bebeğim 4.5 aylik ve ben hamileyim

moana34

Guru
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2010
1.069
115
17 kasim da kizimi 36 haftalikken kucagima aldim ve kizim dort bucuk aylikken tekrar hamile kaldim . Kizimami uzuleyim. Karnimdaki bebegimemi yoksa kendimemi napacagimi sasirdim. İnşallah sağlıklı dogar besinsiz kalmaz boyle bisey yasayan ya da duyan saglikli bebekleri olanlar varmi:KK31:

Canım Allah her iki bebeğine de sağlık ve uzun ömürler nasip etsin. Etrafımda bu şekilde hamile kalıp doğum yapan insanlar var, Çocukları da gayet sağlıklı, tek kötü yanı bebeğinin çok küçük olması ve henüz emziriyor olman. Benim kızımda 10 Kasımda doğdu 1 hafta sonra 5.ayımızı dolduruyoruz. Şu an senin yaşadığın tedirginliği çok iyi anlıyorum. Allah bir kolaylığını verir inşallah.

Son düzenleme:
17 kasim da kizimi 36 haftalikken kucagima aldim ve kizim dort bucuk aylikken tekrar hamile kaldim . Kizimami uzuleyim. Karnimdaki bebegimemi yoksa kendimemi napacagimi sasirdim. İnşallah sağlıklı dogar besinsiz kalmaz boyle bisey yasayan ya da duyan saglikli bebekleri olanlar varmi:KK31:

merhaba öncelikle allah iki bebeğinize de sağlıklı uzun ömür versin bende 19 kasımda kızımı kucağıma aldım ve bende hamileyim galiba çok korkuyorum sezeryanla doğum yaptım bi sıkıntı olurmu diye :18: siz doktorla falan görüştünüz mü?

kızlar benımde 5.5 aylık bebegım var bende korkuyorum esım korunuyodu bı tehlıke yasamadık ama dogum yaptıgımdan berı hep adetlerım duzensız en son 28 ocakta adet oldum ozamn dan berı tık yok gecen hafta akıntıyla kahverengı lekeler geldı 5 gun faln yok arkası test yapmayada korkuuyorum afedersınız ama sızler korunmuyormuydunuz

kızlar benımde 5.5 aylık bebegım var bende korkuyorum esım korunuyodu bı tehlıke yasamadık ama dogum yaptıgımdan berı hep adetlerım duzensız en son 28 ocakta adet oldum ozamn dan berı tık yok gecen hafta akıntıyla kahverengı lekeler geldı 5 gun faln yok arkası test yapmayada korkuuyorum afedersınız ama sızler korunmuyormuydunuz

eşim korunuyordu benim ama bi tehlike geçirdik farketmedik ama çok şükür hamile değilmişiimmmm :KK76::KK76::KK76:

eşim korunuyordu benim ama bi tehlike geçirdik farketmedik ama çok şükür hamile değilmişiimmmm :KK76::KK76::KK76:

bız bı tehlıke faln gecırmedık ılk bebegım tedavıyle olmuştu bı problemımız yoktu dogum yapalı 8 ay bıtcek hep duzensız yaklasık 3 ay olacak adet görmeyelı korkuyorumda test yapmaya napcagım bılmıyorum emzırdıgım ıçın olabılırmı dıyorum bu arada erken dogum yaptım bebegım duzelılmış 5.5 aylık sızın adınıza sevındım ınş. bende degılımdır

ah canım ya zor olucaktır ama ıkız olduklarını dusun:)) böyle hamıle kalan cok kişi var...alalh sağlıkla kucağına almayı nasip ets.in

kızlar hamıle degılım ama adetım gelmıyo kac aydır test yaptım negatıf cıktı zaten hamıle olmadıgımı bılıyodum her ıhtımale karsı test yapmıştım emzırıyorum ondan olabılır mı benım durumumda olan varmı:44:

Benim kardeşimle aramızdaki yaş farkı 11 ay ben iki aylıkken annem kardeşime hamile kalmış

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X