Doğuma Hazırlık bebegim cinsiyetini göstermiyor

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

necla_r

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
101
0
38
arkadaşlar 3 bçuk aylık hamişim 2 haftadır gidiyorum bi türlü göstermedi kendini bacagını karnına dogru çekmiş nedense bizi sabırsızlandırıyor
ben kendini sklayan bebeklerin kız olduklarını duydum ama dogruluk payı nedir bilemiyorum inşlh öyledir çok istiyorum bilgileriniz neler paylaşırsanız sevinirim
en iyisini allh bilir ama umut işte:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Öncelikle Allah sağlıklı bi evlat nasip etsin vede Ailesine vatanına milletine hayırlı olsun . .Arkadaşım bende 23. haftada ancak ögrenebildim arkası dönüktü artık dedik heralde kız . .Ama erkekmiş bu pek belli olmuyor anlıycan rabbim saglıkla bagıslasın inşallah . .

hayırlısı olsun cnm ama kendini göstermiyor kız galiba demek yanlış bence :) tekrar sağlıklı hayırlı olsun

göstermiyosa kızdır anlayışına bende sinir oluyorum,bu tamamen bebeğin duruşuyla ilgili bişey,yani bebek o sırada bi kamera tarafından incelendiğini mi anlıyoda göstermiyo,çok tuhaf gerçekten yaa!! ikiz bebek bekliyorum,kızımı 13.haftada öğrendik,oğlumu göremedi doktor ve söylemedi,oğlumu da 16.haftada ayrıntılıda öğrendik,yani kızım 3 hafta önce görüldü,demekki kız göstermez,ya da geç gösteriri diye bişey yok,ayrıca hamileliğin hayırlı olsun arkadaşım ama henüz erken cinsiyet için,bende 13.haftada öğrendim birini ama kesinlikle cinsiyet öğrenmek gibi bi amacımız yoktu,tamamen rutin kontrol esnasında doktorun görüp birden söylemesi ile öğrendik,bu yüzden biraz daha sabret,16-17.haftalarında kesin öğrenirsin canım.

ben 4 aylıkken öğrendim. 2 kez dr göremedi. bacaklarını birtürlü açmadı..3. denemede gördü dr.um. kızım oldu. göstermemesi ve kız olması tesadüf olabilir tabi. darısı tüm isteyenlerin başına

benımde 14.hafta sabah kontrole gıttım ogrenemedım. 2 hafta sonra yıne gıdıcem ınsallah o zamana goruruz :)

X