Aşılama Batman medicalpark , Mardin park yada Siirte aşılama yaptıran var mı!?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

1cift1tekannesi

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2015
1.507
1.372
Selam arkadaşlar , Siirt Batman ve Mardin de aşılama yapan infertilitede memnun kaldığınız doktor hastane var mı!.Doktor ismi ve muayene aşılama ilaç ücretleri hakkında yardımcı olurmusunuz!?

Selam arkadaşlar , Siirt Batman ve Mardin de aşılama yapan infertilitede memnun kaldığınız doktor hastane var mı!.Doktor ismi ve muayene aşılama ilaç ücretleri hakkında yardımcı olurmusunuz!?
Kimse cevap vermemis ama bende sorcaktim siirte tayinimiz cikti. Doktor onerisi olan var mi??

Cok tesekkur ederim denicem.
Canim bende esimin dogu gorevinden oturu 5 yildir siirtte yasiyorum.siirtte ki hastaneler sayılıdır zaten.benim sana onerebilecegim 2 tane doktor var.biri hayat hastanesinde ahmet barışçıl,ikincisi ise asema hastanesinde esra uslan.hayat hastanesi orduevinin karsisinda zaten.asema da gures caddesinin oralarda

Bu konu baya zaman önce açılmış ama ben de sormak istiyorum siirtte iyi bir doktor arıyorum aşılama icin

Siirtte iki kere aşılama yaptırdım ben canım son aşılamam dan memnunum oda hayat hastanesi zeynep hanım geldi yeni onu beğendim bi tavsiye ederim
Cevabınız icin çok teşekkürler inşallah tutar bu defa, esra hanimi da tavsiye ettiler hayattan asemaya geçti onu biliyo musunuz

Cevabınız icin çok teşekkürler inşallah tutar bu defa, esra hanimi da tavsiye ettiler hayattan asemaya geçti onu biliyo musunuz
Esra hanim siirtteki en iyi doktor bence.hayat hastanesinde ahmet bariscil da iyidir ama en iyisi esra hanim.ben esra hanimin ilgisini bilgilendirmesini hastalara yaklasimini cok seviyorum.kendisi suan gebelik takibimi yapan doktorum.kesinlikle oneririm.50 tl muayene ucreti var

X