Bat a kadar ovulasyon deniyorum

Yumurtlama ve catlama tarihi söyleyin cinsiyet tahmin edeyim bayanlar...

Merhaba arkadaslar oncelikle insallah hepimizin kucagi dolar.💐 baslikta gorunce dayanamadim. 2 subatta ilk tup bebek denememi yaptim ve husran oldu. Sonrasinda o ilaclarin vucutta hala etkisinin kaldigini dusunerek ovulasyon gunumu degerlendirdim. 21 subat ovulasyon gunumdu 11 gun gecti uzerinden az once ov.testim vardi yaptim ve cift cizgi cikti ne anlama geliyor ? Bir şeye yorumlamak istemiyorum hayal kirikligina ugramamak icin.

Merhaba arkadaslar oncelikle insallah hepimizin kucagi dolar.💐 baslikta gorunce dayanamadim. 2 subatta ilk tup bebek denememi yaptim ve husran oldu. Sonrasinda o ilaclarin vucutta hala etkisinin kaldigini dusunerek ovulasyon gunumu degerlendirdim. 21 subat ovulasyon gunumdu 11 gun gecti uzerinden az once ov.testim vardi yaptim ve cift cizgi cikti ne anlama geliyor ? Bir şeye yorumlamak istemiyorum hayal kirikligina ugramamak icin.
Resim atsana canım daha önceki günler ovulasyon yaptın mı pko var mı

Hayir yok canim. Evet 22 subatta yaptim o zamanda silik cikti cunku yumurtama gunum gecmisti.ama az once yine yaptim cok belirgin iki cizgi cikti. Resim gonderemiyorum neden bilmiyorum.

Canım Google dan gir bu siteye uygulamadan olmuyor bekliyrm fotoyu 😍
Aaa oylemi bunu bilmiyordum oradan deneyeyim 🤭 hayir az once dolapta gorunce tesadufen yapiyim dedim. Iki cizgi cikinca sasirdim.

Eklentiler

• 16147880366016391075303640086383.jpg
    16147880366016391075303640086383.jpg
    162,4 KB · Görüntüleme: 70
Evet evet umidimde kirildi artik. Bundan once 3 defa negatif asilamam var o yuzden beklentim yok artik 😔
Umut kaybetme Allah ol derse olur incir kürü ile hamile kalan cokmus İbrahim saracoglunun videolarına baksana 0.01 amh ile doğal yoldan gebe kalanları okudm burda

Umut kaybetme Allah ol derse olur incir kürü ile hamile kalan cokmus İbrahim saracoglunun videolarına baksana 0.01 amh ile doğal yoldan gebe kalanları okudm burda
Onu denemedim ama sutle maydonoz buhari kürünü denedim. Simdide ari poleni yiyorum yumurtaliklari besleyip cogaltiyormus. Insallah ben ve isteyen herkes en kisa zamanda hamile kalir.

Kizlar merhaba bat a 5 gun var 12 martta olcam ovu testi sabah boyle cikti gebelik ihtimali olabilir mi acaba yumurtlamam 24 subat catlama 25 subatti ondan sonra 3 gun devam ettim tamamen siliklesmisti simdi de bi yapiyim dedim ve boyle cikti sasirdim
IMG-20210307-WA0006.jpeg

X