Başıma gelmez dediğim herşeyi full hd seyrediyorum

Dogayikoru

Kadere olan rızam,yazana olan sevdamdandır.☝️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2021
771
695
34
Ben orayı kızlar soruyor anladım ks derdim hep. Kızlar soruyor u tanıyormusum gibi okudum.

7 yıllık kk hayatımda k.s yeni ögrendik
Sen denk gelmemişsin demekki. Yada çok dikkatli biri değilsin bilmiyorum artık.

Luucy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2020
4.343
24.948
Hemde çok anlatamam sana nasıl bir his olduğunu anlamazsın sen. Ben öngörülüyüm ben söylemiştim yalan yada yanlış olduğunu diye birşey yazmadım ki haklı olma çabasına gireyim. Konu sahibine bir kaç şey sordum dedim. Vallahi varya bazen sırf yazmış için yazıyorsunuz ya helal olsun.

Dimi ama ben ne anlarim bacim faceden, k.s. den. Ben oralara gelemedim daha kusuruma bakma sen olur mu.

Dogayikoru

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2021
771
695
34

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
32.217
116.966
30

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-12-2021

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 5 gün kaldı.

Doğum sürecinde bebeğinizin başı şekillenmiş ve uzamış ise endişelenmenize gerek yoktur. Doğumdan bir kaç gün sonra normal yuvarlak şekline kavuşacaktır. Şekillenme bir güvenlik önlemidir. Doğum sırasında, kasılmalar ve annenin leğen kemiği, bebeğinizin başına zarar vermemesi için kafatası kemikleri dikkatlice birbiri üstüne kayar ve bebeğin kafatasının çapını azaltır ve böylece bebeğin beyninin zarar görmesi önlenir. Bu günlerde ani enerji patlamaları yaşayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Dogayikoru

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2021
771
695
34
Dimi ama ben ne anlarim bacim faceden, k.s. den. Ben oralara gelemedim daha kusuruma bakma sen olur mu.
Sende dön canım saçma sapan dediginiz konunuza sizin boş konuşma yeriniz orası. Bana değil face konunuza laf yetiştirin.

Dogayikoru

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2021
771
695
34
Yazık vallahi gülüyorum size hemde çok yazık. Burada bütün kadınlar genelde aynı konu için toplanıp sohbet ediyoruz paylaşımlar yapıyoruz birbirimize genelimizin amacı aynı şey bebek sahibi olmak. Bilgi paylaşımı yapmak destek olmak vs. Sizin amaçlar farklı demekki kime bulaşsak kimi yersek kimi rencide etsek kimle dalga geçsek. Yazık çok yazık.

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
32.217
116.966
30
Yazık vallahi gülüyorum size hemde çok yazık. Burada bütün kadınlar genelde aynı konu için toplanıp sohbet ediyoruz paylaşımlar yapıyoruz birbirimize genelimizin amacı aynı şey bebek sahibi olmak. Bilgi paylaşımı yapmak destek olmak vs. Sizin amaçlar farklı demekki kime bulaşsak kimi yersek kimi rencide etsek kimle dalga geçsek. Yazık çok yazık.
Allah bizi ıslah etsin. 🤲🏻 Bi face konu uğruna bu ne haller? Hep kadının düşmanı kadın ya bacım ondan.

Doğum sürecinde bebeğinizin başı şekillenmiş ve uzamış ise endişelenmenize gerek yoktur. Doğumdan bir kaç gün sonra normal yuvarlak şekline kavuşacaktır. Şekillenme bir güvenlik önlemidir. Doğum sırasında, kasılmalar ve annenin leğen kemiği, bebeğinizin başına zarar vermemesi için kafatası kemikleri dikkatlice birbiri üstüne kayar ve bebeğin kafatasının çapını azaltır ve böylece bebeğin beyninin zarar görmesi önlenir. Bu günlerde ani enerji patlamaları yaşayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
32.217
116.966
30

Katipsondanbir

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
17.452
64.015
32
Hanımefendi ne anlatıyorsunuz, derdiniz nedir?

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

Daisy Girl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
2.720
3.921

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-03-2022

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 116 gün kaldı.

Bebeğinizin cildi sadece kırışmış değildir, ince olduğu için bebeğinizin cildi ayrıca şeffaftır. Bundan dolayı şimdilerde eğer bebeğinizi görebilseydiniz, bebeğinizin kemiklerini, organlarını, kan damarlarını, derisinin altında görebilirdiniz. Bebeğinizin akciğerleri gelişiyor. Alveoller (akciğer kesecikleri) oluşuyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :74 Kg. Şimdiki Kilom :72.3 Kg.