Başkalarının yanında soğuk davranan eş

yildizyildizyildizyildizz

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2019
61
26
33
Merhaba benim eşim evde bana karsı cok iyi ama ailesinin yanında kuzeninin yanında felan ben sanki onun eşi değilmişte. Dısardan biriymiş gibi davranıyor cok soğuk konusuyor asla canım felan demiyor ve bana uzak mesafeli davranıyor ablası eniştesiyle el ele geziyo eşim birini görünce anında elimi bırakıyor sizce neden

Sevgiliyken, nisanliyken aile, kuzen, arkadas ortamina girmediniz mi hiç? O zaman da boyle mi davraniyordu?

Sizi yanina yakistirmiyor mu acaba diye dusundum yani yakistirmamak sadece fiziksel anlamda degil. Tahmin... 🙄

Merhaba benim eşim evde bana karsı cok iyi ama ailesinin yanında kuzeninin yanında felan ben sanki onun eşi değilmişte. Dısardan biriymiş gibi davranıyor cok soğuk konusuyor asla canım felan demiyor ve bana uzak mesafeli davranıyor ablası eniştesiyle el ele geziyo eşim birini görünce anında elimi bırakıyor sizce neden
Ailesinden çekiniyordur 😏
Benim eşim nişanlıyken herkesin içinde gayet sıcak davranırdı, öpmez sarılmaz ama yanağımı falan sıkardı, takılırdı, uğraşırdı.
Ki ben bundan hiç şikayetçi değildim.
Anası bir gün “lily’i çok bunaltma, çok üstüne düşme, sıkılır” demiş.
Sonra onların yanında soğuk davranmaya başlayınca farkedip sordum beyefendi anam böyle böyle dedi diyor . 😂
Kıskandı oğlunu heralde 😏

Yakıştırmasa evli olmazdık dimi

Tahmin yurutuyoruz burada, duymak istediginiz ozel bir sey varsa onu soyleyeyim?
Evli olup esini begenmeyen, eşinin aile icindeki konusmalarindan, davranislarindan rahatsiz olan bir ton insan var neden evlenmisler veya hala evliler? BİLMİYORUM. Ama var ve ihtimal olarak soyluyoruz.

Eşinizin cevap veremediği şeyin nedenini biz nasıl bilebiliriz ki?

İki seçenek var;

1-Çekiniyor, utanıyor
2-Yanına yakıştırmıyor
BANa öyle birşey yok deyip geciştiriyor bende merak ediyorum aynı durumu yaşayan vardır diye sormak istedim haklısınız siz eşimden daha yakın olduğunuz için önce size aorim dedim sonra bir ara ona sorarım

Tahmin yurutuyoruz burada, duymak istediginiz ozel bir sey varsa onu soyleyeyim?
Evli olup esini begenmeyen, eşinin aile icindeki konusmalarindan, davranislarindan rahatsiz olan bir ton insan var neden evlenmisler veya hala evliler? BİLMİYORUM. Ama var ve ihtimal olarak soyluyoruz.
Dediğiniz gibi olsa evde de bana soğuk olur evde gayet iyiyiz hiç bir problem yok tatildede yok sadece kendi ailesine gidince sorun

BANa öyle birşey yok deyip geciştiriyor bende merak ediyorum aynı durumu yaşayan vardır diye sormak istedim haklısınız siz eşimden daha yakın olduğunuz için önce size aorim dedim sonra bir ara ona sorarım
9A3C31ED-874C-4A77-8C2B-F2B2CFBD3703.jpeg

Genelde cekingen birisi mi?
Utaniyor olabilir.

Veya yanina yakistirmiyor olabilir. Sizi seviyor bence, cunku baska ortamda soguk degil. Ama yanina yakistirmiyor.

Çekiniyordur muhtemelen bizde de ben böyleyim onun ailesinden ya da benim ailemden birinin yanında bu kardeşimde olsa elini omuzuna atsa yaklaşsa rahatsız oluyorum sonucta evlisiniz ne var bunda diyebilirsiniz ama işte yetiştirilme artı karakter meselesi 🤗

Bazıları bu konuda çekingen davranabiliyor. Huyu, yapısı, mizacı geregi etrafa soguk görünmek ister. Hani biliyorum bu tipleri. Benim en yakın kız arkadasımın eski sevgilisi böyleydi. Uzaktan onları şen şakrak görürdüm ama yanlarına yaklasınca ve ortamda vs adam bildiğin buz dolabı. Elele bile görmemisimdir. Esinizde öyle olabilir.

Benim eşimde öyle.ona göre bu bi saydı bana göre ne kadar saçma da gelse. Ama sırf bunun için de kocamla kötü olmam. Değişmiyor bende üstelemiyorum🤷🏻‍♀️

Özellikle ailesinin yanında mı böyle arkadaşlar ortamında falan da mı böyle ? Ben de aile yapım gereği çok canım cicim olamam ailemin yanında utanırım mesela. 😐 Saçma ama böyle.

X