Bebeğe doğum günü hediyesi? dert oldu bana...

Canim ondan ogluma almistik hic binmedi agliyodu.
Kizimda denedim inip kendi itmek istiyor:)bende kuzenime verdim
Her cocuk bir degil sevenlerde var
iyi dusunmussun islh memnun kalirlar.hediye almak zordur ama cocuklar herseyi begenirler ben ogluma corap aldigimda bile bayiliyor opuyor beni:)

canım çok teşekkür ederim fikirlerin için :KK9: o bisikletlerden 400 tlye olanda var 200 tlye olanda var, yarın bakayımda artık içime sinmezse eğitici oyuncak alırım bende. :)

canım çok teşekkür ederim fikirlerin için :KK9: o bisikletlerden 400 tlye olanda var 200 tlye olanda var, yarın bakayımda artık içime sinmezse eğitici oyuncak alırım bende. :)

Ne insanlar var ozyigenine 1 toka almiyor.senin ufaklik cok sansliki onu seven bi yakini var ugrasiyosun arastiriyosun.ne alirsan begenerek iyigunlerde kullansin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ne insanlar var ozyigenine 1 toka almiyor.senin ufaklik cok sansliki onu seven bi yakini var ugrasiyosun arastiriyosun.ne alirsan begenerek iyigunlerde kullansin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sevdiriyor kendisini o sıpa ne yapayım :KK9: hediye konusunda ince düşünmeyi severim, insanları çok mutlu ettiğine ve aralarındaki bağı güçlendirdiğine inanırım. ha herzaman bu kadar param olmadı, bu seferlik böyle oldu, sevgilimin doğum gününde param olmadığı için dilek balonu uçurtmuştum sadece mesela :KK70: 3 tlcikti fiyatı, ama dünyalar onun olmuştu:)

aa bak o hiç gelmedi aklıma :KK70: ama ortalama fiyat ne kadardırki, atasaya fln baksam? bir fikrin var mı? :44:

Yok canim bir fikrim malesef.. Turkiyede olmadigim icin tavsiye veremem.
Ama illaki her butceye uygun bir altin taki vardir.
Uzun sure saklasin istemisin onun icin altin tavsiye ettim.
Ogluma dogum gununde bileklik gelmisti hala saklariz guzel anilar arasinda hep ordan aklima geldi.

Yok canim bir fikrim malesef.. Turkiyede olmadigim icin tavsiye veremem.
Ama illaki her butceye uygun bir altin taki vardir.
Uzun sure saklasin istemisin onun icin altin tavsiye ettim.
Ogluma dogum gununde bileklik gelmisti hala saklariz guzel anilar arasinda hep ordan aklima geldi.

tamam canım teşekkür ederim tekrar, bide kuyumcuları gezeyim :44:

İsim yazılı künye..
Bir bebeğe verilebilecek, ömür boyu saklanabilecek yegane hediye..:nazar:
Ama künyeler ne kadar bilmiyorum.. :KK50:

merhaba KK'nın yaratıcı fikirleri olan bayanları :KK54: sizlere birşey danışmak istiyorum 1 yaşındaki kız bebeğe doğum günü hediyesi ne önerirsiniz? kıyafet tarzı değil istediğim, ömür boyu saklanabilecek bir şey olabilir ya da elektronik... salıncak gibi? yeğenim sayılır o bebek maximum bütçe de 200 tl. internet sitelerinden alamam çünkü yarın vereceğim hediyesini miniğin :26:

Canım bence kesinlikle altın bi küpe kız çocuklarının ilk ve unutulmaz hediyesi oluyor hemde uygun minik olduğu için:KK49:

Canım imaginarium isimli bir marka var. İstanbul'daysan küçük mutfağını arkadasım kızına aldı, 239 lira galiba. Harika bir oyuncak görmelisin, bebis belki simdi degil ama 5-6 ay sonra baslar tum çocukluğunda oynar o derece:) ayrıca sallanan at bizimde var ve oğullarım cok sever gercekten. Arkadan annesinin yönlendirdiği ılerde ayrılan bir uç tekerlekli bisiklet dogru bir tercih.. Küpe filan cok sevimli ama bebis anlamaz birsey.. Sen onun cook sevinmesini istiyorsan mutlaka dusun onerilerimi.. Ayrıca Zara kids'de cok güzel baharlik montlar var bayılırsın.. Bu arada oyun halısı için cok gec düşünme bence..

Bu arada harikasin.. Benim gorumcem gayet alabileceği halde ve sevdiği halde e-bebekten 8.5 liralık şort pijama almıştı oglumun 1.yasinda, diğer oglumada kıytırik plastik kamyon..😳😳

X