Bebeğim çok istahsiz

tyfaa

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2014
15
0
Slm 3 buçuk aylık kızım var çok istahsiz benim gibi olan varmı lütfen yardım artık Psikolojim bozuldu gece gündüz nasıl doyururum diye düşünmekten. Bir ay emdi beni sonra bıraktı bir çok mama denedim hiç birini icmedi uykuda besliyorum . Onu da bir saat 30cc yi zor içiyor

Slm 3 buçuk aylık kızım var çok istahsiz benim gibi olan varmı lütfen yardım artık Psikolojim bozuldu gece gündüz nasıl doyururum diye düşünmekten. Bir ay emdi beni sonra bıraktı bir çok mama denedim hiç birini icmedi uykuda besliyorum . Onu da bir saat 30cc yi zor içiyor

bebeklerde oluyor arada..bi yakınımın bebeği 6 aylık oldu hala 60 cc mama iciyor.ek gıdaya başlıcklar.benimkide eskiden 150 cc içiyordu şimdi bazen 100 bazen 75 :KK43: 5 aulık bide benmki.ek gıdaya başlıcm valla..bende zorla içiriyorm.ben 2 saatte 1 azına veriodm mamayı.şimdi ağlamasını bekliorm.100 içio 125 çok acıkıncada.zorlarsam 50 anca iio.o yüzden zorlama acıkınca kıyameti koparır.ama için rahat etmesi için doktorada bi danış istersen

Danıştim sınırın altında değil kilosu ama kilosu sorun etmiyorum zaten biraz iştahı olsa bütün tahliller yapıldı bişey çıkmadı .zorla yedir mesemhiç istemiyor mama yi ağlayarak yedir yorum hep . Çok denedim acikinca içer diye iki aylıkken sarılık tekrar yükseldi açlıktan. 5.4 gram di on gün önce dün götürdüm hiç kilo almamış. Ek gıdaya geçtim mecburluk tan tuzlu şeyleri bir yiyor ama içim hiç rahat değil erken olduğu için. Daha çok küçük iştah şurubu veremem dedi doktor da. Ne yapacağımı bilemez oldum internetten sabahlara kadar araştırıyorum bazen ne yapabilirim diye

Danıştim sınırın altında değil kilosu ama kilosu sorun etmiyorum zaten biraz iştahı olsa bütün tahliller yapıldı bişey çıkmadı .zorla yedir mesemhiç istemiyor mama yi ağlayarak yedir yorum hep . Çok denedim acikinca içer diye iki aylıkken sarılık tekrar yükseldi açlıktan. 5.4 gram di on gün önce dün götürdüm hiç kilo almamış. Ek gıdaya geçtim mecburluk tan tuzlu şeyleri bir yiyor ama içim hiç rahat değil erken olduğu için. Daha çok küçük iştah şurubu veremem dedi doktor da. Ne yapacağımı bilemez oldum internetten sabahlara kadar araştırıyorum bazen ne yapabilirim diye

Cnm herkesin bebegi bu ara boyleymis benim ki de dort aylik aynen oyle mama istemiyo emmiyoda elma suyu veriyorm ogle vakti yarin yogurtta vercem ogleden sonra belki gece icin kasik mamasi da alirm boyle devam ederse zorluyorm mama icin kusuyo ne yapabilirz hic bi fikrm yok galiba bebe biskuvisi yedirecem ben onla buyumusum annem suya katip yedirirmis bana boyle kalirsa ondan vercem insallah yer boyle ac kalmasindan iyidir

X