Bata yakın Ovulasyon testi silikken hamile olan varmi?

Bat'a yakın ovulasyon testim;

• Ankete Katılan
    45

meyremasin

Guru
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2012
2.127
1.230
Merak ettiğim ovu testi son gunler silik çıkıp da hamile oldugunu öğrenen varmı acaba?
Tamam koyu olanlar kopkoyuysa hamilelik olabiliyor.
Ama silik olanlar kesin yok demek mi ki... :KK43:
Benimki son gunlerde silik çıktı ama hamileydim diyen oldu mu hiç?

Ben varim bat gunu yaptim kop koyu cizgi cikti hata dedimm Allah kahretsin o kadarda para verdin sacmaliga bak bat gunude yumurtlamami olur diye:-) evde gebelik testi vardi bi yaptim cift cizgi ama ben ikizlere hamileyim o yuzdende kop koyu cikmis olabilir:KK71:

Ben varim bat gunu yaptim kop koyu cizgi cikti hata dedimm Allah kahretsin o kadarda para verdin sacmaliga bak bat gunude yumurtlamami olur diye:-) evde gebelik testi vardi bi yaptim cift cizgi ama ben ikizlere hamileyim o yuzdende kop koyu cikmis olabilir:KK71:
Canm.ya benim de umudum.silik cikip da hamile olan.varmi acaba diye :) demekki illa.koyu cikmasi gerekiyo :KK43:

Merak ettiğim ovu testi son gunler silik çıkıp da hamile oldugunu öğrenen varmı acaba?
Benimki son gunlerde silik çıktı ama hamileydim diyen oldu mu hiç?
Testinin resmini atsana canım

Bide burda biri yazmıştı öyle bata yakin ovu testi silik çıkmisti sonra gebelik testindede cikmisti olabilir yani

Testinin resmini atsana canım
Benmki.yok denecek kadar silik suanda :KK43: gecen ay daha koyu çıkmıştı ama yine olmadi.
Siyahli olan geçen ayki son 2 gün kala olan. Diğeri bugünkü 4gun var bata.. Hic umut yok

Eklentiler

• 2017-03-12-16-20-35.png
    2017-03-12-16-20-35.png
    569 KB · Görüntüleme: 983
  • 2017-03-12-16-21-20.png
    2017-03-12-16-21-20.png
    406,4 KB · Görüntüleme: 912
2 3 gün
Benimki son gunlerde silik çıktı ama hamileydim diyen oldu mu hiç?[/QUO 2 3 gün kala yaptım silikti. Suan hamileyim:)

Anammmm işte beklediğim kişi :halay:
Şaka bir yana. Canm benmki kdr silikmiydi? Son gune kadar baktin mi peki. Yoksa birkez mi baktin.
Seninki nasıl bilmiyorum ama benim silikti. Bir de ertesi sabah yaptım o da aynı sonra gittim kan testi yaptırdım. 109 cikti:)

Acikcasi arkadaslar su da var test adet ortasindaki lh hormonunun en yuksek çıktığı günü bildiriyor size.sonrasinda yumurta çatlıyor.ama soyle bir sey var yumurta olmasa da bu hormon adet ortasinda yukseldigi icin test pozitif çıkıyor.bazi aylar yumurta olmayabilir.lh yukseldiginde henüz küçük olabilir çatlamayabilir. Klasik olacak ama kafaniza takmaya devam ettikce her olumsuz sonucta yikilacak hem kendinizi hem cevrenizi uzeceksiniz.bu is gercekten aklindan cikarip rahat olunca oluyor. Cocuk sahanr bir sey evet ama çocuklu olmak hic kolay degil bence uzulmek yerine 1 ay daha icimden ne geçiyorsa yapayim gezeyim esimle sohbet edeyim arkadaslarimla buluşayım alisverise cikayim yagmursa serbest yürüyeyim spor yapayim ne bileyim bir ugras bulun iste.negatiflesmeyin olumluya cevirin.çünkü siradan olan hersey cocuktan sonra lüks olacak tadini cikarin hayatin kaderinizde varsa Allah nasip eder zaten.hayat cok kısa.

He bu arada bunlari yazdim diye tabi senin hemen cocugun olmus ne anlarsin demeyin sakin 2 dusuk yaptiktan 15 ay sonra hamile kaldim her ay taktim kafaya rahim filmi testler yumurta takipleri oooo nelr neler hic bisey yok ama cocuk da yoktu. En son bir doktoru arayip randevu aldik 2 ay sonrasina dedik ki cocuk olmuyo tüp deneyelim gelin muayene edeyim dedi.2 ay sonra gittik.ama o 2 ay cok rahattim yedim ictim gezdim. Ne 1 saat yatakta bekledim ne gun takip ettim ne bir kür yaptim Nasilsa dr bir care bulurdu.muayene sirasinda gebe oldugumu öğrendik eşimle.hayatimizin şoku...ve anladik ki evet zaman kısa hayat bu kadar üzülmeye izin vermiyor isler yolunu buluyor

He bu arada bunlari yazdim diye tabi senin hemen cocugun olmus ne anlarsin demeyin sakin 2 dusuk yaptiktan 15 ay sonra hamile kaldim her ay taktim kafaya rahim filmi testler yumurta takipleri oooo nelr neler hic bisey yok ama cocuk da yoktu. En son bir doktoru arayip randevu aldik 2 ay sonrasina dedik ki cocuk olmuyo tüp deneyelim gelin muayene edeyim dedi.2 ay sonra gittik.ama o 2 ay cok rahattim yedim ictim gezdim. Ne 1 saat yatakta bekledim ne gun takip ettim ne bir kür yaptim Nasilsa dr bir care bulurdu.muayene sirasinda gebe oldugumu öğrendik eşimle.hayatimizin şoku...ve anladik ki evet zaman kısa hayat bu kadar üzülmeye izin vermiyor isler yolunu buluyor
Canm dediklernde cok haklisin.bende artk.buaydan.itibaren akisina birakmaya karar verdim.zaten ama bazi seyler kafamda tam.oturmadi bende merakimi.gidermeye çalışıyorum:))
Esim surekli is seyahatinde. 8~9 aydir cok az denk getirebildik yum.gunlerini. onda da tutmadi maalesef. Yasim oldu 33. Isim yok surekli yalnz evdeyim. Maddi durumum cok.iyi degil her istedgmde çıkıp gezemiyorum.cunku merkeze baya uzak oturuyoruz evden carsiya gitmem otobüsle yarm saati geçiyor. Evimz de site gbi sakin.biryer boyle cikipda gezilecek kalabalik yerlerden degil. Oyuzden cok.bunaliyorum. ister istemez insanin.kafasnda oluyor. Degilse bende Allahin takdirine birakiyorum nezaman hayrlisiysa ozaman olsn diyorum tabiki. Uzun uzun yazmissin Allah razi olsun. Allah hepimizin.hakknda en hayirlisini nasip.etsin.

X