Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hakkınızda hayırlısı olsun. İnşallah sorunsuz bir süreçten geçip bebeğinize kavuşursunuz. Adet takvimi indirmeniz de fayda var. Doğurgan günleri takip edip gün aşırı yada 2günde bir değerlendirin,akıntınızı takip edin. Uzayan şeffaf renkte akıntı yumurtlamaya işaret diye biliyorum ıslak günleri iyi değerlendirin kafanıza çok takmamaya çalışın🥰
aaa bunu yeni öğreniyorum tşk ederimm

Olsun canım üzülmek yok onumuzdeki aylara insAllah hayırlısı diyelim ovulosyon denedin mi bende ilk defa kullandım bakalım ne olacak ama dedim ya belirti yok ya 🤔
Denemedim canım. Daha yeni çocuk düşünmeye başladığımız için önce normal denemek istedim ilk fırsatta alacağım bakalım onu da deneyeyim 😌🙈

Şu bir kaç aydır garip şeyler yaşıyorum valla normalde ilk gün ağrıdan kıvranır ilaç almadan asla ayakta bile duramazdım,şu iki aydır hafif hafif ağrım oluyor reglin ilk günü.

Merhaba bu topiği sessiz sessiz okuyarak takip ediyodum benimde bat ım 27 sinde ama dayanamayıp kan testi verdim ve 13.0 çıktı hastenede çalışıyorum ve dayanamayıp 2 saat sonra tekrar yaptım 23.7 çıktı çok dua ettim hem size hem kendime hem bebek isteyen bütün ailelere inşallah yükselişim böyle devam eder bana dua edebilir misiniz :)
Tebrikler canım :) bende yarın kan vereceğim inşallah benim değerim de yükselmiştir 🙏🏽

X