Bebek Beslenmesi Başka mama yok mu???

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

evinda76

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2009
100
1
42
Arkadaslar bebeğim 8 aylık yanlız tum mamalar 6 aya kadar. ondan dolayı halen 6 ay mamaları verıyorum bebeğime sizler ne yapıyorsunuz lutfen bılgı verırsenız sevinirim.

bende bebeğime hala 1 nolu mama veriyorum geceleri de emziriyorum.. 2nolu mamalar anne sütüne takviye amaçlı mecbur devam edicez böyle..

biberon mamasından bahsediyorsan canım tüm mamalar 6aya kadar deil mesela bebelac1 0_6 ay arası, bebelac2 6_12 ay arası ,bide 3ü var belkide farketmedin...dier markalardada aynı olması lazım..

Arkadaslar bebeğim 8 aylık yanlız tum mamalar 6 aya kadar. ondan dolayı halen 6 ay mamaları verıyorum bebeğime sizler ne yapıyorsunuz lutfen bılgı verırsenız sevinirim.
canim bir yanlisin olmasin..devam sütü yani mamasi dahil tüm mamalarin önce 0 aydan itibaren sonrada 6 aydan itibaren olan mamalari var..mesela aptamilin pre ve 1 i dogdugundan itibaren 2 si ise 6 aydan sonra kullaniliyor..milumilin felanda var..

Ben bebelac verıyorum ama baktıgım butun marketlerde rastlamadım.Yada ben farketmedım hem markettekı calısanlarada sormustum onlarda bana sadece 6 aya kadar var demıslerdı bıde arkadasımda bana oyle dedı bende 2 aydır oyle verıyorum oglumda cok sevıyor.cvplarınız ıcın tesekkur ederım.a.s.

Ben bebelac verıyorum ama baktıgım butun marketlerde rastlamadım.Yada ben farketmedım hem markettekı calısanlarada sormustum onlarda bana sadece 6 aya kadar var demıslerdı bıde arkadasımda bana oyle dedı bende 2 aydır oyle verıyorum oglumda cok sevıyor.cvplarınız ıcın tesekkur ederım.a.s.

Bebelac Web Sayfası
bu mama senin bebişine uygun olan mama canım. bunun 3 de 9. aydam sonra kullanacağın mama.

X