Bebeğim mama yemiyor

kelebekmkelebek

Evli , Mutlu , ikiz annesi ❤️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
5.741
4.590
Evet bugün gittik çok şükür biraz daha iyiymiş toparlanmış ek gıdaya tam olarak geçebilir misim artık sevdiği şeyleri bulmak için uğraşıp durcam ama bende öncekine göre daha iyiyim durumu kabullendim çünkü benim bebeğim böyle yapacak bişey Yok bir şekilde büyüyecek 🙄
Evet bende böyle dedim kendi kendime artık doktorumla da konuştuk yenilerde götürdüm dedi ki açlıktan hiç bir çocuk ölmez korkma o acıkınca yesin zorladıkça yeme problemi oluşuyor son bir haftadır koyuyorum veriyorum yemiyor mu topluyorum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 420 gün geçti.

Alinci60

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2021
44
12
32
Evet bende böyle dedim kendi kendime artık doktorumla da konuştuk yenilerde götürdüm dedi ki açlıktan hiç bir çocuk ölmez korkma o acıkınca yesin zorladıkça yeme problemi oluşuyor son bir haftadır koyuyorum veriyorum yemiyor mu topluyorum
Bende kendimi öyle teselli ediyorum tam 40 dk suruyor kaşık mamasını yedirmemm en azından ayına göre iyi çıktı bu sefer ama biraz daha büyüyünce nasıl yediririm bilmiyorum artık Allah yardımcımız olsun ne diyimm

kelebekmkelebek

Evli , Mutlu , ikiz annesi ❤️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
5.741
4.590
Bende kendimi öyle teselli ediyorum tam 40 dk suruyor kaşık mamasını yedirmemm en azından ayına göre iyi çıktı bu sefer ama biraz daha büyüyünce nasıl yediririm bilmiyorum artık Allah yardımcımız olsun ne diyimm
İştahsızlık çok zor ama büyüyünce de oyunla ağZına emzik verir gibi kaşık sokmuşluğum çok :) Tv açmam asla diyordum kapanmıyor neredeyse

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 420 gün geçti.