Bebegim ve dusmelerr

Gizmo_2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
206
91
9bucuk aylik bebegim cok hareketli surekli kollamaya calismaktan yoruldum kasla goz arasinda ya dusuyor ya bi yerini vuruyor o vicdan azabi bas agrisi karin agrisi ben dussem ben vursam keskeler valla bunaldim bunlar yetmiyor gibi iki dk besigine koydum camasir atiyim makinaya diye evin iside hic bitmiyor tabi bi aglama sesi besigin icine dusmus ama nereye vurduysa kafasini vurmus sisti o an sokla kaldim bi sey yapamadim uyutmadim vs simdi gene gozlemde tutucam zamanda gecmiyor..........😭😭😭🙏🙏

Çok geçmiş olsun acile götürün isterseniz içiniz rahat etmeyecekse 🙏

Benim oğlumda çok ama çok hareketli bi bebek şuan 1 yaşında durmak yok vallaha bende sizin gibi kollardım filan ama çocuk düşe kalka büyüyecek hani bi söz var sakınan göze çöp batar diye işte bizde ne kadar sakınırsak o kadar olur 😌
Geçmiş olsun bu arada buz filan koyun
Bizde bugun dışarda yüz üstü düştük yüzü biraz soyuldu

Çok geçmiş olsun acile götürün isterseniz içiniz rahat etmeyecekse 🙏
Rontgen isticekleri icin biraz gozlemde tutayim dedim, tesekkur ederim🙏
beşiğe koydunuz beşiğin içine nasıl düşmüş anlayamadım
Buyuk tahta besik bizimki tutunup kalkinca besigin icine dusmus.hep dusuyodu ama.bu sefer kafasini vurmus bi yere 'besigin her tarafi korumali' nasil olduysa artik sisti malesef
Benim oğlumda çok ama çok hareketli bi bebek şuan 1 yaşında durmak yok vallaha bende sizin gibi kollardım filan ama çocuk düşe kalka büyüyecek hani bi söz var sakınan göze çöp batar diye işte bizde ne kadar sakınırsak o kadar olur 😌
Geçmiş olsun bu arada buz filan koyun
Bizde bugun dışarda yüz üstü düştük yüzü biraz soyuldu
Sizede cok gecmis olsun🙏 dusup kalkmalara alismam gerek sanirim zorlu bi surec Allah yardimcimiz olsun🙏

Buyuk tahta besik bizimki tutunup kalkinca besigin icine dusmus.hep dusuyodu ama.bu sefer kafasini vurmus bi yere 'besigin her tarafi korumali' nasil olduysa artik sisti malesef

Sizede cok gecmis olsun🙏 dusup kalkmalara alismam gerek sanirim zorlu bi surec Allah yardimcimiz olsun🙏
geçmiş olsun benim kızım da geçen gün yataktan düştü aklımı kaçırıyorum sandım 😔 çok şükür bir şeyi yok

Evet alışmak gerekiyo rabbim beterlerinden korusun inşallah
Amin inşallah

X