Çocuk Hastalıkları Bebegim hasta

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Benim oğlum maalesef her şeyi içmiyor, ben de boğazını yumuşatsın diye eşma kaynatıp suyunu içiriyorum, içine pekmez veya bak koyuyorum.
Burnunu temizleyip bolca dinlenmesine izin verin.

Bebeklerin grip olmaları sanıldığı kadar kötü birşey değil ki. Her hasta olduklarında bağışıklık sistemleri gelişir.Virüslere karşı kuvvetli olurlar.
Uzun süren ishal,düşmeyen ateş ve sürekli bir öksürük durumu yoksa panik olmayın.
Bol bol sıvı verin.geçmiş olsun.

bende bebeğim hasta diyince konuyu içim sızlayarak açtım
geçmiş olsun korkunç bişey değilmiş şükür ki
biran önce çocuk doktoruna götürün

Allah billah aşkına şu sağlık sorunları için ne yapayım ne iyi gelir gibilerinden buraya danışmayın ne olurrr :KK43:(
Üstelik bebek :KK43:
Doktor değil mi tek çare :KK43:
Bekleyemiyorsan acil ne güne duruyor güzel kardeşim

Doktor olsam' ben boyle hastalara direkt antibiyotigi dayarim' derdim. Di mi? Her hastaliga kosa kosa gidilmez doktora. Gidenin cocuguna acirim. Belli belirtiler yoksa burnu tikanmis balgam var diye kosulmaz.

zaten ironi yapmıştım:) işte doktor olmadığınıza göre insanları yanlış yönlendirmeyin. öyle her doktor antibiyotik dayamaz. ilaç vermez. sonuçta minicik bebek için doktora gidene acırım demek insanları yanlış yönlendirmektir. vebal almaktır. komik olmaktır.

zaten ironi yapmıştım:) işte doktor olmadığınıza göre insanları yanlış yönlendirmeyin. öyle her doktor antibiyotik dayamaz. ilaç vermez. sonuçta minicik bebek için doktora gidene acırım demek insanları yanlış yönlendirmektir. vebal almaktır. komik olmaktır.
He he tamam.ironiyi bilen tek insan.

Balgamli öksürük mikrobun cigerden atılması demektir. Gribin sonuna doğru oluşan koyulaşmış sividir. İltihap değildir.
Her grip cigere inmez ama soğuk algınlığı şurupları ve alerji surplari mikrobu cigere indirir. Kısaca bir bebek sadece burnu akıyor ve öksürüyor diye doktor doktor gezdirilmez. Daha ağır hastalıkta çocuk da ağırdır zaten ve başka başka belirtiler vardir .. Çoğu ülkede böyle ufak griplerde doktora gitseniz sizi kovmaktan beter ederler. Ama burada grip demek büyük hastalık demek. Tabi basit griplerden bahsediyorum..

Kizlar 14 aylik oglum gtip olmus,bogazinda da balgamli oksuruk var ama oyle abartilack kadar degil.surekli de hapsitiyor.ne vereyim,neviyi gelir..yardim edin
Canim seni korkutmak istemem ama kesinlikle doktora götür benim kizimda ayni oldu hatta konu bile açtim Krup hastaliği var şuan salgin bizimkide grip gibi başladi Krup'a çevirdi şuan iğne yiyoruz 2 gün serum ve hava verildi hastanede sali tekrar kontrol var ihmal etme derim benim kizimda 13 aylik.

X