Başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelmez yardım edin ?

Çok ilginç. O ablanin nikahi olsa hediye almis oldugunuzu dusunse hadi tamam oyle dusundu dicemde not ne alaka calisma arkadaslarina kim durduk yere sürpriz hediye degerli bir kolye alıyor esiniz kagida sariyor size verirken icinde kolye oldugunu soylemiyor abla baska bir alem esiniz baska bir alem siz baska bir alemsiniz sorunun cevabi basit soylemezsen ustune bir bardak soguk su icersin soylersen hem maddi hem manevi degeri olan kolyeni geri alirsin

Beya pasifsiniz herhalde insan abisinin hediyesini isterken utanirmi ya. Bu arada 7. haftada duygularin bedeninizi ele gecirmesi icin erken degilmi?! 21. haftadayim hala duygularim bedenimi ele gecirmedi soylenen duygusalik daha ugramadi bana. Bana daha cok karakteriniz boyle gibi geldi. Fazla dram yapmayi seviyorsunuz herhalde.

Isarkadasinizda degisik mi, kim is arkadasina altin kolye hediye etsin ki?

abim düğünümde bana çok güzel zarif ucunda çok güzel bir taş olan kolye hediye etmişti. Kolyeyi takmaya kıyamıyordum o derece seviyordum. Geçen bayram eşimin ailesinin yanına köye giderken kolyemi taktım gece yatarken boynundan çıkartıp camın önüne koydum ve orada unutmuşum kolyemi. Geçen haftalarda eşim köye gitmişti kolyemi bir kağıda sarıp bana getirdi bana kağıdı uzattı ben de çöp diye çöpe attım sonra çöp olmadığımı anladığında iş işten geçmişti hatta gidip çöpe bile baktım çöpçüler gelmişti çok üzüldüm çok ağladım.
Ama konu böyle değil konu çok farklı üç yıldır aynı odada çalıştığım bir abla var. Ona Kolyemi kaybettimden bahsetmiştim yakın zamanda bu ablanın akrabasının nikah Töreni var. Birkaç elbisemi ona verdim seçip giymesi için. Bugün o abladan WhatsAppma bir mesaj geldi mesajda kolyenin fotoğrafı vardı ve bir not vardı. Tam olarak şu yazıyordu. (Bana yaptığın el emekleri için çok teşekkür ederim en güzel namazlarını bununla kıl Aleyna) (Ona eşya verdiğim poşetin içine koymuşum kolyeyi)
Ben bu notumu kaynanama namazlık almıştım Anneler Günü’nde namazların içine koymuştum eşimde kolyemi ona sarmış anlaşılan. Ve bu abla kolyemi ona hediye ettiğimi sanıyor neden masrafa girdin vs taktım şimdi çok güzel oldu hatta şu an boynundaki fotoğraf atıyor bana ağlayacağım. Hatta alıyorum o kadar üzgünüm ki benim için çok değerli bir kolyeydi ama Ona kolye aldığımı sanıyor. Çok üzgünüm abimin hatırasıydı. Ben ona bu durumu açıklayamam ki aşırı mutlu olmuş of yine herkesin mutluluğu için kendi mutluluğumdan vazgeçeceğim

-----------------------------

Düşünüyorum kafamda yeni oturuyor. Eşim kağıdı bana uzattı içinde kolye var demedi. Bende kaĞıdı çöp sanıp yere atmamak için üzerimde olan çeketimin çebine koydum. Ertesi gün iş arkadaşıma eşya götürürkenn hastaneye uğradım. Çok sıcak olduğu için ceketimi çıkarıp eşya olan poşete koydum. Büyük ihtimalle cebimden düşmüş olmalı. Köyden ise anı bir sebepten cıkmamız gerektiği için onu yatak odamın camının önünde unuttum.

ben kağıdı çöpe attım sanıyordum eşime neden verirken içinde kolye var demedin diyordum. Olaylar suan kafamda oturdu. Hamileyim ve duygularım bedenimi ele geçirmiş durumda.Bu konuyu actıgımda çok üzgündüm. Neyseki ablayla konustum kendimi toparlayıp kolyemi aldım. abla kolyeye cok sevdiği mutlu oldugu ve kolyeni boynunu takıp 'ne diyeceğimi bilmiyorum yüzümden gülümsemeyi atamıyorum'' dediği için kendimi cok kötü hissedip. istemekte cok zorlandım. kendisine durumu acıkladım. iyi kötü yorum yapan herkese teşekkürler.
Gerçek mi bu konu. Bu kadar iyi niyetli olmayın. Altın ne kadar pahalı insanlar kardeşine bu kadar pahalı bir hediye vermio artk. Biraz malınıza sahip cikin

Beya pasifsiniz herhalde insan abisinin hediyesini isterken utanirmi ya. Bu arada 7. haftada duygularin bedeninizi ele gecirmesi icin erken degilmi?! 21. haftadayim hala duygularim bedenimi ele gecirmedi soylenen duygusalik daha ugramadi bana. Bana daha cok karakteriniz boyle gibi geldi. Fazla dram yapmayi seviyorsunuz herhalde.

Isarkadasinizda degisik mi, kim is arkadasina altin kolye hediye etsin ki?
Hayır fazlasıyla sogun kanlıydım. Herkese aynı olmuyor demekki...

Düşünüyorum.

hayır. Düşünüyorum kafamda yeni oturuyor. Eşim kağıdı bana uzattı içinde kolye var demedi. Bende kaĞıdı çöp sanıp yere atmamak için üzerimde olan çeketimin çebine koydum. Ertesi gün iş arkadaşıma eşya götürürkenn hastaneye uğradım. Çok sıcak olduğu için ceketimi çıkarıp eşya olan poşete koydum. Büyük ihtimalle cebimden düşmüş olmalı. Köyden ise anı bir sebebten cıkmamız gerektiği için onu yatak odamın camının önünde unuttum.

ben kağıdı çöpe attım sanıyordum eşime neden verirken içinde kolye var demedin diyordum. Olaylar suan kafamda oturdu. Hamileyim ve duygularım bedenimi ele geçirmiş durumda.Bu konuyu actıgımda çok üzgündüm. Neyseki toparlayıp kolyemi aldım. Herkese tekrar tesekkürler

Kolyeyi ceketin cebine koyup eşyaları iş arkadaşınıza ertesi gün verdiyseniz ne ara kolyeyi çöpe attığınızı sandınız, inip çöplerde aradınız, iş yerinde arkadaşınıza "kolyemi kaybettim çok üzgünüm" dediniz ki?
Kadın da her şeyi unutup kolyenin kendisine hediye geldiğini sanmış.
Böyle de tam oturmamış yani ama neyse...
Geçmiş olsun.

Kolyeyi ceketin cebine koyup eşyaları iş arkadaşınıza ertesi gün verdiyseniz ne ara kolyeyi çöpe attığınızı sandınız, inip çöplerde aradınız, iş yerinde arkadaşınıza "kolyemi kaybettim çok üzgünüm" dediniz ki?
Kadın da her şeyi unutup kolyenin kendisine hediye geldiğini sanmış.
Böyle de tam oturmamış yani ama neyse...
Geçmiş olsun.
ne kadar cok sorguluyorsunuz maşşalah. olay sabah olmuş olabilir. olaydan yarım saat sonra evin çöpünü atmış olabilirim......

X