Bebeğe doğum günü hediyesi? dert oldu bana...

bisikleti toyzz shoplardan fln bulabilirsem alırım :) benimde aklıma yattı şu an :KK9:

orasını bilmiyorum işte illaki alışveriş merkezinden almak zorunda değilsin çarşıda büyük oyuncakçılarda vardır araştır bir sor ayıcıklı olanlar var böyle tepesi kapalı rengarenk çok şirin :) oğlum büyüsün bende alcam

İstanbuldaysan E- bebek mağazalarına bakabilirsin. Ya da Playscool 'un ilk arabam diye bir zımbırtısı var. 1 yaş öncesi üzerindeki dönen ses çıkaran şeylerle oynuyor. 1-1,5 yaş arasında yürüme desteği olarak kullanılıyor. 2 yaş sonrasında üzerine oturup sürüyor. 4,5 yaşında oğlum hala oynar. Ama ben aldığımdan beri pek sevemedim. Bir bak istersen onada.

malesef şu an eskişehirdeyim ama yarın ankaraya geçeceğim ordan alabilirim. playscoola da bakarım ama toyzzshoplarda varsa,

250 tl e bebekte bısıklet
ıstanbuldaysan avrupa yakasındaysan bahcelıevlerden berıdeysen bence sen sarachaneye ugra

canım bence ya akülü araba al yada dediğim gibi bisiklet al yaz gelcek zaten o zamana iyice yürür e yazın dışarıda çıkılır bebeğin oyalanacağı harika bişey bulamazsan netten sipariş ver sonra ver bence zaten hemen binemeyecek 2-3 ay sonra biner anca annesi babasıda rahat eder birazcık :)

malesef şu an eskişehirdeyim ama yarın ankaraya geçeceğim ordan alabilirim. playscoola da bakarım ama toyzzshoplarda varsa,

Tüm büyük oyuncakçılarda var. Haa aklıma bişe daha geldi gerçi erken ama fisher price ın tuvalet eğitimi için klozet şeklinde müzikli filan bir lazımlığı var 150-200 tl civarı birşey o çok güzel mesela eğitici de. Şimdi kullanamaz ama 2 yaşından sonra severek kullanır:) o da yine toyzz shopta jokerde falan bulunur.

canım bence ya akülü araba al yada dediğim gibi bisiklet al yaz gelcek zaten o zamana iyice yürür e yazın dışarıda çıkılır bebeğin oyalanacağı harika bişey bulamazsan netten sipariş ver sonra ver bence zaten hemen binemeyecek 2-3 ay sonra biner anca annesi babasıda rahat eder birazcık :)

3 tekerlekli bisiklette karar kıldım galiba, evet yazda geliyo zaten, gönlünce biner sıpa :KK49:

Tüm büyük oyuncakçılarda var. Haa aklıma bişe daha geldi gerçi erken ama fisher price ın tuvalet eğitimi için klozet şeklinde müzikli filan bir lazımlığı var 150-200 tl civarı birşey o çok güzel mesela eğitici de. Şimdi kullanamaz ama 2 yaşından sonra severek kullanır:) o da yine toyzz shopta jokerde falan bulunur.

o klozet benimde aklıma geldi ama onun için küçük daha, ondan çok satmıştık biz baya işe yarıyor yani bebğine tuvalet eğitimi vermeye başlayack olan anneler varsa almalılar :)

canım babyhope marka pembe bisiklet buldum bitane ankarada fabrikası varmış belki satış mağazasıda vardır telefondan ara bilgi al derim ben fiyatıda çok uygun bide bu marka iyi

Benimde kizim var 1.5 yasinda ben anne olarak ne isterdim yazsyim
Aktivite masasi
Yaramaz toplar
Egitici lazimlik
Mama sandalyesi
:)
Aklima bide ilkarabam geldi oglumdan var kuzim bayiliyor ona simdi normal araba seklinde biniyor ustunden inmiyor ve yurumeye yardimci
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Benimde kizim var 1.5 yasinda ben anne olarak ne isterdim yazsyim
Aktivite masasi
Yaramaz toplar
Egitici lazimlik
Mama sandalyesi
:)
Aklima bide ilkarabam geldi oglumdan var kuzim bayiliyor ona simdi normal araba seklinde biniyor ustunden inmiyor ve yurumeye yardimci
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yaz aylarnda gezdirmek için 3 tekerli biskletlerden istemezmiydniz annesiii :KK49: eğitici oyuncaklar benimde aklıma geldi ama annesi çok dışarı çıkan bir kadın değil malesef hem o çıkmış olur hem tatlı kızını gezdirmiş olur rahat rahat diye düşündüm bisiklet dedim bakalım, keseme göre bulamazsam eğitici oyuncaklara yönelirim :)) o bisikleti 4 yaşına kadarda kullanır, öyle hemen atılcak bişey olmasın istiyorum ben, uzun süre kullansın :44:

yaz aylarnda gezdirmek için 3 tekerli biskletlerden istemezmiydniz annesiii :KK49: eğitici oyuncaklar benimde aklıma geldi ama annesi çok dışarı çıkan bir kadın değil malesef hem o çıkmış olur hem tatlı kızını gezdirmiş olur rahat rahat diye düşündüm bisiklet dedim bakalım, keseme göre bulamazsam eğitici oyuncaklara yönelirim :)) o bisikleti 4 yaşına kadarda kullanır, öyle hemen atılcak bişey olmasın istiyorum ben, uzun süre kullansın :44:

Canim ondan ogluma almistik hic binmedi agliyodu.
Kizimda denedim inip kendi itmek istiyor:)bende kuzenime verdim
Her cocuk bir degil sevenlerde var
iyi dusunmussun islh memnun kalirlar.hediye almak zordur ama cocuklar herseyi begenirler ben ogluma corap aldigimda bile bayiliyor opuyor beni:)

Eğlenceli müzikli klozet alabilirsin ..

Fisher Price Piyano alabilirsin ..

İlk adım ayakkabısı her zaman saklanır ilk adım ayakkabısı olabilir ..

Bence fotorağından oluşan baskı yaptırabilirsin yada adını yazdır cam biberon,nevresim,yastık,ömür boyu hatırası gitmez onun baktıkça seni hatırlar :26:

X