Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım gurbet zordur Allah yardımcın olsun. Ben gurbette değilim ama gurbette gibiyim ailemden uzağım farklı şehirlerdeyiz bende çok paylaşamıyorum 🥺 bunaldığında,daraldığında yaz her zaman 💗
Sağolasın çiçeğim bilmukabele sen de ne zaman konuşmak istersen bana yazabilirsin 🌸💕

Heh işte benim de öyle ama yapmicam geçen ay 6 gün kala başlamıştım üzülen ben oldum bu ay bekliyorum hem yoğunum da gelen giden çok oluyor hem de aöf sınavları dersleri falan onlarla meşgul ediyorum kendimi evin işi zaten bitmiyor diyorum yapayım gebe kalınca belki yapamam her ay bir düzenli girişiyorum eve 😂😂😂😂
Hahaha doğru diyorsun benimde yapmak gereken şeyler var aslında ama çokta yormak istemiyorum kendimi ne olur ne olmaz diye sende dikkat et canım benim 😍

Aşiri istahim artti benim kizlar bu günler de ve uykudan gözümü acamiyorum adet olcagim zamanda aclik ataklarim olurdu tabi de insan ona yoruyor ister istemez
Ay hadi hayırlısıııı ya. Genelinde uyku oluyor anladığım kadarıyla inşallah bebiştendir. İştahı bilemedim canım herşey mümküüün. Bende uyku yok iştah her zaman yediğim kadar.

Ay hadi hayırlısıııı ya. Genelinde uyku oluyor anladığım kadarıyla inşallah bebiştendir. İştahı bilemedim canım herşey mümküüün. Bende uyku yok iştah her zaman yediğim kadar.
Bizim belirtiler aynı kız ya ikimizde gebeyiz ya ikimizde değiliz 😂😂😂😂

Ya evet benim hala batmalar oluyor seninde oluyor mu 🥺💗 Gece uyuyamıyorum batıyor sürekli bide kaşınıyor heryerim
Regl den değildir inşallah 🙏
Yaa kizlar bende ayni sanirim ayin 11 de catlama oldu ateşim yükseldi sonra şimdi de karnım da batma var sankı koşmuşum gibi hayirlisi benim adet tarihi muhtemelen 24 25 bakalım salı günü test yapmaya düşünüyorum ama :-)

Yaa kizlar bende ayni sanirim ayin 11 de catlama oldu ateşim yükseldi sonra şimdi de karnım da batma var sankı koşmuşum gibi hayirlisi benim adet tarihi muhtemelen 24 25 bakalım salı günü test yapmaya düşünüyorum ama :-)
Benim de bat 26 aralık Perşembe test yapcam hayırlısı Allahtan 🙏🏻

Hadi inşallah yaaaa 🙈 Az kalmış senin de canım. Erken gebelik testi mi yapıcaksın kaset mi? 🥰

Bekliyorum sabırsızlıkla 😍
Başka varmı dikkatini çeken bir belirti yada bir farklılık canım.
Karnim da agri var, goguslarim cok hasssas suan yani soguk ta o kotu hiss veriyor ben kizim da ileri zamanda cekmistim bunu hatta banyo dan sonra bile cok kotu oluyordu, iste oyle hassisyt ve dolu hiss var baska birsey yok bakalim umutluyum da Insallah vardir.
Sende ne var? ayy cok heycanli ya her hamilelik :anneadayı::KK48:

X