Bebegimin Gündüz uykusu😴

Ahh ahh bir tane de bende var o bebisten😅 benim de 5 aylik kizim var, ilk günden beri kucakta uyur, geçe uykuları 2. Ayda duzeldi, son 1 haftadır da kendı yatağında yatıyor gece. Ama gündüz asla yerde uyumuyor. Yataginda Kendı kendine de uyusa, memede de uyusa farketmiyor. Kucakta uyursa 2 saate kadar uyuyor ki o da yeni yeni önceden max 30 dk uyurdu. Aynen gündüz hicbir iş yapamıyorum yemek wc ancak. Dizlerim de çok ağrıyor ayrica.
Uyku eğitimi için küçük daha, ayrıca geçe sorunsuz uyuyan bir bebek uyku eğitimi için acele etmiyorum. Uyku eğitimini genelde gece sorunlu uyuyan bebeklere veriyorlar. Ayrıca ben bu konuyu çok araştırıp okudum, dinledim. Uyku eğitimi için gerekli her şeyi yaptığım halde olmuyor. 2 saat mızmızlanarak dönüyor ama uyumuyor. Bu da onu daha yorgun ve huysuz yapıyor.
Ben artık yavaş yavaş düzeleceğine inanmak istiyorum. Kafaya takmayı bıraktım. Burada çocuğu uyutup evi temizleyip çamaşır atan ütü yapan arkadaşları okudukça depresyona girdim.
Uyku eğitimi dışında tavsiyesi olan varsa ben de burda bekliyorum.
Bu arada uyku ve uyanıklık süreleri konusunda çok hassasım, ayına uygun takip ediyorum. Ayrıca ağlama biçiminden ve davranışlarından uykusunun geldiğini çok net anlıyorum. Karnı tok da olsa az dolu da olsa her şeyi denedim uzun uyumuyor.
Doktoruna sordum gece uyuyorsa sorun yok gayet normal dedi.

X