bebeğim yataktan düştü lütfen bir bakın

kafestekikiz

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2020
1.468
2.630
33
hanımlar elim ayağım titriyor ağlamaktan helak oldum. bebeğimi sabah yanıma aldım ikimiz yatıyorduk, nasıl yaptıysa dönmüş yatağın ucuna gitmiş, düşmesine uyandım beynim uyuştu resmen korkudan aldım kucağıma sustu hemen. bir saat hareketlerini gözlemledim değişik bir durum yok, vücudunda da bir hasar yok baktım her yerine. çok güçlü bir bebek öyle çok ağlamadı ama ben kendimi yedim ölüyorum vicdan azabından. 11de kontrolü var doktora gidiyoruz. başına böyle bir şey gelen var mı akıl fikir verin delirmek üzereyim üzüntüden vicdan azabından

Fiskirir kusma yoksa, uyariya ragmen uyku hali olmuyorsa endiselenmeyin. Ben azindan bizim doktor bana boyle demisti kizim düştüğünde.

korkmayın, uyanık tutun, uyutmayın nacizene. Allahın izniyle hiç bir şey olamayacaktır. Zaten bebeklere tomografi cekmiyorlar. Bizimde başımıza geldi, yegenım 8 aylıkken dustu malesef. Hıc bır sey olmadı, dr a goturduk sadece uyanık tutun dediler.

korkmayın, uyanık tutun, uyutmayın nacizene. Allahın izniyle hiç bir şey olamayacaktır. Zaten bebeklere tomografi cekmiyorlar. Bizimde başımıza geldi, yegenım 8 aylıkken dustu malesef. Hıc bır sey olmadı, dr a goturduk sadece uyanık tutun dediler.
düştükten sonra bir saat uyutmadım uykusu vardı, şu an uyuyor sorun olur mu kaldırayım mı
sürekli uyku halindeyse yada uyumak istiyorsa ,kafa travmsı geçirmiş olabilir diyor arkadasta sanmam korkmayın lütfenn biz küçükken nerelerden uçmusuz:)
öyle doğru diyorsunuz ama insanın başına gelince sakin kalınmıyor 😔

Benim oglum beyin tramvasi gecirdi dustugunde:KK43:
Kafasinin arkasini sepete carpmisti sertce..
Önce cok agladi sasirdim.
Sonra birden fiskirir tarzda kustu..
Daha sonra gozleri gitti bayildi.
Seni anlayabiliyorum ben o an hayatta degil gibiydim cenaze gibiydim:KK43:
Allaha sukur birsey olmadi..
Gozlemleyin uyutmayin..

Gozlemleyin uyutmayin..
Gecmıs olsun canım. Bir cocuk arkdasıyla oynarken ortada duran mermer sehpaya tam basının arka kısmını carpıyor ve vefat ediyor. Anne suclu bulunmuş. Off Allahım esırgesın.

Ama duse kalka buyuyolar ıste😕konu sahibi sizede gecmıs olsun.

haber ver canım cok geçimiş olsun

Gozlemleyin uyutmayin..
allah bağışlamış oğlunuzu çok geçmiş olsun 😔 kendimi nasıl affedeceğim bilmiyorum inanın, bebeğime her baktığımda bu sabah olanlar aklıma gelecek gibi. en kötü şey vicdan azabı hele ki evlatsa
haklısın canım cocugumuz olmadıgı için anlamayamıyoruz tabiki:KK43:
yanlış anlama lütfen öyle demek istemedim 🙏🏽

Gecmıs olsun canım. Bir cocuk arkdasıyla oynarken ortada duran mermer sehpaya tam basının arka kısmını carpıyor ve vefat ediyor. Anne suclu bulunmuş. Off Allahım esırgesın.

Ama duse kalka buyuyolar ıste😕konu sahibi sizede gecmıs olsun.
aman demeyin ne olur çok kötüyüm zaten, ölürüm ben bebeğime bir şey olursa. bir şeyi yok meleğimin çok şükür

allah bağışlamış oğlunuzu çok geçmiş olsun 😔 kendimi nasıl affedeceğim bilmiyorum inanın, bebeğime her baktığımda bu sabah olanlar aklıma gelecek gibi. en kötü şey vicdan azabı hele ki evlatsa

yanlış anlama lütfen öyle demek istemedim 🙏🏽
Valla benim kizim 6 ay civariydi dustugunde simdi 3 yasinda. Ilk dustugunde kapip hastaneye gitmistim. Simdi dusunce cani acidiysa gelip opturuyor acimadiysa bisey yok bisey yok diyor. Alisiliyor zamanla. Cokta uzme kendini.

Valla benim kizim 6 ay civariydi dustugunde simdi 3 yasinda. Ilk dustugunde kapip hastaneye gitmistim. Simdi dusunce cani acidiysa gelip opturuyor acimadiysa bisey yok bisey yok diyor. Alisiliyor zamanla. Cokta uzme kendini.
şimdi küçücük olunca bir şey olurmuş gibi geliyor ama aslında bebekler daha dayanıklı olurmuş, işte dinletemiyorum kendime nasıl böyle bir sorumsuzluk edebildim diye yiyorum kendimi

X