bebeğim 20 haftalık oldu :)

rapunzel_2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
106
6
arkadaşlar sızın yemenız nasıl benım iştah baya açık hamıle kaldığımda 50 kıloydum suan 20 haftalık hamıleyım ve 60 kılo oldum.sızlerın hamılelıklerı nasıl geçıyo benımkı çok ıyı gecıyo suan maşallah nazar değmesın karnım her ay bıraz daha buyuyo daha hareketlerı hıssedemıyorum ama ılk hamılelıkte hıssedılmezmış 1,2 hafta sonra hıssederım ınsallah çok guzel bır duygu allah yaşamak isteyen herkese tattırsın bu duyguyu amın:Saruboceq:

ben ilk bebeğime 47 kiloyla hamile kalmıştım iştahım acayip açıktı ve doğuma 72kiloyla girdim. doğumdan 6 ay sonra eski kiloma geri dönmüştüm.

:CüvCüv:bende 20+5 günlük hamileyim 40 kilo ile hamile kaldım şimdi 49 kiloyum bende çok memnunum halimden ömrümde hiç bu kiloları görmemiştim ne güzell inşallah bebeğimde kilo alıyodur dahada almak istiyorum hedefim 60 kilo olmak inşaallah olurum o gün yemek yiyemediysem ço huzursuz oluyorumcokacimcoook

ayrıca hareketlerini 19 haftadan buyana hissediyorum bu hafta dahada arttı sağ tarafımda daha çok çok güzel bi duygu bu allah olmayanlarada nasip etsin inşaaaallah

canım bende 20+2 gunluk hamıleyım...ılk 3 ay baya ıstahsızdım bulantı kusma derken...sukur kalmadı...
67 ıle hamıle kaldım suan 71 ım.ben hıssedıorum mınık kelebegımın hareketlerını manyak gusel bır duygu superrr yanii...Rabbım herkese nasıp etsın...sewgıler

canım bende 20+2 gunluk hamıleyım...ılk 3 ay baya ıstahsızdım bulantı kusma derken...sukur kalmadı...
67 ıle hamıle kaldım suan 71 ım.ben hıssedıorum mınık kelebegımın hareketlerını manyak gusel bır duygu superrr yanii...Rabbım herkese nasıp etsın...sewgıler

MERHABA CANIM BEN DE 20+3 GÜNLÜK HAMİLEYİM.61 KİLOYLA BAŞLAMIŞTIM ŞİMDİ 66 FALAN OLDUM.İŞTAHIM HALA TAM OLARAK AÇILMADI. AMA ONUN VARLIĞINI HİSSETMEK HARİKA Bİ DUYGU. ELİMİ KOYUNCA TEKME ATIYOR ARTIK. SEN DE HİSSEDİYOR MUSUN.:CüvCüv:

MERHABA CANIM BEN DE 20+3 GÜNLÜK HAMİLEYİM.61 KİLOYLA BAŞLAMIŞTIM ŞİMDİ 66 FALAN OLDUM.İŞTAHIM HALA TAM OLARAK AÇILMADI. AMA ONUN VARLIĞINI HİSSETMEK HARİKA Bİ DUYGU. ELİMİ KOYUNCA TEKME ATIYOR ARTIK. SEN DE HİSSEDİYOR MUSUN.:CüvCüv:

sende mayıs annesısın ozamanhihoyyyt
efet hıssedıorum tosunumu...super bişi dimi?yalnız daha dısardan hısettırmıo kendını melegım...babamız sabırsızlanıo,ne zaman elını koysa hıc kıpramıo ben içerden hıssedıorum oglusumu:sm_cool:

benim minnoşum 19+4 günlük 2gündür bebeğim birden hareketlendi sanki çok fazla hissediyorum onu

bu arada ben ilk 3ay kusmalardan hastanelik oldum serum felan yedim,
55 kilo ile hamile kaldım 49kiloya düştüm bi ara ama 2aydır düzeldim 1aydırda iştahım yerinde ve şuan 58 kiloyum
aslında ben 55den 49a,49dan 58e çıktım Allah sonumuzu hayır etsin :))

bende 20+4 haftalık hamileyim 58 kiloyken hamile kaldım şimdi 64 kiloyum hamileyken bişeyler yemk çok güzel=)

benım meleğım 26 haftalık oldu.ılk kıpırtılarını 4,5 aylıkken hıssettım sımdı daha cok hıssedıyorum.gercekten cok guzel bır duygu babası bıle hıssedıyo:)) heycanla kucağıma alacağım gunu beklıyorum.benım ıstah cook acık masallah 50 kıloyla basladım suan 64 kıloyum ınsallah doğumdan sonra verebılırım.allah herkesı hayırlısıyla kurtarsın.bebıslerınızı sağlıklı sıhatlı kucağınıza almayı nasıp etsın.

benim bebişimde 27 haftalık oldu çok hareketli bi oğluşum var bende 40la başladım şimdi 53 kiloyum istesemde yemiycem diyemiyorum çünkü açlıktan karnım acıyor zaten birazda kendime kilo almak istiyorum çok zayıftım

rapunzel bende senin gibi 20 haftalıkken gittim dr şimdi 22 haftalığım 55 dim 65 oldum ve dr um şok oldu görenlerde nerene aldın o kiloları diyolar dr umda az ye diyo bu gidişle 80 olurum herhalde bebeğim sağlıklı olsunda ben kilo almışım çokmu bide ben yememe dikkat ediyorum herşeyden yiyorum bebeğim sağlıklı olsun vitamin eksikliği olmasın diye o yüzden kilolarıma takmıyorum

Minikim'de 20 haftalık... 63 kiloydum şimdi 70 i vurdum... yakınlarım çok almışsın dedi ama kollarım ve bacaklarım hala ince... sadece kocaman bi göbüş var... :))

merhaba ben 19 haftalık hamileyim.72 kilo ile hamile kaldım.2 ayda 3 kilo verdim.şimdi 71 kiloyum.çok kusma falan yaşamadım ama daha başladığım kiloya gelmedim.bebek kontrollerde normal gidiyo.sizce 5 ay oluyo nerdeyse bu kadar az kilo almam anormal olamaz di mi?

canım bende 18 haftalık hamileyim fakat hiç kilo almadım hatta kilo vermişsin demişti enson kontrolde doktor 42,5 çıkmıştım:KK43:(( şimdi evdeki tartıda 43,5 çıkmaya başladım bebeklerimiz beslensinde insallah bizde alırız buzamana kadar kusmaktan pek yiyemedim yeni yeni kendime geliyorum. doktor zayıflamışsın diyince ilaçlar verdi, demir ilacı, elevit ve kalsiyum.

21 . haftadayım 45 kilo ile başladım. şimdi 52 kiloyum. her şeyden önce onların sağlıklı olması önemli. cinsiyetlerinide yazalım arkadaşlar......
benim illk bebeğim ve kızzz olacak inş.

s.a arkadaşlar benimde dün 19 haftam bitti 20ye girdik hayırlısıyla..bende 59 ile hamile kaldım şuan 68 kiloyum.korkuyodum çok kilo aldım diye ama sizlerin yazdıklarını görünce yüzüm güldü:))yalnız değilim yaşasın..bu arada aldığım kilolar hep kendime bebeğim 250gr mış:KK43:(gerçi dr normal dedi haftana göre..bebeğimi seviyorumm..cinsiyeti kız

X