriyetti.:KK57: vücut tipi kalıyo ne kadar zayıflasanda o_O

Amaaannnn ne takiyorsun. Alt tarafın incecik olsa göbeğin Vakfı Kebir ekmeği gibi olsa daha mı iyi ??
Erkeklerin çoğu alt tarafı dolgun seviyor.
Bence sanslisin bile. Geçti anacim 0 benden modası. Millet akın akın spor salonlarına popo bacak buyutmeye gidiyor..

Amaaannnn ne takiyorsun. Alt tarafın incecik olsa göbeğin Vakfı Kebir ekmeği gibi olsa daha mı iyi ??
Erkeklerin çoğu alt tarafı dolgun seviyor.
Bence sanslisin bile. Geçti anacim 0 benden modası. Millet akın akın spor salonlarına popo bacak buyutmeye gidiyor..
basene genetik diyolar ama gobege kimse genetik demiyor :KK43:( istiyorum ki dar paca kot giydigimde jilet gibi olsun mesela gomlegi pantolana gecirebiliyim kendimi begenmek istiyorum :KK43:

benimkide bağımsızlığını ilan etti yahu ne yesem orada sanki gitmiyor oradan kilo

Evet canım vücut şekliyle diyen Arkadaşlara Katılıyorum çünkü öyle
Benim basenim yok bende biraz olsun isterdim ben zayıflamaya başlayınca direk popo eriyor
12 kilo verdim pantolon bedenim üç beden Azaldı ama üst taraftan çok da birşey gitmedi :KK43:

X