Bazı şeyleri kafada olduramamak

Yorumlarınız için teşekkürler. Sorun 1 haftadan ziyade asla fikrimin önemsenmemesi. Eşimle bir karar da versek o an hiçe sayılması. Yoksa yamyam değilim ben de. Gerçekten saygılı, makul insanlar olsa 1 hafta değil birlikte bile yaşarım. Prenses, yakıştıramıyorum gibi ifadeleri konuyu pekiştirmek adına kullandım artık bunun üstünden yorum yapılmazsa sevinirim. Onun dışında beni anlayan çok güzel yorumlar yapan insanlar olmuş. Anlayarak eleştirenlere de teşekkür ederim.

ben pek cok insan gibi senede bir hafta katlanamamak olarak gormedim konuyu. ailesine olsa katlanacaksiniz. ama akraba gezmek nedir? esiniz isterse amca dayi gorsun. ama sizi de kapi kapi bayram gezmesi gibi suruklemeye hakki yok. gorme arzusu hissetmediginiz insanlari neden gormek zorunda kalasiniz? bir iki amca dayi kapisi es hatri icin katlanilabilir. es olarak yalniz birakmaz, giderdim yaninda. ama abartildigi zaman tadi kacar.

ben pek cok insan gibi senede bir hafta katlanamamak olarak gormedim konuyu. ailesine olsa katlanacaksiniz. ama akraba gezmek nedir? esiniz isterse amca dayi gorsun. ama sizi de kapi kapi bayram gezmesi gibi suruklemeye hakki yok. gorme arzusu hissetmediginiz insanlari neden gormek zorunda kalasiniz? bir iki amca dayi kapisi es hatri icin katlanilabilir. es olarak yalniz birakmaz, giderdim yaninda. ama abartildigi zaman tadi kacar.
Bu durum benim kaynanamda da var
İlk gititiim aksam beni kardeşinin kızının yabina götürecekti
Saçma.sapan işler
Sonra kaynatam durdurdu .
Birdahami gitmem de korona oldu gidemedim
Ama bu işler var .
Kapı kapı gezdirme.
Artık.eskide.kalmali bunlar.

Bu durum benim kaynanamda da var
İlk gititiim aksam beni kardeşinin kızının yabina götürecekti
Saçma.sapan işler
Sonra kaynatam durdurdu .
Birdahami gitmem de korona oldu gidemedim
Ama bu işler var .
Kapı kapı gezdirme.
Artık.eskide.kalmali bunlar.
bak bizim gelinimize diye gostermek mi istiyorlar nedir amac..

bak bizim gelinimize diye gostermek mi istiyorlar nedir amac..
Benim kaynanamın tek okumuş gelini benim
Güya onla hava yapacak.
Aslında sevdiğinden değil de egosunu şişirme.
Ama bunun bir zamanı olur daha eve girmeden hadi gidelim diyor
Kadının sınırı yok.
Sürekli beklenti içinde.
O an ne derse yapacağız.
Özgür alan yok.
Odaya çıkıyorsun kapı çalmadan giriyor
Bu beni çok hayrete sokmuştu.
Okadar senli benliki

X