Bebek Beslenmesi Bebeğimi sabahlara kadar sallıyorum :(((

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

uyum25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2010
91
11
38
10 aylık çingene mi çingene bir kızım var...Çok huysuz doğduğundan beri..20 gün oldu gece uykusu yok :KK43:( Sürekli uykusunda ağlıyor uyanıyor ağlıyor uyuyor ağlıyor..Sallamayınca da bir türlü uyumuyor.. Ağlamak hemde hasıl ağlamak...Napıcam bu huyu nasıl bıraktırıcam bilmiyorum.. Kollarım durdu artık sallamaktan... En sonunda bu hafta sonu boynum tutuldu yatıp kalkmaktan...Benim gibi huysuz bebişi olanlar varsa bi öneride bulunsunlar lütfen..Napıcamı bilmiyorum çünkü...Şimdiden teşekkürler

gece uykusu çok önemli mutlaka alması gerekir. Bir çocuk psikiyatristine götürseniz.

canım allah yardımcın olsun..bnm oğlum ilk aylarında öyleydi fakat sebebi açlıktı.çözdük düzeldi.alt koşumun bi kızı var sabahlara kadar ağlıyordu uyumuyordu.1 yaşında.doktora götürdü sebebi kulak iltihabı ve kansızlıkmış..tedaviye başladı.şimdi düzeldi geceleri.fakat bunu götürdüğü 5.doktor teşhiş etti..mutlaka bi sıkıntısı vardır..

Son düzenleme:
canım benimde hemen hemen seninkiyle aynı ayda bir oğlum var ne zaman diş çıkaracak olsa aynen bu sıkıntıyı çekiyoruz

Şu bebekleri uyuyacagi zaman beşiklerıne bırakan bebeklerinin de uyudugü annelere bayılıyorum bende bir sürü yöntem denedim yok yok yok uyumuyo

Evet asyında diş çıkartıcak sanırım ama, benim kızım diş çıkartmadığı zamanda aynı.. Uykusunda bile sallanmak istiyor okadar alıştı ki...İlk altı ay kötü olan bütün huylara alıştı okadar yaramazdı ki.. 3 çocuk büyürdü ona verdiğim emekle :) Artık ben de doktorluk bi sıkıntısı mı var acaba diyorum çünkü napsam çare bulamadım..

10 aylık çingene mi çingene bir kızım var...Çok huysuz doğduğundan beri..20 gün oldu gece uykusu yok :KK43:( Sürekli uykusunda ağlıyor uyanıyor ağlıyor uyuyor ağlıyor..Sallamayınca da bir türlü uyumuyor.. Ağlamak hemde hasıl ağlamak...Napıcam bu huyu nasıl bıraktırıcam bilmiyorum.. Kollarım durdu artık sallamaktan... En sonunda bu hafta sonu boynum tutuldu yatıp kalkmaktan...Benim gibi huysuz bebişi olanlar varsa bi öneride bulunsunlar lütfen..Napıcamı bilmiyorum çünkü...Şimdiden teşekkürler

merhabalar biras geç oldu ama bebeğinizi sallamayı nasıl bıraktırdınız nezaman düzene girdi biizmki eskiden emer uyurdu simdi emio bitince ağlayıyo sallanmak istiyo napcam bilmem zaten hersaat başı kurulmuş gibi kalkıyo inşallah cvp yazrsınız iyi günler

merhabalar biras geç oldu ama bebeğinizi sallamayı nasıl bıraktırdınız nezaman düzene girdi biizmki eskiden emer uyurdu simdi emio bitince ağlayıyo sallanmak istiyo napcam bilmem zaten hersaat başı kurulmuş gibi kalkıyo inşallah cvp yazrsınız iyi günler
Merhaba gunduz uytmamayi deneyin birakin o yorulunca kendisi uyusun ilk zaman biraz basina vurup huysuzluk yapabilir ama sonradan alisicaktir. Gece uykusu icinde bir duzeniniz varmi?? Mesela banyo yemek masal uyku gibi? Yoksa bunu edinmeye calisin. Egerki yinede olmuyorsa yorun onu yorulunca cok guzel uyuyorlar

Merhaba gunduz uytmamayi deneyin birakin o yorulunca kendisi uyusun ilk zaman biraz basina vurup huysuzluk yapabilir ama sonradan alisicaktir. Gece uykusu icinde bir duzeniniz varmi?? Mesela banyo yemek masal uyku gibi? Yoksa bunu edinmeye calisin. Egerki yinede olmuyorsa yorun onu yorulunca cok guzel uyuyorlar

banyo masal uyku arkadaşı çaylar daha aklınıza gelmeyen biton şey malesef .yinede teşekkürler

X