Bebeğim çok istahsiz

tyfaa

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2014
15
0
Kızım 3 buçuk aylık okadar istahsiz ki bir ay kadar emdi. Mama yi da hiç sevmiyor uykuda besliyorum bir çok mama denedim ama hiç birini icmedi 3 cc yi bile bir saat zor içiriyorum. Psikolojim bozuldu artık gece gündüz nasıl beslerim diye düşünmekten . Lütfen yardım benim gibi olan varmı iştahını nasıl acabilirim

3.5 aylık bebekte kansızlık olurmu bılmıorum ama kansızlık ıstahsızlık yapar .demır ılacı sanırım 4 ayda baslanıyo zaten kansız olsun olmasın
.o zaman bıraz ıstahı acılır

Biliyorum yorumuma tepki verirler..ama bacim istersen yarim yagli sütü sulandirip ılık olarak ver belki içer...onlarinda kendi damak tatlari var üzülme düzelir insallah..devit kullaniyosan bi kac gün kes belki ondandir

Idrar yolu enfeksyonu kansızlık D vitamini eksikliği iştahsızlık yapar doktora hötürdünüzmü? Götürmediyseniz mutlaka götürün bir sorun olmadığına emin olduktan sonra Dr birşeyler tavsiye edecektir mutlaka

Götürdüm bir sürü tahliller yapıldı normal hepsi. Demir eksikliği tahliller de çıkar mı ? Ek gıdaya geçtim mecburluk tan tuzlu şeyleri biraz yiyor ama içim rahat değil daha çok erken her ağızdan bi laf çıkıyor biri ver diyor diğeri verme. Vermesem ne yiyecek mama yi verdiğim anda kendisini arkaya atıp ağlamaya başlıyor. Alışır aç kalınca içer dedim açlıktan iki aylıkken sarılık yükseldi yine icmedi.

Daha çok küçük surup veremem dedi doktor . Vereniniz oldumu aranızda hiç . Dengem bozuldu resmen kucağıma alıp sevmez oldum aç diye düşünmekten

Daha çok küçük surup veremem dedi doktor . Vereniniz oldumu aranızda hiç . Dengem bozuldu resmen kucağıma alıp sevmez oldum aç diye düşünmekten

canım panik olma benim iki çocuğum var ikisindede aynı dönemlerde bu sorunları yaşadım3-4 aylıken ne beni emiyıorlardı ne biberon alıyorlardı uykuda emziriyordum yada biberon veriyordum ama onuda içerene kadar saatler geçiyordu kafayı yemek noktasına gelmiştim şimdi glüyorum halime bu bir süreç ve geçiyor merak etme bakıyorum bu sorunu bu aylarda yaşayan çok ta anne var yalnız değilsin fakat madem çocuğun tüm testleri normal çok şükür zorlama emmektende soğumasın yada mamadan çünkü azıcık kaş çatımını bile anlıyorlar şurup falanda verme daha küçücük aklın sürekli aç olduğuna takılıp kalıyor anlıyorum ama kafanı dağıtmaya çalış havalar güzelleşti bebişini dışarı çıkar yürüyüş yapın açık hava yaramazı acıktırır gçecek bunlar sakın üzme kendini şuan varya yavrunun en tatlı zamanları bunları kendine sorun ederek bir daha geri gelmeyecek bu güzel zamanlarınızı heba etme bak sağlıklı çok şükür

Doğdu doğal böyle iki kere çekip koyar di emzirirken . Haklısın galiba ben çok takıntı ettim iki tane oğlum var çok iştahliydi bebekten ikiside . Bu üçüncü olmasına rağmen acemi ilk çocuk gibi sanki başa döndüm. Iki aylık bi bebeğin yanına gittim benimkini geçmiş iki gün hasta oldum. Oysa en kızdigim şey çocuk kıyaslayanlar di. Suyu versem 100 cc içecek ama hiç nefes almadan içiyor

Her çocuk farklı. Başkalarının çocuğu ile kıyas yapıp yıpranmayın boşuna.
Ben de hiç yemek yemeyen, çok az anne sütü almış bir çocukmuşum.
Hem sürekli ağlayan, hem de zayıf bir çocuk.
Benim de test sonuçlarım normalmiş tüm bunlara rağmen.
Sağlıklıysa sıkıntı yok. Zorlamaya da gerek yok.
Şimdi de çok şükür gayet sağlıklı bir yetişkinim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Kızım 3 buçuk aylık okadar istahsiz ki bir ay kadar emdi. Mama yi da hiç sevmiyor uykuda besliyorum bir çok mama denedim ama hiç birini icmedi 3 cc yi bile bir saat zor içiriyorum. Psikolojim bozuldu artık gece gündüz nasıl beslerim diye düşünmekten . Lütfen yardım benim gibi olan varmı iştahını nasıl acabilirim

Diş çıkarıyor olabilir mi bazı bebişler erken diş çıkarıyor,benim kardeşim de ilk dişini 4 aylıkken çıkarmış,ben 5-6 aylık zannediyordum ama annem 4 aylıkken çıkardı dedi,ben de geç çıkarmışım dişlerimi,bebekler diş çıkarırkende huzursuz olabiliyorlar.

Öyle ama olmuyor işte . Bende böyle şeyleri takıntı yapana kızardım başa gelince öyle oluyormurmus. Açlıktan ağlaya ağlaya mosmor kalıyor kaşıkla veriyorum yutmuyor .

X