Bebeğe doğum günü hediyesi? dert oldu bana...

vasfiye teyze

Guru
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2010
635
1.210
34
merhaba KK'nın yaratıcı fikirleri olan bayanları :KK54: sizlere birşey danışmak istiyorum 1 yaşındaki kız bebeğe doğum günü hediyesi ne önerirsiniz? kıyafet tarzı değil istediğim, ömür boyu saklanabilecek bir şey olabilir ya da elektronik... salıncak gibi? yeğenim sayılır o bebek maximum bütçe de 200 tl. internet sitelerinden alamam çünkü yarın vereceğim hediyesini miniğin :26:

bayada yuıksekmıs yanı bakıye ben olsam markalı bır spor ayakkabı ve kıyafet alırdım 5-6 yasa uygun :)
neyse yada salıcnak dıyorsun o fıyata salıncak 1 yasından sonra zor
svava salıncak al ama suan bınemez :)
altınmı alsan

bebek sitelerinde el izi falan çıkarılan tablolar var ama vakit yoksa zor.bebek mağazalrında varmı bilmiyorum bi bakabilirsiniz.çocuğn el ayak izini baskı şeklinde çıkarıp çerçeveliyorsunuz.para yada altın olakta verebilirsiniz annesi ihtiyaçlarını alır kıyafet falan almaktansa öyle daha çok işe yarıyor inanın.

bayada yuıksekmıs yanı bakıye ben olsam markalı bır spor ayakkabı ve kıyafet alırdım 5-6 yasa uygun :)
neyse yada salıcnak dıyorsun o fıyata salıncak 1 yasından sonra zor
svava salıncak al ama suan bınemez :)
altınmı alsan

evet zor unutmuşum bi an 1 yaştan sonrası için salıncak olmuyoki :44: bende bebek mağzasında çalışmıştım nasıl unuturum :KK52:
canım giiyim üzerine istemiyorum zaten birsürü kıyafeti var küçük hanımefendinin. artık oyuncak bulamazda kıyafet alırsam zara kidse bir uğrarım herhalde. evet bu sefer bakiye yüksek ama işte çok değer verdiğimden ve bebeği çok sevdiğimden birdaha böyle birşey yapabileceğimi hiç sanmıyorum :KK50:

uzaktan kumandalı gemi yada kumandalı mini araba veya akülü araba kız çocuğu ama çok eğlendirir bu tip şeyler sonra çocuklar için gitar piyano darbuka vb şeyler var onlardanda alabilirsin gelişimi için iyi olur annesinin biraz beklemesi lazım tabi ama bunlarla baya oyalanır yada evcilik için mutfak seti al kahvesi fincanı tabağı vb yanındada bi bebek tamamdır özel bi hediye istiyosan bunlarında baya şatavatlı olanları var cnm

1 yaş çocuğun hediyeden anlayacağı yaş grubu değil zaten elektronik ürünleri ( tablet vs ) uzmanlar da tavsiye etmiyor, çocuğun gelişimine zararlı olduğu için onun yerine gelişimi açısından yararlı olabilecek birşeyler alabilirsin. 3 tekerli bisiklet yada herhangi bir oyuncak hem ilgisini çeker hemde onun için daha faydalı olduğunu düşünüyorum.
Hatıra kalması açısından da doğum günü kıyafetleri olabilir. kız ise tütü takımlar erkek ise yine keçe ile süslü badiler falan var. Biz arkadaşımızın kızının birinci yaşı için yaptık tütü takım adını yazdık keçe ile :KK34:

merhaba KK'nın yaratıcı fikirleri olan bayanları :KK54: sizlere birşey danışmak istiyorum 1 yaşındaki kız bebeğe doğum günü hediyesi ne önerirsiniz? kıyafet tarzı değil istediğim, ömür boyu saklanabilecek bir şey olabilir ya da elektronik... salıncak gibi? yeğenim sayılır o bebek maximum bütçe de 200 tl. internet sitelerinden alamam çünkü yarın vereceğim hediyesini miniğin :26:

oyun halısı alabilirsiniz... 140 ile 200 tl arasında değişiyo fiyatları...

Son düzenleme:
Bence en güzeli gidip bebeğin adına bir birikim hesabı açtırın ve hesap cüzdanını süsleyip hediye edin. Hem aileside adına tasarruf yapar sizde eğer yakınsanız arada bir yatırırsınız hesabına 3-5. İnanın tüm oyuncaklardan, kıyafetlerden daha anlamlı bir hediye olur. ilerde eğitimi vs. için kullanılır o para.
şimdi salnıcak yada bisiklet alsanız en fazla 2-3 yıl kıymeti olur sonra bir kenarda paslanır gider.

bebek sitelerinde el izi falan çıkarılan tablolar var ama vakit yoksa zor.bebek mağazalrında varmı bilmiyorum bi bakabilirsiniz.çocuğn el ayak izini baskı şeklinde çıkarıp çerçeveliyorsunuz.para yada altın olakta verebilirsiniz annesi ihtiyaçlarını alır kıyafet falan almaktansa öyle daha çok işe yarıyor inanın.

evet altın benimdde aklıma geldi aslında, güzel bi kutu içinde verebilirim, bikaç güzelde kurabiye olur fln. hediye işleri ne zormuş yahu :)) hediye kabul etmeyi herkes gibi severimde birilerine hediye almak işkence... :18:

yürüteçte alabilirim sanki ama fisher price'ın oyuncaklarını nerden bulabilirim ki? toyzz shoplarda var mıdır?

bir yaşındaki çocuk yürüteci napsın yürüteç dediğin nasıl bişey zaten şuan ne hediye alsan hevesi kısa bi süre sonra kaçar bisikletlere baktım şimdi çok şirin ve ucuzları var hemde çok oyalar çocuğu üstünden inmez ve bütün hobisi bu olabilir bir yaz boyunca ne kdr güzel bişey

evet zor unutmuşum bi an 1 yaştan sonrası için salıncak olmuyoki :44: bende bebek mağzasında çalışmıştım nasıl unuturum :KK52:
canım giiyim üzerine istemiyorum zaten birsürü kıyafeti var küçük hanımefendinin. artık oyuncak bulamazda kıyafet alırsam zara kidse bir uğrarım herhalde. evet bu sefer bakiye yüksek ama işte çok değer verdiğimden ve bebeği çok sevdiğimden birdaha böyle birşey yapabileceğimi hiç sanmıyorum :KK50:

zarada olur hm de olur kotonda olur cok guzel seyler var oralara bakabılırsın
bısıklette olurda varmı yoksa su uc tekerleklı ıttırmelı bısıkletler mantıklı evet
olmadı ray ban gozluk al :)

Bence en güzeli gidip bebeğin adına bir birikim hesabı açtırın ve hesap cüzdanını süsleyip hediye edin. Hem aileside adına tasarruf yapar sizde eğer yakınsanız arada bir yatırırsınız hesabına 3-5. İnanın tüm oyuncaklardan, kıyafetlerden daha anlamlı bir hediye olur. ilerde eğitimi vs. için kullanılır o para.
şimdi salnıcak yada bisiklet alsanız en fazla 2-3 yıl kıymeti olur sonra bir kenarda paslanır gider.

bebeğin birikim hesabı var canım, küçük kumbarası da var işte orda biriktirip hesaba yatırıyorlar, olmasaydı çok güzel bi hediye olabilirmiş. teşekkür ederim :KK42:

bir yaşındaki çocuk yürüteci napsın yürüteç dediğin nasıl bişey zaten şuan ne hediye alsan hevesi kısa bi süre sonra kaçar bisikletlere baktım şimdi çok şirin ve ucuzları var hemde çok oyalar çocuğu üstünden inmez ve bütün hobisi bu olabilir bir yaz boyunca ne kdr güzel bişey

o bisikletleri hangi mağzalardan bulabilirim???

yanılmıyorsam bebeğin kimliği ve ebeveyni yaptırabiliyor ancak bunu.
9 yaşında yeğenim var ben yaptıramadım.kimlik yanımda olmasına rağmen anneyi yada babayı istediler.

ama olsaydı çok güzel ve orjinal bir fikir

zarada olur hm de olur kotonda olur cok guzel seyler var oralara bakabılırsın
bısıklette olurda varmı yoksa su uc tekerleklı ıttırmelı bısıkletler mantıklı evet
olmadı ray ban gozluk al :)

bisikleti toyzz shoplardan fln bulabilirsem alırım :) benimde aklıma yattı şu an :KK9:

o bisikletleri hangi mağzalardan bulabilirim???

İstanbuldaysan E- bebek mağazalarına bakabilirsin. Ya da Playscool 'un ilk arabam diye bir zımbırtısı var. 1 yaş öncesi üzerindeki dönen ses çıkaran şeylerle oynuyor. 1-1,5 yaş arasında yürüme desteği olarak kullanılıyor. 2 yaş sonrasında üzerine oturup sürüyor. 4,5 yaşında oğlum hala oynar. Ama ben aldığımdan beri pek sevemedim. Bir bak istersen onada.

X