Bebegim yürürken çok düşüyor lütfen yardım kızlar

ekin11

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2019
6
0
33
Kızlar bebeğim zaten geç ayaklandı yaşına girdiği gün emekledi şuan 16bucuk aylık ve bir buçuk aydır yürüyor ama çok düşüyor normal.popo üstü de düşmüyor.tum.vicudu devriliyor pat diye kafasını da vuruyor oyizden sürekli arkasındayım psikolojik olarak çöktüm eşime doktora gidelim diyorum virüs olduğu icim 18.aya kadar bekleyelim.belki düzelir o zamana diyor kızlar kendi desteksiz ayağa kalkıyor örneğin bakıyorsunuz mutfaktan ta salona da yuruyir yada ayakta desteksiz duruyor ama yürürken aşırı dusuyir pat diye devriliveriyor bu dusurumu yaşayan var mı.aranizda sizce düzelir mi yürüyen çocuklara. Birkac hafta da düzgün yürümeye başlıyor ben arkasından ayrilamiyorum o kadar dengesini kaybediyor düşünün yani

Kızlar bebeğim zaten geç ayaklandı yaşına girdiği gün emekledi şuan 16bucuk aylık ve bir buçuk aydır yürüyor ama çok düşüyor normal.popo üstü de düşmüyor.tum.vicudu devriliyor pat diye kafasını da vuruyor oyizden sürekli arkasındayım psikolojik olarak çöktüm eşime doktora gidelim diyorum virüs olduğu icim 18.aya kadar bekleyelim.belki düzelir o zamana diyor kızlar kendi desteksiz ayağa kalkıyor örneğin bakıyorsunuz mutfaktan ta salona da yuruyir yada ayakta desteksiz duruyor ama yürürken aşırı dusuyir pat diye devriliveriyor bu dusurumu yaşayan var mı.aranizda sizce düzelir mi yürüyen çocuklara. Birkac hafta da düzgün yürümeye başlıyor ben arkasından ayrilamiyorum o kadar dengesini kaybediyor düşünün yani
Anlattijlariniz bana çok normal geldi. Benim oğlum şuan 14 aylık henüz yuruyemiyo. Yeni yeni tutunup ayağa kalkmaya başladı . Oturduğu yerde bile öyle şeyler yapıyor ki inanılır gibi değil ama yüz üstü düşüyor. Ayağa kalktığı zaman zaten düşüyor. Koltuklara tutunarak ilerlemeye çalışıyo ama çok düşüyor. Defalarca kaşı açıldı ben sürekli buz bulunduruyorum . Bu çocuklar dünyaya alışmaya çalışıyor. Hızla gelişen bedenlerini keşf etmeye çalışıyorlar. Düşünün kaslarını nasıl kullanacaklarını bilmiyorlar. Zamanla öğrenecekler. Muhtemelen benim oğlum da desteksiz yürümeye 16. Ayında geçer ama çok düşecek kaçınılmaz. Ben bi sünger minder edindim en çok tv ünitesi çevresinde düştüğü için oraya koydum. Yine de tehlikeli dusuleri olmuyo değil. Zamanla öğrenecek

Canım benim çok çok sağol yaptığın yorumun için biraz olsun içim rahatladı ne bileyim etrafında gördüğüm yada duyduğum çoğu bebek ayaklaninca birkaç hafta içinde bilemedim bir aya güzel yürüyorlar benimki böyle popo üstü değil de heykel gibi devriliyor ne biliyim bazen de böyle sanki bacaklarında derman yokmuş gibi yada yorulmuş gibi yürüyor pandemi nedeyile şuan görüşmüyoruz ama kayinvaldenler fln görünce sarhoş gibi yürüyor bu çocuk diyorlardı bende aşırı evham yapmış durumdayım ins en kısa süre içinde düzelir o kadar kaafaya takıyorum ki inan ben hasta oldim geçenlerde takmaktan

Merhaba şu an yürümesi nasıl? Ne zaman düşmesi düzeldi ?

X