Bebeğime isim arıyorum yardımcı olur musunuz ? :)

DEATHSEA

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2014
467
16
34
Eşimin babasının adı Ali vefat ettiği için bebeğimin ilk ismi Ali ama biz ikinci bir isim arıyoruz aliye uygun olarak sizin fikriniz nedir arkadaşlar ? :emir_bebek:

Bence ali sadede güzel bir isim benimde kizim olacak Kayinvalidemin adini koyacaz ve tek isim adi nejla :KK43:(( malesef bise yapamıyorum bu konuda :KK43:( Ali yigit , Ayaz Ali, Ali efe Emir Ali.. saglikla kucagina almayi nasip etsin allahım canim

Ali Erdem , Yigit Ali de olabilir. Kendi kendime 10 kere falan söyledim, tinisi kulaga güzel geliyor. Yigit Ali daha hos gibi ama emin degilim, Ali ilk ismimi, ikinci ismimi olacak bebisin.

Bence ali sadede güzel bir isim benimde kizim olacak Kayinvalidemin adini koyacaz ve tek isim adi nejla :KK43:(( malesef bise yapamıyorum bu konuda :KK43:( Ali yigit , Ayaz Ali, Ali efe Emir Ali.. saglikla kucagina almayi nasip etsin allahım canim

neden üzülüyorsunuz?başka bi isim mi koymak isterdiniz?

Evet canım bana da hoş geliyor kerem ismi güzel :)

hayırlısı olsun. bu arada benim de oğlum olacak ama henüz isim e karar vermedik bizde:)) tek isim istiyoruz. o yüzden çok kısa istemiyorum. asaf güzel ama kısa. bakalım artık araştırmalardayız.

hayırlısı olsun. bu arada benim de oğlum olacak ama henüz isim e karar vermedik bizde:)) tek isim istiyoruz. o yüzden çok kısa istemiyorum. asaf güzel ama kısa. bakalım artık araştırmalardayız.

Hayır olsun canım inşallah ben çok heyecanla bekliyorum bebeğimi :KK1::emir_bebek::KK6:

X