Bebe Time Gebelik Testi

Audrey001

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2021
9
8
34
Hanımlar merhaba,
Bebe Time gebelik testi kullanan oldu mu aranızda? Benim adetime 3 gün kaldı. 4 gün ve 6 gün kala dayanamayıp test yaptım. Üç tane Bebe Time almıştım.Yaptığım her iki test de ikinci çizgi çok çok silik çıktı. Gün geçtikçe Çizgilerde herhangi bir koyulaşma olmadı. Güvensizlik oldu bu teste karşı sanki idrarı görünce silik çizgi çıkarıyormuş gibi. Bu testi kullanıp hamile olduğunu ögrenen/ögrenmeyen var mı? Güvenilirliği ne düzeydedir?

Hanımlar merhaba,
Bebe Time gebelik testi kullanan oldu mu aranızda? Benim adetime 3 gün kaldı. 4 gün ve 6 gün kala dayanamayıp test yaptım. Üç tane Bebe Time almıştım.Yaptığım her iki test de ikinci çizgi çok çok silik çıktı. Gün geçtikçe Çizgilerde herhangi bir koyulaşma olmadı. Güvensizlik oldu bu teste karşı sanki idrarı görünce silik çizgi çıkarıyormuş gibi. Bu testi kullanıp hamile olduğunu ögrenen/ögrenmeyen var mı? Güvenilirliği ne düzeydedir?
Sıkca kuruma cızgısı veren bir test

Varsa bu testlerde çıkar yinede aşırı silikse beklemekte fayda var koyulaşmasi lazm gün geçtikçe başka test yokmu elinde..
Başka yok elimde yarın da sonuncusunu yapacağım sonra da günümü bekleyeceğim artık bir dahaki sefere başka marka alırım boşa ümitlenmenin anlamı yok gibi.

İlk 2-3 dakikada cok silik çıktı ama kurudukça çizginin koyulaştığı doğru. Bir dahaki aya tercih etmeyeceğim 😒
Hemen çıktıysa şüpheli, bebiş olabılır.. Ama hıc guvenemiyorum o teste, erken gebelik de alma onlar da cok fazla cızgı veriyor.. Geçenler de bir üye one step diye bi marka önerdi mavi kutu olandan alım demıstı, tercıh edebilirsin belkı.. Insallah gerek kalmaz tabi 🥰

Hemen çıktıysa şüpheli, bebiş olabılır.. Ama hıc guvenemiyorum o teste, erken gebelik de alma onlar da cok fazla cızgı veriyor.. Geçenler de bir üye one step diye bi marka önerdi mavi kutu olandan alım demıstı, tercıh edebilirsin belkı.. Insallah gerek kalmaz tabi 🥰
Çok teşekkür ederim daha yeni başladık çalısmalara oldukca bilgisizim :) bende de bir güvensizlik oluştu ondan dolayı hiç sevinmedim. Bir dahakine soylediğinizi alıp deneyeceğim 😇

Merhaba kızlar :) benim de bat'a 5 veya 6 gün var ama düzensizlik olduğu için ben de belli de olmaz tabii :) yumurtlama ve ilişki üzerinden de 9-10 gün geçti. Ben de bugün dayanamayıp sabah ilk idrarımla kaset test yaptım 5. dk sonunda silik bir çizgi belirdi. Kurudukça da koyulaştı. Daha sonra eczaneden days comfort diye erken gebelik testi aldım. 3 saatlik sıkışıklıkla denedim onda daha silie bir çizgi çıktı. Çok mu erken yaptım acaba testi? Sizce durum ne olabilir?

Merhaba kızlar :) benim de bat'a 5 veya 6 gün var ama düzensizlik olduğu için ben de belli de olmaz tabii :) yumurtlama ve ilişki üzerinden de 9-10 gün geçti. Ben de bugün dayanamayıp sabah ilk idrarımla kaset test yaptım 5. dk sonunda silik bir çizgi belirdi. Kurudukça da koyulaştı. Daha sonra eczaneden days comfort diye erken gebelik testi aldım. 3 saatlik sıkışıklıkla denedim onda daha silie bir çizgi çıktı. Çok mu erken yaptım acaba testi? Sizce durum ne olabilir?
Merhaba erken yapmissiniz benim gibi ama takip etmeye devam edin bence mutlaka. Cunku benim bugün biraz daha koyulastı o silik çizgi salı günü kan vermeyi planlıyorum.

Hanımlar merhaba,
Ben hiç nemnun kalmamıştım hep bozuk çıktı 😒

Canım ben kan ver
Merhaba erken yapmissiniz benim gibi ama takip etmeye devam edin bence mutlaka. Cunku benim bugün biraz daha koyulastı o silik çizgi salı günü kan vermeyi planlıyorum

canım ben kan verdim dün 35 çıktı. Yarın tekrar vereceğim. Dün idrardan sonra 4-5 damla kan geldi. Doktora gittim. Yarın bi daha vereceğim. 2 gündür bol bol kahverengi akıntı var pedime kadar geçti. Bakalım ünşallah güzel sonuçlar alırım 🙏🏻 Hayırlısı olsun hakkımızda 🙏🏻 İnşallah senün testinde güzel sonuçlanır 🙏🏻

Canım ben kan ver

canım ben kan verdim dün 35 çıktı. Yarın tekrar vereceğim. Dün idrardan sonra 4-5 damla kan geldi. Doktora gittim. Yarın bi daha vereceğim. 2 gündür bol bol kahverengi akıntı var pedime kadar geçti. Bakalım ünşallah güzel sonuçlar alırım 🙏🏻 Hayırlısı olsun hakkımızda 🙏🏻 İnşallah senün testinde güzel sonuçlanır 🙏🏻
Hayırlı olsun insallaaahhhhh cok guzel haber siz bayaa hızlısınız maşallah😁 sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun🙏😇

bugün çatlatma iğnesi olalı 12. günüm ve erken gebelik testim negatif çıktı. bu şekilde olup sonra pozitife dönen var mı? adetime 3 gün var ama adet belirtileri de başladı sarı renkte de akıntım var

Benimde 12 gün testlerim böyle canım

Eklentiler

• 9A130A5C-7CB9-448E-BB6C-4799ECCAD899.jpeg
    9A130A5C-7CB9-448E-BB6C-4799ECCAD899.jpeg
    154,7 KB · Görüntüleme: 2.032
Benimde adetim bir gün gecikti bebe time yaptım silik çıktı ondan öncede kesjn sonuç veren bir test yaptım onda da silik çıktı sonra tekrarladim bebe time testini hep silik çıktı ama ilk 10 dk da çıktı 1 gün geciktiginde kan verdim 3.7 çıktı adetim sizce gebelik varmıdır yükselir mi
16918337080574447169184659730242.jpg

X