Bebeğim kakasini yapmıyor

Bebeğim kakasini yapamiyor

Toplam Oy: 0 0,0%
  • Yorum

Toplam Oy: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0

Eslemeren

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2017
2
1
32
Merhaba iyi akşamlar iki aylık bebeğim kakasini yapmıyor annem bugün sabun attı ama hala yapmadi bu sorun olurmu acaba endişeleniyorum

LovePink_

Hoşgeldin Kızım :)
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2015
4.558
3.685

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1489 gün geçti.

Narcoleptic insomniac

Gözümün biri söndü kör oldum..
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2016
3.948
3.646
Kızımın doktoru sakın fitil ya da sabun kullanma demişti. Ya bir çay kaşığı zeytinyağı ver ya da kulak çubuğunu zeytinyağına batır popo deliğinde saat yönünde 2 kere çevir kaslarını uyar demişti. İkisini de denedim işe yarıyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1659 gün geçti.

nadirensevda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2011
1.037
789
Sabun mu yaptınız yapmayın Allah aşkına böyle şeyler. Gaz çıkışı normal mi bir de cisini yapıyor mu? Eger aglamadi yoksa gaz cis sorunu yoksa 3 ila 10 güne kadar kaka yapmaması normaldir ve bebeğin kabız olduğu anlamına gelmez. Doktorumuzun sözleridir bunlar . Yine de doktorunuza danışın mutlaka. Ve bir daha sabun falan yapmayın

Alabalik32

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2016
6.632
4.336
Kızımın doktoru sakın fitil ya da sabun kullanma demişti. Ya bir çay kaşığı zeytinyağı ver ya da kulak çubuğunu zeytinyağına batır popo deliğinde saat yönünde 2 kere çevir kaslarını uyar demişti. İkisini de denedim işe yarıyor.
Gercektende bu soylediginiz ise yariyor. Tedavi edilmezse erken farkedilmezse kolite ceviriyor bagirsaklar iltihaplaniyor. Popoda catlak olusup kanama bile yapiyor.

rmzy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2014
57
61
Bebegim 3aylikken baslamisti bu sikinti 2ay kadar surdu.10gun bile yapmadigi oldu.arkadas dogru soylemis ikinma problemi yoksa gaz cikariyorsa endiselenmeye gerek yok.ama etraftan cok ses cikar bilirim yazik cocuga fitil yapalim biz eskiden sabun koyardik falan filan...yazik gunah masumlara.sabirla bekle bebis rahatsa endiselenme illaki yapacaktir kakasini ama 10gunu de asarsa doktoru ihmal etme.zeytinyagi icirmistim ben az az.bir de kayisi filan yemistim faydasi olursa diye Allah yardimcin olsun

balkupuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2015
1.561
1.417
Bizimde sorunumuz vardı probiyotik damla kullanıyoruz çok işe yaradı fitilsiz kendi yapıyor

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1668 gün geçti.

LazKiziEsma

Guru
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
1.001
1.245
35

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-09-2021

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 101 gün kaldı.

Önümüzdeki dört gün içinde bebeğinizin görsel ve işitsel sistemleri için beyin dalga aktiviteleri başlayacaktır. Bebeğinizin doğumundan sonra, girdileri beyni tarafından yorumlamasına yardımcı olacak duyu sistemi bağlantılarıda bu evrede gelişiyor. Beyin dalgalarının varlığı her ne kadar bebeğinizin gözünün bir ışık kaynağı ile karşılaştığını veya bebeğinizin kulağının bir ses yakaladığını göstersede bunları anlaması mümkün değildir. Bebeğinizin akciğerlerinde hava kesecikleri gelişimine devam ediyor. Sürfaktan üretemi devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın