Bebegim ölümle savaşıyor

Herkese merhaba,daha önce de benzer bir konu açmıştım ama fazla kişiyle ulaşamadım sevgili K.K ailesi.Ben yaklaşık 3.5 ay önce doğum yaptım.Dogum bile diyemiyorum aslında acil sc ile bebegim dünyaya geldi.Ama malesef doğumdan önce plesantam kopmuştu.Kanama ve kusma ile gittiğim hastaneden elim boş çıktım.Bebegim ileri düzeyde oksijensiz kalmıştı ve ölü doğmuştu.Mudahale ile hayata döndürüldü ama 1 ay komada kaldı.Koma halinden biraz çıktı ama durumu hala çok kötü.Komadan bir önceki evrede.Sadece gözlerini açıyor ama kırpmıyor.Hipoksik iskemik enselofapati.3.evre.Beyni ve vücudu felç malesef..Yasayabilirse ağır şekilde sekelli olacak.Su anda hiç kıpırdamıyor emme yutma yok dış dünya ile hicbir bağı yok.Refleksleri yok.Surekli nöbet geçiriyor.Şok evresini atlattım ama kabullenmek hala öyle zor ki...3.5 yasinda bir oglum daha var..O gece cok kotu seyler yaşadığımız icin onu da oyun teraspistine goturuyorum.Kendim de gidiyorum ama psikologum bile ne diyecegini bilemiyor...Her hafta Can im bebegim ayri sorunlarla mucadele ediyor.Hayata tutunmaya calisiyor.Benimle ayni durumu yaşayanlar oldu mu?Desteğinize ihtiyacım var..Gerçekten bir annenin yaşayabileceği en kötü durumlardan biri bu
Canim çok
Herkese merhaba,daha önce de benzer bir konu açmıştım ama fazla kişiyle ulaşamadım sevgili K.K ailesi.Ben yaklaşık 3.5 ay önce doğum yaptım.Dogum bile diyemiyorum aslında acil sc ile bebegim dünyaya geldi.Ama malesef doğumdan önce plesantam kopmuştu.Kanama ve kusma ile gittiğim hastaneden elim boş çıktım.Bebegim ileri düzeyde oksijensiz kalmıştı ve ölü doğmuştu.Mudahale ile hayata döndürüldü ama 1 ay komada kaldı.Koma halinden biraz çıktı ama durumu hala çok kötü.Komadan bir önceki evrede.Sadece gözlerini açıyor ama kırpmıyor.Hipoksik iskemik enselofapati.3.evre.Beyni ve vücudu felç malesef..Yasayabilirse ağır şekilde sekelli olacak.Su anda hiç kıpırdamıyor emme yutma yok dış dünya ile hicbir bağı yok.Refleksleri yok.Surekli nöbet geçiriyor.Şok evresini atlattım ama kabullenmek hala öyle zor ki...3.5 yasinda bir oglum daha var..O gece cok kotu seyler yaşadığımız icin onu da oyun teraspistine goturuyorum.Kendim de gidiyorum ama psikologum bile ne diyecegini bilemiyor...Her hafta Can im bebegim ayri sorunlarla mucadele ediyor.Hayata tutunmaya calisiyor.Benimle ayni durumu yaşayanlar oldu mu?Desteğinize ihtiyacım var..Gerçekten bir annenin yaşayabileceği en kötü durumlardan biri bu
Çok geçmis olsun bebeginiz nasil oldu dûzelmistir umarım çok ûzûldûm evlat bu kalbimiz bedenimiz onlar için

Canim çok

Çok geçmis olsun bebeginiz nasil oldu dûzelmistir umarım çok ûzûldûm evlat bu kalbimiz bedenimiz onlar için
Merhaba ben konunun sahibiyim yeni hesap açtım.Oğlum düzelmedi...Yaklaşık 15 aylık oldu...Yoğun bakımda makinalara bağlı olarak yaşıyor...Zaten hiçbir gelişme olmayacağını söylemişlerdi..Çok teşekkür ederim.

Allah butun hastalara Şafi ismiyle şifa versin onumuzdeki hayirli bereketli aylar vesilesi ile Peygamber Efendimizin yüzü suyu hürmetine ins. bebekler,cocuklar annesiz babasiz kalmasin,anneler babalar evlatsiz kalmasin ,evlat isteyene de eli ayagi duzgun hayirli saglikli kolay dogumlarla evlat sahibi etsin ,gorulen görulmeyen butun şerlerden ,afetlerden,felaketlerden korusun Rabbim bizleri,hakkimizda hayirlisini versin ,ölmuslerimizi de Peygamber efendimize komsu etsin mekanları cennet olsun Amin...
bi dua etmek istedim icimden geldi.

Merhaba bebeginiz nasil oldu benim bebeğimle malesef ayni durumda sizinle konuşmak isterim
Merhaba
Merhaba siz yazalı çok olmuş..Ben konunun sahibiyim..Nickimi değiştiremediğim için yeni hesap açtım.Durumunuz nasıl ?
Merhaba, biz bebeğinizi kaybettik 6 ay dayanabildi kuzum 😪😪, sizin oglunuz nasılsın ins toparlanma başlamıştır 🤲🤲🤲🤲

Merhaba

Merhaba, biz bebeğinizi kaybettik 6 ay dayanabildi kuzum 😪😪, sizin oglunuz nasılsın ins toparlanma başlamıştır 🤲🤲🤲🤲
Merhaba ,cok üzüldüm basiniz sagolsun sabırlar diliyorum.Benim bebeğim 15 aylık oldu yoğun bakımda yatmaya devam ediyor...Gelisme olmadı beklemiyorduk zaten...Hepimizin acı çekme şekli farklı

Merhaba

ah cnm benim basınız sagolsun ,cennet kuşu o annesi ,seni cennette bekliyor sefaatçi olacak sana kuzusun ,mis kokulu ,Allah im sabır versin cnm

Merhaba, benim kızımda anne karnında plasentadan ayrılma oldu, 31+3’de asfiktik olarak doğdu. Şu anda hipoksik iskemik ensafalopati hastası, ventilasyon cihazı ile nefes alabiliyor. Bitkisel hayatta. Palyatif bakım için eve çıkaracaklar. Sizin yazdıklarınızı hep okudum. Yaranızı tekrar deşmek gibi olmaz ise, oğlunuzun son durumu nedir? Sizde eve çıkarmış mıydınız palyatif olarak?

X