Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şuan bir şey yok canım. Yapmadım bugün test belki yarın yaparım 3gün kalmış olacak. Herhangi bir belirtim yok şuan sadece kasıklarımda bir baskı var reglden de olabilir 🤷‍♀️ Hafif sarımsı bir akıntım var. Biraz araştırdım daha önce de olmuştu sanırım normal beyaz akıntının regl kanıyla birleşmesi ile oluşan bir durummuş Adet zamanı yaklaştığında olabiliyormuş…Beklemedeyim 🥲🙂

Şuan bir şey yok canım. Yapmadım bugün test belki yarın yaparım 3gün kalmış olacak. Herhangi bir belirtim yok şuan sadece kasıklarımda bir baskı var reglden de olabilir 🤷‍♀️ Hafif sarımsı bir akıntım var. Biraz araştırdım daha önce de olmuştu sanırım normal beyaz akıntının regl kanıyla birleşmesi ile oluşan bir durummuş Adet zamanı yaklaştığında olabiliyormuş…Beklemedeyim 🥲🙂
Seninle birlikte heyacanla bekliyorum 🤦 sabah yaparsin olmadi test ilk idrarinla erken gebelik testin varsa eger hamilelik belirtisi ile gebelik belirtileri ayni olabiliyo kirmizilari gorene kadar umudumuzu kaybetmiyoruz demiii 😍🤲

Seninle birlikte heyacanla bekliyorum 🤦 sabah yaparsin olmadi test ilk idrarinla erken gebelik testin varsa eger hamilelik belirtisi ile gebelik belirtileri ayni olabiliyo kirmizilari gorene kadar umudumuzu kaybetmiyoruz demiii 😍🤲
Oooy çok sağol 🙏 Erken gebelik testim var canım 2tane sabah yaparım hemen haber veririm 🥰
Ay bilemiyorum ki stres oluyorum yaklaştıkça adet tarihi canım 🥺😬

Oooy çok sağol 🙏 Erken gebelik testim var canım 2tane sabah yaparım hemen haber veririm 🥰
Ay bilemiyorum ki stres oluyorum yaklaştıkça adet tarihi canım 🥺😬
Kiiiizzz bilmezmiyiz bu aya kadar bizde oyleydik biliyorsun 10 tane test yapiyordum sabah aksam kafadan cikmiyor bi turlu insallahhhh guzel haberlerini bekliyorum sabah 🤩

Aah yerim onuuu ❤️
Maşallah canımmm 🧿 İçin rahatladı dimi kuzum 😍 Sağlıcakla devam edecek inşallah böyle 💗💗
Yaa valla içim rahatladı ne bileyim sanki güzel şeyler hiç başımıza gelemezmiş gibi hayatın hep tokatını yediğimiz için bize sunduğu sürprizlere inanamıyoruz 🥺🌸

X