Bata son 7 günn kızlar gelin birlikte bekleyelimm ❤❤

Esr02

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2016
2.823
2.286
Merhaba kızlar ;
Biliyorsunuz ki bat'a az kalınca heyecanda artıyor benim gibi heyecanla bekleyen arkadaşlarım warsa beraber bekleyelim istedim bu ay ebe bir kadına gittim bitkisel bir ilaç werdi adet boyunca onu içtim we adet bittikten sonra kasik we bel cektirdim yakı yapistrdim birde insallah faydası olmuştur

Esr02 Esr02

Son düzenleme:
Merhaba bata 2 hafta var bekliyorum 11. Gunu yumurtladım bugun 16. Gunum. Arada adet sancısı gıbı sancım var. Soögogsumun ucu sızlıyor arada. Arada vajınama bıcak batıyor gıbı oluyor. Şu an bır bas agrım var. Usumem var butun peteklerı actım oturuyorum gecenın koru zerre de uykum yok.

Kizlar merhaba adetime iki gun var. Bir haftadir kasigimda ve belimde agri var. Zaman zaman artiyor. Adetime 4 gun kala kanda negatif cikti. Doktor gunun geçince gel erken dedi.

Merhaba bata 2 hafta var bekliyorum 11. Gunu yumurtladım bugun 16. Gunum. Arada adet sancısı gıbı sancım var. Soögogsumun ucu sızlıyor arada. Arada vajınama bıcak batıyor gıbı oluyor. Şu an bır bas agrım var. Usumem var butun peteklerı actım oturuyorum gecenın koru zerre de uykum yok.
Benim de uykum yok hic ☺

Merhaba kızlar ;
Biliyorsunuz ki bat'a az kalınca heyecanda artıyor benim gibi heyecanla bekleyen arkadaşlarım warsa beraber bekleyelim istedim bu ay ebe bir kadına gittim bitkisel bir ilaç werdi adet boyunca onu içtim we adet bittikten sonra kasik we bel cektirdim yakı yapistrdim birde insallah faydası olmuştur

Esr02 Esr02 Bat 8 Mart
Canim benimde 7 gun var kimyasal gebelik gecirdim gecen ay insallah budefa benimde tutar bir belirtin varmi

Canim hangi gun yumurtladin ayin kacinda

Yok canim ikinci olsun istiyoruz 3 bucuk yasinda kizim var iki defadir kimyasal gebelik gecirdim kizima hemen hamile kalmistim 8 aydir ugrasiyorum.peki sen hamilemisin ugrasanlardanmi
Masallah Allah bagıslasın cnm. Benım de 7 ve 2 yaşında ıkı oglum şükürler olsun. 3. İçin çalışıyoruz kız istiyoruz inşAllah. Rabbim nasip ederse. 33 yaşındayım. Geçen ay bi çalışma oldu ama tek ilişki oldu sanırım o da yum. Donemı degıldı. İlk oğluma hmn kalmıştım bende. 2. De bır sene olmadı. Tsh yuksektı ılac kullanmaya basladıgım ay oğluma hamıle kaldım. Rabbım sana da en kısa surede bır evlat nasıp etsın.

Allah seninde yavrularini bagislasin insallah canim bakalim bu ay neolacak cok istiyorum olmasini ama nasip iste.insallah seninde tatli bir kizin olur kizlar cok cadi oluyolar ama soyleyim:) birde süslü olursa tamam yandin :)

Allah seninde yavrularini bagislasin insallah canim bakalim bu ay neolacak cok istiyorum olmasini ama nasip iste.insallah seninde tatli bir kizin olur kizlar cok cadi oluyolar ama soyleyim:) birde süslü olursa tamam yandin :)
Ben çok susluyum zaten. Kızım olursa kokosh olur.

Bat ne zmn cnm belırtın var mı?

Ben çok susluyum zaten. Kızım olursa kokosh olur.

Bat ne zmn cnm belırtın var mı?
Canim 7 martta sadece arada kasik agrisi oluyor baska bir belirti yok kanama bitince hep hayit suyu ve aslan percem cayi ictim insallah faydasi olur

Merhaba bata 2 hafta var bekliyorum 11. Gunu yumurtladım bugun 16. Gunum. Arada adet sancısı gıbı sancım var. Soögogsumun ucu sızlıyor arada. Arada vajınama bıcak batıyor gıbı oluyor. Şu an bır bas agrım var. Usumem var butun peteklerı actım oturuyorum gecenın koru zerre de uykum yok [/QOUTE]

İnsallh hamilesindir canım belirtilerin hamilelik belirtileri ama erken gbi geldi kuzum 2 hafta warya

X