Bebeğim Sayesinde Tanıştım Kadınlar Klubü İle, Bebeğimsiz DevamEdiyorum...

ozlmalpr84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2012
642
4
Evde yaptığım gebelik testinin 2.çizgisi silik çıkınca nette aramaya koyuldm, karşıma Kadınlar Klübü çıktı.Söylenenlere göre ben hamileydim.KK ya güvenerek soluğu Klinikte aldım.birkaç saat sonra kan testimde 3-4 haftalık gebe olduğum yazıyordu.okuyup algılayamadım.bende hemşire olmama rağmen hemşire hanım tercüme etti tekrardan Dr.anlattı ha-mi-le-si-niz..............................................mutluluk......................yemekler,kutlamalar...............teşekkür etti eşim "dünyanın en mutlu insanı yaptın beni" diye................
hemen eve döndüm Kadınlar Klubüne üye olup teşekkür etmeliydim,evet silik 2.çizgi hamileliktir demeliydim.beta hcg değerlerimi paylaşmalıydım fikir alışverişi yapmalıydım.nisan annesi olacaktım ben. üyeliğim aktive edlmedi beklemem gerekiyormuş,off:KK43:( yazamasamda "nisan 2013 anneleri" topiğini hergün okudum.evden seslendim "bendeeeee hamileyimmm bende çok heycanlıyım" yurtdışındaydım her sabah kontrol ediyordum aktivasyon msj.ımı........
ve kara bir Eylül,eylül hep hüzünü çağrıştırır bende...minik meleğimin kalbi atmıyormuş öğrendim,ama yok bırakmazdı o beni boşuna ağlayıp onu üzüyordum nasıl anneyim ben böyle diye çok kızdım kendime...ve kötü son, ben-bebeğim-kürtaj masası...evet çok küçüktü 8+1 haftalık ama benim canımdı,gitti, canımı yakarak aldılar...
sonraki 1 hafta hayat durdu sadece gözyaşları vardı.kürtajdan 1 hafta sonra kendimi toplayıp birşeyler yaptığmda ilk işim aktivasyon maili oldu.alışkanlık...onaylanmıştı üyeliğim, ama artık sesim çıkmıyordu.yinede baktım son kez "nisan anneleri 2013" topiğine...

Şunu öğrendim Anneliğin azı çoğu olmazmış.ve bu özlem hiç dinmezmiş.....

Rabbim sana en kısa zamanda hayırlısıyla yeniden anne olmayı nasıp etsin.herşeyin hayırlısı canım.

cnm bende aynı senin gibi ilk hamileliğimi öğrendiğimde üye oldum buraya ve hemen 2011 mart annelerine katıldım ama benimde bebeğimin kalbi durdu ve ayrılmak zorunda kaldık :KK43:( sonra ben yine burda benim gibi olan insanlarla konuşarak kendimi topladımçok güzel arkadaşlıklar edindim ve şimdi yeniden hamileyim Allahım nasip ederse ocakta oğlumu kucağıma alıcam Allahım sanada en kısa zamanda yeni sağlıklı sıhatli bi bebek nasip eder inşallahh...

cnm bende aynı senin gibi ilk hamileliğimi öğrendiğimde üye oldum buraya ve hemen 2011 mart annelerine katıldım ama benimde bebeğimin kalbi durdu ve ayrılmak zorunda kaldık :KK43:( sonra ben yine burda benim gibi olan insanlarla konuşarak kendimi topladımçok güzel arkadaşlıklar edindim ve şimdi yeniden hamileyim Allahım nasip ederse ocakta oğlumu kucağıma alıcam Allahım sanada en kısa zamanda yeni sağlıklı sıhatli bi bebek nasip eder inşallahh...

beni umutlandırdığınız için teşekkürler.bidaha göremeyeceğim güzel bir rüyaydı sanki.
sizin adınıza çok sevindim.inşallah hayırlısıyla gelir bebiş çok az kalmış:)

beni umutlandırdığınız için teşekkürler.bidaha göremeyeceğim güzel bir rüyaydı sanki.
sizin adınıza çok sevindim.inşallah hayırlısıyla gelir bebiş çok az kalmış:)

cnm umudun hep olmalı nedemek bi daha göremeyeceğim tabiki görüceksin ve inşallah bu sefer kucağına alıcaksın...
çok saol cnmm inşallah kucağıma almakta nasip olur ...

Evde yaptığım gebelik testinin 2.çizgisi silik çıkınca nette aramaya koyuldm, karşıma Kadınlar Klübü çıktı.Söylenenlere göre ben hamileydim.KK ya güvenerek soluğu Klinikte aldım.birkaç saat sonra kan testimde 3-4 haftalık gebe olduğum yazıyordu.okuyup algılayamadım.bende hemşire olmama rağmen hemşire hanım tercüme etti tekrardan Dr.anlattı ha-mi-le-si-niz..............................................mutluluk......................yemekler,kutlamalar...............teşekkür etti eşim "dünyanın en mutlu insanı yaptın beni" diye................
hemen eve döndüm Kadınlar Klubüne üye olup teşekkür etmeliydim,evet silik 2.çizgi hamileliktir demeliydim.beta hcg değerlerimi paylaşmalıydım fikir alışverişi yapmalıydım.nisan annesi olacaktım ben. üyeliğim aktive edlmedi beklemem gerekiyormuş,off:KK43:( yazamasamda "nisan 2013 anneleri" topiğini hergün okudum.evden seslendim "bendeeeee hamileyimmm bende çok heycanlıyım" yurtdışındaydım her sabah kontrol ediyordum aktivasyon msj.ımı........
ve kara bir Eylül,eylül hep hüzünü çağrıştırır bende...minik meleğimin kalbi atmıyormuş öğrendim,ama yok bırakmazdı o beni boşuna ağlayıp onu üzüyordum nasıl anneyim ben böyle diye çok kızdım kendime...ve kötü son, ben-bebeğim-kürtaj masası...evet çok küçüktü 8+1 haftalık ama benim canımdı,gitti, canımı yakarak aldılar...
sonraki 1 hafta hayat durdu sadece gözyaşları vardı.kürtajdan 1 hafta sonra kendimi toplayıp birşeyler yaptığmda ilk işim aktivasyon maili oldu.alışkanlık...onaylanmıştı üyeliğim, ama artık sesim çıkmıyordu.yinede baktım son kez "nisan anneleri 2013" topiğine...

Çok geçmiş olsun canım meleğin seni bekliyo inş cennette Rabbim yeniden evlat verir ama bu defa hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın inş.

inşallah E_M_A inşallah.ben düşük yaptığımda eşim iş nedeniyle yanımda yoktu.bu durumda beni çok etkiledi...ama çok şükür zaman herşeyn ilacı......

ne zaman bir kaıp haberi okusam içim en derinden en iç yerinden yaralanır.rabbim yenisini ama sağlıklısını en önemlisi hayurlısını versin arkadaşım allah büyüktür.dua ile...

ne zaman bir kaıp haberi okusam içim en derinden en iç yerinden yaralanır.rabbim yenisini ama sağlıklısını en önemlisi hayurlısını versin arkadaşım allah büyüktür.dua ile...[/QUO
umarım siz yaşamadınız böyle bir acı.ben yaşamadan önce meğer hiç bilmezmişim anlamazmışım.mesleğim gereği çok sık karşılaşırdım,hiç bilmezdim bukadar can yandığını...

canım ben de 6 aylık bebeğimi kalp durması nedeniyle kaybettim.acının en yakanını yaşadım ama Rabbim büyüktür hiç unutma "Rabbin sana darılmadı,Rabbin seni bırakmadı"

bu ayet her şeye bedeldir.güzel günler yakındır canım...

Son düzenleme:
canım ben de 6 aylık bebeğimi kalp durması nedeniyle kaybettim.acının en yakanını yaşadım ama Rabbim büyüktür hiç unutma "Rabbin sana darılmadı,Rabbin seni bırakmadı"

bu ayet her şeye bedeldir.güzel günler yakındır canım...

canım benim 6 aylık söyleyecek birşey bulamıyorum...ben bekarken bi komşumuz vardı 2 tane gebeliğide 9.ayın içnde sonlanmıştı.o zamanlar konuşur geçerdik,şimdi diyorum ki ne zor bir sınavı varmış.şuan 4 yaşlarında çok sevdiğim bir oğlu var.hayırlıysa eğer Rabbimiz bizede versin en yakın zamanda.

senin adına gerçekten çok üzüldüm inş en yakın zamanda bu duyguyu tekrar yaşarsın
ben de tıpkı senin gibi silik çizgi için araştırıken tesadüfen buldum siteyi ama ben o silik çizgiyi ilk gördüğümde ağlamıştım hemde çok ağladım daha 2 aylık evliydim ve bu benim için kötü bir sürpriz gibi geldi
ama şimdi o kadar çok pişmanımki bebeğime bişey olacak beni bırakacak diye çok korkuyorum onu bu dünyada herşeyden çok istiyorum
inş beni bırakmazsın bebeğim

bende bebeğimi 6+4 günlükken kaybettim. boş gebelik teşhisiyle kürtaj oldum. belki yoktu bile bebeğim içimde ama yine de ilk heyecan çok farklıymış. ileriki dönemlerde kayıbı hiç ama hiç düşünemiyorum Allah kimseye yaşatmasın. inşallah tüm kayıp yaşayanlar ve isteyenler hayırlısı ile bebeklerini kucaklarına alır...Çünkü du durumun başka tesellisi yok galiba..

bende bebeğimi 6+4 günlükken kaybettim. boş gebelik teşhisiyle kürtaj oldum. belki yoktu bile bebeğim içimde ama yine de ilk heyecan çok farklıymış. ileriki dönemlerde kayıbı hiç ama hiç düşünemiyorum Allah kimseye yaşatmasın. inşallah tüm kayıp yaşayanlar ve isteyenler hayırlısı ile bebeklerini kucaklarına alır...Çünkü du durumun başka tesellisi yok galiba..

uzun zamandır girmiyordum ilk heyecanla tanıştığım bu foruma. imzada bile bebeğimin hala izleri var..

CANIM SENİ YÜREKTEN DUYUYORUM VE ANLIYORUM ÇÜNKÜ TAM 5 KEZ BEBEĞİMİ KAYBETTİM VE ŞUAN ANNE DEĞİLİM :KK43:
HER GEBELİĞİM KÜRTAJLA SONUÇLANDI.
EN SON GEBELİĞİMDE DOKTORLAR KALBİ DURMUŞ DEMESİNE RAĞMEN 1.5 AY DAHA BEKLEDİM, BELKİ ALLAH YÜZÜME BAKAR BİR MUCİZE OLUR DİYE AMA OLMADI,
ZEHİRLENMEYE BAŞLADIM VE YİNE KÜRTAJ.
ALLAH İNANCIM OLMASINA RAĞMEN HAYATIMDA İLK DEFA İSYAN ETTİM, NEDEN BEN ANNE OLAMIYORUM, HİÇBİR SORUN YOK HERŞEY NORMAL DENİLİYOR SONU HÜSRAN.
ALLAH İSYEN HERKESE ÇOCUK SAHİBİ OLMAYI NASİP ETSİN.

X