bebeğim 20 haftalık oldu :)

merhaba kızlar,bende 50 kiloyla hamile kaldım şimdi 31.haftadayım wee tam 15 kilo aldımmm,ama doğumdan sonra werrz önemli olan bebişler,, bebeğimde 28+6 da 1300 gr 38 cm di:nazar: bi sonraki kontrol haftaya,bakalım prensesim kaç olmuşş

allah hepinizin çocuklarına saglık sıhhat versin bizede saglıkla kucağımıza almayı nasip etsin....

bende 22+5 im 60 kilo ile hamile kaldım 69 kiloyum.))
ama hamurişi tatlı çok yedim bir ara
şimdi dikkat etmeye çalşıyorum :))

bende 19 haftalık hamileyim.6 kılo aldım su ana kadar.hareketlerini hissedemiyorum.yanı arada karnımda bişeler oluyo ama hareketmi anlayamıyorumki:KK43: bazen acıyo karnımın içi sankı yırtılıyomuş gibi bikaç saniye kadar sürüyo.ultrasonda baktığımızda çok hareket edıyo ama ben anlayamıyorum işte:KK59:

bende 20 haftalık gebeyim 77 kiloyla hamile kaldım 78 kiloyum iştahımda açık bebeğimin gelişimi de çok ii inşallah böyle gider diyet yaparken bebişe gebe kaldım olsun verilir 3 yaşındada bi oğlum var rabbim herkese hayırlı doğumlar nasip etsin:KK49:

bende 20 haftalık oldum ben bebeğimi erken hissettim valla 16 haftalık falandı oturup ağlamıştım :KK70: doktor demişti zaten kızınız çok hareketli diye şimdi bi tekmeler atıyo sormayın babası şok oldu :KK70::KK70:

20+6 haftalık hamıleyım 54 kılo ıle hamıle kaldıım su an 56 kıloyum bebeğimde 313 gr

20+3 günlük hamileyim, bende 51 ile başladım hamileliğe , şimdi 55 kiloyum. Oğlum olacak inş. Şu ana kadar 4 kg . Başladı bile içerde kelebek gibi kıpır kıpır hareketlere :)

bende 20+2 hamileyim 2.hamileliğim hareketlenmeye başladı onu artık hissedebiliyorum kilo ise 80 ne vurdu sanırım baştan beri 11 kilo almışım.:KK14:

bende 20+2 hamileyim 2.hamileliğim hareketlenmeye başladı onu artık hissedebiliyorum kilo ise 80 ne vurdu sanırım baştan beri 11 kilo almışım.:KK14:

Yalnız değilsin bacım ben de 14 kilo aldım.Yalnız çikolata ve şekerli şeyler çok fazla tükettiğim için bu kadar aldım.Dünden beri çöplük gibi yemeyi kestim.Gerektiği kadar yiyorum artık.Yoksa doğuma 30 kilo almış bir şekilde gideceğim.Aman dikkat.

rapunzel bende senin gibi 20 haftalıkken gittim dr şimdi 22 haftalığım 55 dim 65 oldum ve dr um şok oldu görenlerde nerene aldın o kiloları diyolar dr umda az ye diyo bu gidişle 80 olurum herhalde bebeğim sağlıklı olsunda ben kilo almışım çokmu bide ben yememe dikkat ediyorum herşeyden yiyorum bebeğim sağlıklı olsun vitamin eksikliği olmasın diye o yüzden kilolarıma takmıyorum

aynen bende 20 haftalığım ve 7 kilo aldım. eski kotlarımı giyebiliyorum fakat düğmeler kapanmıyor. karnım büyüyor sadece.

bende 20+0 ım bugun ama ultrasyona gore 21 hft olduk
daha 1 kılo aldım ılk uc ay hıc bısı yıyemedım ama bebegım saglıklıydı :)

Evettttt oglummm 20 haftalikk olduu Allahima cokk sukur hamileligim de iyi gecmekte :)) hareketlerini hissetmeme cok Az kaldii ..

kızlar merhaba ilk bebeğimi kaybettim şimdi 20 haftalık hamileyim erkek bebeğim olucak Allah nasip ederse ama haraketlerini anlamıyorum hala normal mi acaba :KK43:

Bende 20+2 günlük hamileyim prensesimin ile hareketlerini hissedebiliyorum bende 4 kg almışım umarım çok almayız hamilelik sonunda

X