Çocuk Hastalıkları bebeğimin çok çabuk canı sıkılıyor:(

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

snmhayat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2007
17
0
Arkadaşlar bebeğim 9 aylık eline bir oyuncak verince onunla 3 dakikadan fazla meşgul olmuyor hemen bırakıyor canı sıkılıyor dışarıya gitmek istiyor hiç gönlünü hoş tutamıyorum surat beş karış bir de çok uykusu olduğu halde uykusunu kaçırmak için elinden geleni yapıyor uyumak istemiyor nefessiz kalana kadar katılıyor korkuyorum birşey olacak diye acaba sizin bebeklerinizde de benzer durumlar var mı yoksa benim bebeğim mi anormal beni aydınlatırsanız sevinirim

canım her bebekte arada olur bunlar,ayda mutlaka bir defa yapardı benim oğlum,
beni delirtinceye kadar,,,,geçiyor merak etme annesi
sabır sabır sabır

Canım benimde oğlum 10 aylık aynı şekilde değil 3 dk.1 dk bulmuyor oyuncaktan sıkılması.Ve aynı şekilde uyku gözünden akıyor ama direniyor napıp ne edip uykusunu kaçırıyor sıpa.kaydirigubbakcemile3 Gezme oldumu karnı bile acıkmıyor bide kucakta olunca dünyalar onun hiç endişelenme.

aynen benim kızımı anlatmışsın
oyalayabilmek için çok uğraşıyorum ve bitap düşüyorum resmen

gezme olsun karnı ac olsun
buda bir dönem sanırsam
bunların dönemleride bitmez ya

allah sağlık versin de gerisi boş
işimiz ne ki koşturacaz peşlerinde...

valla çok teşekkür ederim beni rahatlattınız demek ki bebişlerin böyle yapması doğal da şu uyku olayı benim çok canımı sıkıyor oturduğumuz sitede herkes artık beni tanır oldu acıyorlarmış bana akşama kadar bu bebek kucaktan inmiyor nasıl dayanıyorsun diyor görenler gece sokağa çıkıp uyuyoruz başka türlü uyumuyor çok asabi gergin bir bebekti iyice çekilmez oldu düzelir mi diye umutla bekliyorum ama acaba boşuna mı bekliyorum bilmiyorum:KK43:

benim kızda böyle babası arabayla gezdirirken koltuya bi yapışıyo kazık sıçanı gibi hiç oturmuyo devamlı etrafa bakıyo çok mutlu oluyo ama arabadfan inip eve gelince vay halimize birde geceleri hala uykumuz tam değil napçaz bilmiyom

Acaba bunların uyku düzenleri hiç olmayacak mı sürekli böyle olursa bizim halimiz ne olacak bağıra bağıra uyumaktan ben yoruldum o yorulmadı sabaha kadar otursak canına minnet oluyor uyumak istememek nedir bilemiyorum:KK43:

Benim oğlumda aynı anlatığınız gibi yalnız olmadığmı bilmek güzel .Bazen çok üzülüyorum düzenini mi oturtamadım diye.Ama dediğiniz gibi geçici bi dönem herhalde

verdiğiniz oyuncaklar ilgisini cekmiyor olabilir yaşına uygun ve ilgisini cekebilecek oyuncaklar vermeye calısılmalı.kimi bebek sesli oyuncaklardan kimisi kırıp dokebılecegı oyuncakları sevıyor :)

aaah ah sıkılgan yay burcu.merak etme geçicek.gülücez bu günlerimize.ve dicez ki keşke hep küçük kalsalaardııı:)))))

benim kızım ikizler burcu ve 6 aylık.uyutana kadar canımız çıkıyo sürekli kucakta durmak istiyo kucakta salla salla müzikle uyuyor ama çık zor gerçekten.çok ağlıyor bütün apartman bana ve şuan annemler bakıyor annemlere acıyor . yapçak bişey yok beklemekten başka diye düşünüyordum ama 9 aylık olunca da aynıysa boşa bekliyorum desenize...

:emir_bebek: kızlar sizin yine 9 aylık 6 aylık 1 yaşında vs . benim sıpa daha bayramda 2 aylık olacak. şimdiden gezmeye bayılıyo . yatmayı sevmiyo. hele yalnız kalmayı hiç. mutlaka yanında birisini istiyo. bişey yapmasa bile ya onunla konuşacak ya kucağına ayağına alacak. o zaman rahat. ama sıkıysa yalnız bırak kaydirigubbakcemile5

X